«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

Ќа пазар
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
570-584 от 845 отговора

—офи€

ћнени€: 5 634
ћомичета, има ли в "ƒжъмбо" пролетни момичешки детски обувки от естествена кожа?  newsm78 јз май, като съм ходила, изобщо не съм забел€зала да продават обувки, но знам ли...  Hug
÷итирай

—офи€

ћнени€: 3 177
«наете ли какви колела-триколки има - какви фирми и на какви цени?
÷итирай

софи€

ћнени€: 1 724
ћомичета, има ли в "ƒжъмбо" пролетни момичешки детски обувки от естествена кожа?  newsm78 јз май, като съм ходила, изобщо не съм забел€зала да продават обувки, но знам ли...  Hug
ћисл€,че н€ма обувки  Thinking...
÷итирай

—офи€

ћнени€: 432
Ќ€кой може ли да изкаже мнение на железните термоси. јз преди време б€х купила такъв от тукашната железари€, но като го напълн€ пари отвън  #Crazy и държи водата максимум 2 часа. ќт ƒжъмбо купих стъклен термос ама го изпуснах о го счупих. ѕредполагам, че този железен, който съм купила е н€как дефектен, но ме е страх да повтор€. Ќ€ко€ мама да каже ако си е купувала такъв от ƒжъмбо.. заслужава ли си да рискувам? newsm78
÷итирай

ћнени€: 10 719
ћисл€,че н€ма обувки  Thinking...
Ќе само, че мислиш, ми направо си е така.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 220
ƒнес ходих за пръв път да разгледам въпросни€ магазин и останах доста разочарована..........целта ми беше да взема обувки на щерката, но уви освен буйки никакви други обувки не продават...........като изключим играчките нищо друго не ми хвана окото и едва ли друг път ще би€ толкова път при положение, че не ми е и в районна където живе€.

P.S. —ъщо така никакви триколки и колела не вид€х  Peace
÷итирай

ћнени€: 10 719
ƒнес ходих за пръв път да разгледам въпросни€ магазин и останах доста разочарована..........целта ми беше да взема обувки на щерката, но уви освен буйки никакви други обувки не продават...........като изключим играчките нищо друго не ми хвана окото и едва ли друг път ще би€ толкова път при положение, че не ми е и в районна където живе€.

„е кой е казал, че има обувки newsm78

≈ то основно играчки има Wink

»ма триколки на първи€ етаж Peace
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 220

„е кой е казал, че има обувки newsm78

≈ то основно играчки има Wink

»ма триколки на първи€ етаж Peace

Ѕ€ха ми казали, че всичко имало и аз затова отидох с тази нагласа............а темата € зачетох едва днес следобед  Peace
÷итирай

—офи€

ћнени€: 5 661
Ќ€кой може ли да изкаже мнение на железните термоси. јз преди време б€х купила такъв от тукашната железари€, но като го напълн€ пари отвън  #Crazy и държи водата максимум 2 часа. ќт ƒжъмбо купих стъклен термос ама го изпуснах о го счупих. ѕредполагам, че този железен, който съм купила е н€как дефектен, но ме е страх да повтор€. Ќ€ко€ мама да каже ако си е купувала такъв от ƒжъмбо.. заслужава ли си да рискувам? newsm78
јз имам такъв метален термос, не е от ƒжъмбо. ’ич не държи топло дълго време, не съм доволна.  упих си един термобокс на  анпол, отвътре е с пластмаса, той държи топло повече часове от метални€ термос.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 210
»скам да ви попитам в ƒжъмбо може ли да се пазарува с дебитни карти? newsm78
÷итирай

—ливен

ћнени€: 202
јко н€ко€ мама ходи скоро в ƒжъмбо, би ли могла да снима какви уолкъри за бутане има, че искам да си поръчам чрез една позната и да знам какво да и обесн€. ћного ще ви бъда благодарна за помоща
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 827
»скам да ви попитам в ƒжъмбо може ли да се пазарува с дебитни карти? newsm78
да ,но само на н€кои от касите-пише си.
÷итирай

софи€

ћнени€: 1 724
»ма триколки и колела в дъното почити при касите !Ќе знам какви марки са и с цените не съм запозната.Ќ€ма над 100лв  Laughing!
ўе вземаднес да скокнада вид€ всички великденски неща  smile3502!
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 531
дейзи г или н€кой знаещ, кой точно модел е л€тната количка на чико,плс  Flutter и в какви цветове, ако се сещате  Hug
÷итирай

—офи€

ћнени€: 111
ћомичета Hug, н€ко€ от вас виждала ли е кухн€та на ‘ишър ѕрайс в ƒжъмбо? ѕоследни€т път като ходих € н€маше, а и н€мах време да обикал€м. »скам да € подарим за –ƒ на малката и тайно се над€вам да са получили Praynig Ѕлагорар€ ви предварително Love
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
570-584 от 845 отговора