Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Здравейте мами!
Може ли някой който ползва АПТАМИЛ да ми каже дали намирате някаква разлика. Или даже по-скоро прилика между новото и старото мляко. Аз от вчера давам на малката от новото и ми се струва че е съвсем различно от старото. Благодаря предварително!
Цитирай

Стара Загора

Аз друга разлика /сравнявах етикетите/ освен консистенцията не видях...но на вкус ми приличаше точно на прясно мляко /или поне на мен така ми се стори/ Но от както Аптамила го смениха синът ми отказа да го пие...сменихме млякото.
Цитирай

софия

Бях купила една кутия от новото, но останах  Shocked . Детето не изпи и 5 шишета от него, изразходих го като слагах в някакви кремчета, попари ит.н. Мина на Милулил 3 и си е ок.
Цитирай

Варна

На скоро имаше такава тема. Новия аптамиле много различен от предния. Казват, че само са променили опаковката и са го подобрили, но съвсем не е така. Новият е на прах и прави ужасно много пяна, направо не може да се пие. Спряхме го. Минахме на Милумил, дано и него не развалят.
Цитирай

На мен по принцип АМ-то ми е гадно на мирис, а на вкус да не говорим. Но Калоян си го харесва. Преминахме от старото към новото без никакав проблем. Даже понякога в магазина, от който пазаруваме все още зареждат и от старата двойка и вземам пак от нея, но Слава Богу, харесва си го детето и не преви проблем за смяната.
Цитирай
Значи не само аз мисля така. Една мама ми беше казала че нямало разлика останах  Shocked Shocked Shocked. Аз пък не намирам прилика. Новото като че ли има веро в него става мляко и пяна 1:1. А и мога да кажа че новото е същото като нутрилон (сао дето тои не се пени така), и разликата е в цената излиза 3 нутрилона на цената на 2 аптамила. Много ме е яд че го смениха бях си много доволна от него но сега и аз ще го сменя но не знам дали да взема милумил или лактана и за двете млека чувам добри отзиви.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.