Покривка с тефлоново покритие

  • 8 588
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 46 484
Запазва ли си свойствата или ги губи след известно ползване.

На колко градуса я перете? На етикета пишеше 30 градуса, а моята пералня има от 40 нагоре  Tired пробвали ли сте дали става на 40 или да я пера на ръка  Rolling Eyes

Изхвърлих упътването Mr. Green и не знам може ли да се пуска в сушилня и как се глади newsm78

Иначе признавам, голяма глезотия е, очаквах при пране да изкарва лесно петната, а то май излиза, че въобще не могат да се образуват Shocked каквото падне, просто го вдигам и няма нищо в/у нея, течностите се търкалят на капки и като го мина със салфетка пак няма нищо Shocked дано не е само в началото така  Mr. Green

# 1
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
по аналогия с тефлоновия тиган, би трябвало да издържи и 40градуса ....

# 2
  • Мнения: 3 241
Аз за първи път чувам за такова нещо. Явно съм пропуснала това нововъведение. Wink
Едно питане имам - тази покривка като материя по-скоро на обикновена покривка ли прилича или седи по-твърдо като мушама?

# 3
  • Мнения: 46 484
Iventse и мен ме изненада  Laughing на обикновена покривка прилича, очаквах по-лесно да се пере, не да прави такива чудеса, но лошо няма  Simple Smile

Labrador, ако я прецакам, да знаеш, че ти си виновен  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 1 426
ами на мойте в началото бяха ок, но сега имат огромни петна, явно нищо вечно няма. Пере се като всички останали неща, няма по-специални изисквания.

# 5
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
все някой трябва да омачка пътеката. ще информирам жената за тези покривки, за да и спестя някое друго пране.
А глади ли се тази покривка?

# 6
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Имам 2 такива покривки. Много съм доволна. Не пера почти нищо под 50-60', въпреки че с тези покривки се старая и гледам да не ги пускам на повече от 40', така че давай смело Никол  Peace Определно, обаче, с времето "вълшебните свойства" отслабват, може би се дължи донякъде и на прането. Колкото до гладенето - глади се на слаба ютия, но не от лицевата страна, но аз и това не правя, освен ако не е прекалено измачкана.

# 7
  • Мнения: 491
Аз за първи път чувам за такова нещо. Явно съм пропуснала това нововъведение. Wink


И аз така ! Embarassed
То къде ли вече не започнаха да слагат тефлон- мъжа ми има в кабинета тефлонови щори, сега покривки, остава да започнат да правят и тефлонови гащи и ще се гътна ! smile3532

# 8
  • София
  • Мнения: 4 018
Я кажете повече за тези покривки-къде ги продават,какво пише на опаковката им-тефлон ли? Мнооого ме заинтригувахте, а дори не съм ги чувала. Аз сменям покривки през ден,просто не мога да насмогна на Прасчо, а не след дълго и друг прасчо ще седне на масата и тогава - не знам!

# 9
  • Варна
  • Мнения: 25 234
Сестра ми си купи нейната от Метро. Беше преди повече от година, но може би ги има постоянно. Пише си на опаковката, че са с тефлоново покритие, иначе са опаковани като всички други покривки - в прозрачен найлон с етикети.

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 214
запис Hug

# 11
  • Мнения: 46 484
И аз от Метро я взех Peace на самия етикет пише "Teflon" и е нарисувана бяла покривка с гътната чаша червено вино  Laughing изглеждат като обикновена покривка, имаше 3 размера май, моята е 140/140 за 15 лв.

... Аз сменям покривки през ден,просто не мога да насмогна на Прасчо, а не след дълго и друг прасчо ще седне на масата и тогава - не знам!

През ден! Това си е за завиждане  ooooh! аз сменях покривка на всяко ядене  Crazy тефлоновата я слагам за трети ден и няма даже петънце  Shocked "изпробвахме" свинско на тиган, лимонада, вино, зелева салата, овкусена с олио, не нарочно, разбира се  Mr. Green нищо не остана, умирам от кеф  Joy

# 12
  • Мнения: 682
Тефлоновите покривки са страшна работа! Купих си 2 от Метро миналата година и съм много доволна. Аз ги пера на 40 градуса.

# 13
  • София
  • Мнения: 3 679
Ще взема и аз да потърся такава. А дали има елипси?

# 14
  • София
  • Мнения: 6 011
И аз така ! Embarassed
То къде ли вече не започнаха да слагат тефлон- мъжа ми има в кабинета тефлонови щори, сега покривки, остава да започнат да правят и тефлонови гащи и ще се гътна ! smile3532
Не е много по темата, но имам телефон с тефлоново покритие. Много съм доволна, няма нито една драскотина, което си е направо чудо за моята експлоатация.

Общи условия

Активация на акаунт