Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора
Предварително да се извиня за латиницата, но имам малко проблеми Smile с компютъра. Smile

Предстои ми Голямото Събитие пред мнoгoто хора Smile

Но "пленена" от избора на рокля, най-накрая се спрях на къса такава...
И тук ми е въпроса:
С какво мога да си "покрия" краката, че да не си личи колко...естествени са ми...
а не искам да съм с чорапогащник.

видях нещо на "Аvon" -невидим чорапогащник или нещо такова  Rolling Eyes

Tа някоя от вас можe ли да препоръча нещо, мерси предварително.  Very Happy
Цитирай

София

Значи, това мазило на Ейвън хич не е лошо, но незнам точно какви са проблемите ти- целулит, капиляри,т очици, отпусната кожа и т.н. Този крем ги корегира, но лекичко и придава много нежен загар, но например ако имаш повечко капиляри може би ще е добре да го комбинираш с нещо специално за проблема:)И все пак ако роклята позволява може да си купиш един ефектен чоропогащник-сигурна съм че ще изглеждаш добре:)успех:)
Цитирай

Бургас

Според мен е най-добре да си с чоропогащник телесен цвят.
Цитирай
Very Happy
не, нямам кой знае колко фрапиращи дефекти по краката Smile
просто съм с по-светличка кожа,
а много неестетично ми селят чисто голите крака Smile
така че се надявам това да помогне,
ако някой друг се сети за подобен вариант, да казва!  Very Happy
мерси Wink
Цитирай

густо майна Филибето

Имаш ли някаква специална причина да не носиш чорапогащник?С него краката имат къде къде по-изискан вид.Ако пък си с чорапи ще се чувстваш по-секси.
Цитирай

Бу-у-урга-а-ас

Определено за официални поводи чорапите или чорапогащника придават една допълнителна изтънченост.
Цитирай

sofia

Аз мисля,че чорапи ще е добре,на всичкото отгоре и секси.
Цитирай

Няколко посещения на солариум дали ще свършат работа? Пробвай.
Цитирай
не, с чорапогащниците наистина сме в кървави взаимоотношения...
а и отворените обувки съвсем го изключват..

за солариума ще ми трябват повечко посещения, за който май нямам нужното време  Rolling Eyes  Crying or Very sad

а от крема на айвън оставят ли такива неприятни петна, както при кремовете за изкуствен загар? сещате се- пръсти, по-тъммни участици...
Цитирай

Burgas

И аз препоръчвам няколко посещения в солариума,но освен това официална рокля задължително се носи с чорапогащник или чорапи с жартиери примерно Wink.Аз веднъж си поръчах един автобронзант на Ейвън,обаче се намазах 1-2 пъти и го хвърлих,пълен боклук беше-цапаше дрехите,щипеше и стоеше много изкуствено на кожата.Може би от по-скъпите има такива с ефект,но ги пробвай предварително с други дрехи дали цапат,за да не си съсипеш тоалета.
Цитирай
Здравейте,

Кожата на лицето ми е мазна с черни и бели точки. Освен почистване при козметик какво друго може да се направи? Как се поддържа изобщо такава кожа? Дали посещение при дерматолог ще има някакъв ефект?
Цитирай

София

Цитат на: Lady Marmalade
И аз препоръчвам няколко посещения в солариума,но освен това официална рокля задължително се носи с чорапогащник или чорапи с жартиери примерно Wink.

Така е, обаче тя казва, че ще бъде с отворени обувки, наистина не върви да сложи чорапи.
Защо не смениш обувките?
А м/у другото има и един такъв крем на Нивеа, който ти прави кожата съвсем леко матова, вмого е хубав!
Цитирай
На мен ми хареса - имах мостра. Издържа докато се измие, не ми изцапа дрехите. Ефектът беше по-добър от този на автобронзат. Може да си го вземеш и да го пробваш предварително! И ... успех на събитието!
Цитирай

София/Дружба

Цитат на: semplio4ka
не, с чорапогащниците наистина сме в кървави взаимоотношения...
а и отворените обувки съвсем го изключват..

за солариума ще ми трябват повечко посещения, за който май нямам нужното време  Rolling Eyes  Crying or Very sad

а от крема на айвън оставят ли такива неприятни петна, както при кремовете за изкуствен загар? сещате се- пръсти, по-тъммни участици...

аз също съм с много светла кожа,но 3 посещения през 1 ден за по 5 мин в солариума ми се отразиха много добре.сега имам приятен златист тен Smile
Цитирай
Цитат на: Silviya
Цитат на: Lady Marmalade
А м/у другото има и един такъв крем на Нивеа, който ти прави кожата съвсем леко матова, вмого е хубав!

Я!Я кажи още малко за това  Very Happy +ценичка, ако се сещаш Smile
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора