Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 24 апр. 2005, 23:23 ч.

Психолози и психотерапевти

• 540 660
  • 976
  •   2
Отговори
  • София
Психолози, психотерапевти, психиатри

София

Arrow Весела Вътева - аналитичен психотерапевт
8435335, 0888 454782, e-mail: vhvme@yahoo.com
Дипломирана във “Вест Дойче академи” , Логано - Швейцария, сертифицирана като аналитичен психотерапевт. Невротични състояния (тревожност, фобии, депресия, хипохондрия), личностни разстройства, сексуални проблеми, зависимости, разстройства на храненето, разрешаване на проблеми в работни колективи, брачна консултация

Arrow Жулиета Кузманска - аналитичен психотерапевт
0888 505714, e-mail: kuzmanska_psh@abv.bg
Специализация в Швейцария. Настояща месторабота - Студио за аналитична психотерапия. Личностен дискомфорт, стрес и кризи, неврози, депресии, анорексия, булимия, семейна и групова терапия, подобряване на имиджа.

Arrow Мария Рачева - психолог
0899 967196, e-mail: advise@abv.bg
Специализации в Германия и САЩ. Организационна и трудова психология, подбор на кадри, антистрес и релаксация, оценка и мотивиране, индивидуално психологическо консултиране

Arrow Петя Хорозова - детски психолог
0888 354558, e-mail: petia_h@yahoo.com
Проблеми в поведението, детски страхове, затруднения в обучението, стресови преживявания

Arrow Тинка Митева - психотерапевт
0898 600813
Психодиагностика, невротични, депресивни и страхови състояния, семейна и групова терапия, формиране на екип и оптимизиране на работата в организациите

Arrow Маргарита Стефанова - психолог педагог
9897260, 9817182
София, бул. Дондуков 5
Психотерапия - проблеми с партньора, депресии, проблеми с общуването, трудни деца

Arrow Владимир Бостанджиев - психиатър
9884625, 0898 664255
Завеждащ центъра за психотерапия на Александровска болница. Практикува терапия чрез решения.

Arrow Румен Бостанджиев - сексолог
9584925, 0888 924369
Сексологичен институт "Интеракт" - www.erbos.com
Специализирал е сексология и сексуално образование в Холандия и Белгия. Психодрама, личностно-центриран подход и системна психотерапия. Проблеми в сексуалното общуване и интимните отношения

Arrow Наталия Кючукова - психолог
0887 963300
Семеен психотерапевт, консултации по психично здраве

Arrow Юри Кацаров - психолог консултант
8585137
С дългогодишен опит в областта на детско-юношеското консултиране и терапия на деца. Семеен консултант и терапевт

Arrow Илия Врабчев - сексолог
9866859, 048 923873, е-mail: ilia_vrabchev@abv.bg

Arrow Ани Хаджиева - психолог
526180, 0889 493805

Arrow Анета Атанасова - психолог
0898 944050, 749057
психологически изследвания, психологически тестове

Arrow Анелия Янева - училищен психолог
0888 733349, e-mail: agga@abv.bg

Arrow Александър Хаджигеоргиев - психотерапевт
0888 643955

Arrow Анна Александрова - психолог
Научен център "Психология и здраве"
9719686, e-mail: hprc@europe.com; www.healthpsych-bg.org

Arrow Венета Младенова - училищен психолог
8317032, 0898 766842

Arrow Веселина Асенова - клиничен психолог
0887 559197, e-mail: veselina_asenova@hotmail.com
Хипноза и хипнотерапия

Arrow Даниела Митева - психолог
0889 783875

Arrow Ирина Драголова - психолог
9706269, 088 839 59 70
Специалист - психолог в Училище за бъдещи родители „Вита” и водещ на Клуб на младите майки на сп.”Моето бебе”, подготовка на бременните за справяне с настъпващите промени и създаването на нужния психологически комфорт, преподавател в СУ “Св. Климент Охридски”

Arrow Мая Младенова - психоаналитик
0887 968507

Arrow Милена Манова - психолог
8703405, 0899 175517, e-mail: milenamanova@abv.bg
Индивидуални и групови психотерапевтични консултации. Игрови терапии. Позитивна психотерапия.

Arrow Теодора Гергинова - психолог
0898 751694, e-mail: toshka_mish@mail.bg
Групи за личен опит - психодрама, възможност за опознаване на себе си, експериментиране на нови поведения, екипно взаимодействие, развиване на спонтанност и креативност.

Arrow Йорданка Тонинска - психотерапевт
0897 250 352
Работила е дълго в Медицинска академия. Работи с деца и възрастни, особено с деца с хронични заболявания постига страхотен успех, също и в семейната терапия.

Arrow Райна Тузлукова-Вецова - магистър по психология
e-mail: rvetzova@yahoo.com
Има специализация по психоаналитична клинична психология. В момента работи в Психологически консултативен център на Американския университет в България. Участва в множество проекти в областта на психичното здраве.

Arrow Димитър Германов - психолог, клиничен социален работник, психотерапевт
983 59 85, e-mail: germanov@psihichnozdrave.com
Има следдипломно обучение по психосоциална рехабилитация към център "Storm"- Холандия. Настояща месторабота и длъжност: водещ на случай на хора с хронично психично заболяване в Групова практика за специализирана психиатрична помощ “Адаптация”.

Arrow Д-р Ирина Лазарова - психиатър, психотерапевт
983 60 23, e-mail: adaptacia@abv.bg
Завършила е медицина през 1996 г. в Медицински университет – София. Работи в Амбулатория за психично здраве “Адаптация” и в Държавна психиатрична болница “Св. Иван Рилски”. Лицензиран когнитивен психотерапевт и психодрама-терапевт.

Arrow Яна Кацарова - бакалавър по психология и магистър по клинична социална работа
02/ 983-60-23, 983-59-85
e-mail: ykazarova@yahoo.fr
Настояща месторабота и длъжност: социален работник в Групова практика за специализирана психиатрична помощ “Адаптация“ - София; психотерапевт в клиничната служба на Фондация “П.У.Л.С.” - Перник.

Arrow д-р Данаилов - психотерапевт
02/763420, 0887/60 52 42
Неврози, депресии, психични разстройства, алкохолизъм, наркомании

Arrow Милен Николов - психолог
02/544515, e-mail: milen_n@techno-link.com, www.hypnoza.hit.bg
Хипноза и хипнотерапия

Arrow Венцислав Томов - психолог
02/724130
Психологическо събеседване за младежи и възрастни

Arrow Доц. д-р Борислав Нинов
02/9818807, 8567919
София, ул. Хан Крум 10, ет. 1
Психози, неврози, депресии и тревожни състояния

Arrow Димитър Тодоров - психолог
0887/129133, 0898/770608, e-mail: demetra_sai@yahoo.com

Arrow Лилия Ахтарова
Българска асоциация за музикотерапия
9801387, 0898 665 578, e-mail: lilyach@mail.orbitel.bg
Музикотерапия, арттерапевтични техники

Arrow Теодора Петрова – психоаналитик, психолог
0887 309907, 02/ 9531828, teodorap@viktri.com
Психоаналитичен кабинет. Психоанализа / Юнгианска анализа; психотерапия за деца, юноши и възрастни; психологическо консултиране; креативни терапии; пясъчна игрова терапия.

Пловдив

Arrow Радка Цонкова - психолог
032/641622, 032/647334, 0886 866609
Работи с възрастни и с деца. Психологическо консултиране и говорна терапия, проблеми в общуването и самоконтрола, задълбочаване на самопознанието.

Варна

Arrow Цвета Стоянова - психолог
052/641782
Специализира в областта на трудовата и организационна психология, психодрамата, позитивната и кратката терапия, интерактивните (тренинги) техники за формиране на социални умения у младите хора. От 12 г. е психолог в Детския комплекс във Варна. Програма за овладяване на рисковото поведение на подрастващите;Психологични консултации за млади хора и родители; Зависимо поведение и поведенчески стратегии за преодоляването му

Arrow Д-р Даниела Овчарова - психиатър-психотерапевт
088 82 57 792
052/503 276 ул. Младежка № 39
052/609 932 ул. Ген. Колев № 66 Мед. център "Надежда"
e-mail:  ovcharova_dr@abv.bg

Последна редакция: вт, 21 окт 2008, 00:04 от Mamma

# 1
  • София
Би ли споделила подробности относно представените специалисти.  Thinking Имената им за мен не са достатъчни. Ходила ли си, доволна ли си....С какво се занимават по-точно - от специалист до специалист има разлика, все пак.
Благодаря. Wink

# 2
  • София
Естествено, че не съм ходила при всички  специалисти, но повечето ги познавам, защото съм работила в списание за психология. Имам много добри впечатления от Весела Вътева, Жулиета Кузманска, Наталия Кючукова, Мария Рачева, Юри Кацаров, Румен Бостанджиев, Ирина Драголова и Милена Манова. А иначе мисля, че всеки от тях би могъл да помогне за даден проблем. Ще се опитам тези дни да напиша за всеки по няколко реда в каква област е специализирал.
Доскоро

# 3
  • София
Ирина Драголова е чудесен специалист и прекрасен човек!Беше психоложка в училището,което завърших преди години.Винаги е внимателна и предразполага към разговор без притеснения.

# 4
  • София
Благодаря ви момичета!
Много сте мили.
Мисля, че е хубаво да има подобна информация и с впечатления дори, не само контакти. Човек не знае какво ще му поднесе съдбата, а в определени моменти се налага и консултиране с психолози.
Така че - споделете, моля.
За всички ни ще е от полза.

# 5
  • София
А какво ще кажете за Мадлен Алгафари? Някой има ли впечатления от нея като психотерапевт? Rolling Eyes

# 6
  • София
Цитат на: slavva
А какво ще кажете за Мадлен Алгафари? Някой има ли впечатления от нея като психотерапевт? Rolling Eyes

По-скоро е по-добра в медийните изяви, отколкото в психотерапията. Поне така съм чувала. А пък и тарифата й е прекалено висока - не всеки може да си я позволи

Последна редакция: сб, 11 мар 2006, 23:12 от premaman

# 7
Бихте ли препоръчали психотерапевт в Пловдив (за баща ми)?

Много благодаря

# 8
  • София, Надежда 3
Има ли някой от тези специалисти, който да се занимава с малки деца, в смисъл преди училищна възраст. Имам проблем с 4-годишният си син и съм решила да го заеда на психолог.

# 9
  • София
А бихте ли ми казали кой е най-добър за семейни и сексуално-семейни( ако мога така да ги нарека) въпроси ?

# 10
[size=14pt]Здравейте, бих искала да препоръчам психолог в Пловдив. Казва се Радка Цонкова. Чувала съм много добри отзиви за нея. Много е внимателна, аз съм ходила при нея, много ми помогна и съм много доволна от нея и не само аз. Освен с възрастни работи и с деца. Мога да ви оставя мобилния й телефон: 0886/86 66 09, служебни - 032/647334 и 032/641622

Ще се радвам, ако съм била полезна с тази информация.

# 11
Мария Рачева е пълна трагедия. срам за професията психолог

# 12
  • София
защо така мислиш за Мария Рачева? Смятам, че тя е много добра в организационната и трудовата психология.

# 13
Хм, озовах се на един семинар в област HR, организиран от Мария Рачева - повярвай, беше ужасно в организационен и информативен аспект. Едва ли допринесе за обогатяването на който и да е от скромната аудитория, която се беше излъгала да го посети.

# 14
  • София
А бихте ли ми казали кой е най-добър за семейни и сексуално-семейни( ако мога така да ги нарека) въпроси ?

Не съм съвсем сигурна, но провери за Румен Бостанджиев. Добър е, дано не бъркам името, защото само от медиите го познавам като специалист.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт