Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Филми и ТВ сериали
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 25 отговора

Последната ми зарибявка. Лятото се опитвах да го следя по Нова, но ми беше трудно. Изгледах втори сезон, няма такъв смях просто. Сега тегля трети, но ще трябва да си изтегля неизгледаните серии от 01. сезон. Има ли и други фенове?
Цитирай

София

Аз, аз  Love
точно вчера си дръпнах целия първи сезон (втори и излязлото от трети го имах) от тук:
http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=28d7f88dc8eb47a0c … a28a6685e315a8c0a
Много ми е любим сериала  Hug
Цитирай

Явно сме само ние! Very Happy Мерси за линка за първи сезон, ще трябва и аз да го дръпна, но първо да си поразчистя малко компа. Втори гледа ли го вече? Laughing
Цитирай

А не сте бе.И аз го гледам .Всичко излязло до сега съм го гледала.Много е свежарско сериалчето. Very Happy
Цитирай

О и аз съм в кюпа  Hug Обожавам го сериалчето. За мен е най-хубавото нещо, правено след Приятели. Сега чакам с нетърпение новата серия, че много се забавиха нещо. А последния епизод от 3 сезон е с участието на моделите на Виктория'с сикрет - Хайди Клум прави изключително смешно представяне Smile
Цитирай

О и аз съм в кюпа  Hug Обожавам го сериалчето. За мен е най-хубавото нещо, правено след Приятели. ...  Smile

Wink
Цитирай

Софее

И аз, и аз Laughing
Изгледала съм всичко, което е излязло. Сега чакам 12 епизод от 3-ти сезон.
Цитирай

Лелеее, ми аз съм много назад бе!  ooooh! Ама с двете хлапета не ми остава много време да седна да гледам. Я открехнете, в трети сезон не става ли ясно коя е "майка ви"? Mr. Green
Цитирай

Athens-Varna

Май ще се зарибя и аз.
Отивам да тегля Hug
Цитирай

Варна

И аз, и аз Laughing
Изгледала съм всичко, което е излязло. Сега чакам 12 епизод от 3-ти сезон.
И ние така Peace
Цитирай

Лелеее, ми аз съм много назад бе!  ooooh! Ама с двете хлапета не ми остава много време да седна да гледам. Я открехнете, в трети сезон не става ли ясно коя е "майка ви"? Mr. Green
Не LaughingПоне до 11 серия.Мисля,че  тя е последната излязла.Те вече да вземат да се понапънат да ги довършат ли Mr. Green
Цитирай

ВАРНА

Прочетох ви темата и си изтеглих първи сезон,харесаха ми началото/в процес на гледане съм/.Давайте линк или информация откъде да дръпна другите сезони.Първият го теглих от Арената,а другите??? Мерси предварително!
Цитирай

Аз дръпнах всичко от замундата.
Цитирай

Ланкър, планините Овнерог

Ехееййй, от кога го изгледахме. Даже вече го бях забравила. Много сладък сериал.
Цитирай

Ехееййй, от кога го изгледахме. Даже вече го бях забравила. Много сладък сериал.

Къде го изгледахте?Трети сезон е още на 11 серия...
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 25 отговора