Магазин Jumbo-2

  • 134 852
  • 845
  •   1
Отговори
# 615
  • София
  • Мнения: 6 259
Мерси, elix, за инфото!   bouquet То и аз бях вчера, ама с таткото, а той така бързаше - искаше да върши нещо на компютъра, че успях само да взема пластамасови прибори с принцеси на "Дисни" за детето за при майка. В крайна сметка той остана доволен, защото "купи" (на касата вика: "Твой ред е да плащаш, защото ме доведе до "Джъмбо!".  Joy ) на малката възглавница, в смисъл че той й я избира. Следващия път се заканих, че отивам с майка ми или с приятелка, ако трябва и детето ще взема, но поне да мога да разгледам на спокойствие.  Hug Иначе сандалките май още не бяха ги изкарали, така че ако някой види някъде:

... На мене ще ми трябват за 30.03. някакви "по-официални". Ади имаше едни такива розови с малко сребърничко, китайски, от изкуствена кожа, ползвахме ги единствено за "принцеския" й тоалет, естествено върху чорап/ чорапогащник, но й умаляха. Тия майка ми й ги беше взела за 15 лв., като накрая ги намалиха на ... 5 лв., но излезнаха сравнително здрави, свършиха чудесна работа, а и най-итересното на малката й бяха удобни.  Та нещо такова търся. Hug

Може и пантофки от плат. Не търся нещо качествено от ест. кожа в случая, затова ми се ще да е платнено или отворено, за да може да й диша крачето. Преди гледах такива сандалки/ "гуменетки" под път и над път, сега като ми трябват никъде не мога да намеря.  Cry

# 616
  • Мнения: 525
Дали ще може един въпрос..
В магазина продават ли се проходилки?

Благодаря.

# 617
  • София
  • Мнения: 5 713
Последния път имаше  няколко вида/3,4/  Hug Heart Eyes

# 618
  • Мнения: 2
Мамчета можете ли да ми кажете с какво работно време е магазина ? Че като ходихме последния път не запомних.
Предварително благодаря!

# 619
  • Мнения: 4 150
Ако потърсиш в темата ще откриеш работното време. Със сигурност са до 9 часа. Май че сутрин отварят в 10.

# 620
  • София-Красна поляна
  • Мнения: 397
И на мен ми харесва, че има отделна тема, на който не му харесва, да си пусне тема, в която да си пише, не е нужно да оспамва другите теми  Peace

Имам питане, търся сандък за играчки, голям да речем почти 1 м, на около 50 см, и висок пак около 40-50 см, дали има такива нещо, или да търся в Бриколаж, например  newsm78

И последно, ако има такова чудо, дали сте запомнили и цена  Peace

Здравей може би си си купила вече но да ти кажа ако не си. Аз си купих от Метро. С  размери 65/40/43, по скоро се води кутия за инструменти но е перфектна за играчки. Прозрачна е за да се вижда всичко вътре, затваря се с щракване на дръжките, на колелца е и досега вече 3-4 месеца не е мръднала.  Peace

Тей като чак сега съм зачела темата - защо казва че не открива старата тема за Джъмбо?  newsm78

# 621
  • София
  • Мнения: 1 456
Я, да попитам как стои въпроса с детските колела.
Не съм пазарувала в Джъмбо, че ми е далечко, но ще се радвам ако споделите
има ли от колелата с помощните малки колелца 12" гуми и вероятно ценичка!
Благодаря ви!  bouquet

ако питаш за колела с гуми със спици/незнам какво е 12"/ имаше,но това което видях беше 120лв,иначе има и пласмасови

Янамед, благодаря ти! 12" е размера/височината/ на гумите.
12" са за възраст 2-4 години и затова питам конкретно, защото повечето модели  с помощни колелца са 16".
А, те са търде големи за нас.

# 622
  • Мнения: 111
Има едни много красиви свещи в момента - пише "великденски" - знаете ли за какво са, за църква ли или е някаква гръцка традиция да се подаряват за Великден примерно? newsm78

Но наистина са много красиви и има хиляда разновидности сигурно.

Тези свещи са традиционни за Великден в Гърция и Кипър. С тях ходят в нощта преди Великден на църква (както при нас), само че не обикалят църквата(поне аз не съм виждала да обикалят) а просто ги палят от свещ на свещ.  Peace

# 623
  • Sofia
  • Мнения: 4 574
И аз така предположих.
Гледам, че ги има и в комплект с играчки - сигурно се подаряват на децата.

Но тук не знам дали е редно да си ходиш със собствена свещ - нали се купуват от църквите...

# 624
  • Мнения: 4 970
Признавам си - не съм изчела цялата тема Peace Но имам спешно питане.До половин час трябва да тръгвам на някъде в търсене на хубава стелка за баня9 от тези гумираните, дето не се пързалят).по възможност  по-весела или пък с детски мотиви.Та- има ли в Джъмбо такива, че да знам дали да се разкарвам до там Praynig

# 625
  • София
  • Мнения: 44 084
М имаше някакви....ама не бяха кой знае какво....но и цени не помня...само ми е минавал погледа през тях.....

# 626
  • София
  • Мнения: 44 084
 Thinking

# 627
  • София
  • Мнения: 1 845
А някой обърнал ли е внимание на цената на каските зза колело за деца.
velmar , имаше някакви неща против подхлъзване. И едни като вакумчета, лепяха се с формата на животни-но май са за вана. newsm78

# 628
  • Мнения: 4 970
А някой обърнал ли е внимание на цената на каските зза колело за деца.
velmar , имаше някакви неща против подхлъзване. И едни като вакумчета, лепяха се с формата на животни-но май са за вана. newsm78
а то каква ралзика  има  дали са за вана или не Thinking
Мерси момичета Hug след малко тръгвам натам.
Ще погледна  за каските ако не ти е късно- най-рано довее4ера ще мога да пиша

# 629
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Има ли още карнавални костюми, че ми трябва нещо за пеперуда с крила или цвете.

Общи условия

Активация на акаунт