Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

вече в собствен дом

Здравейте. Получава ли някой екстрасистоли и как ги лекувате?
Цитирай

София

Демек ти "прескача" сърцето ли?Аз имам постоянно...На нервна почва са при мен.
Цитирай

сред образи и светлосенки

И аз получавам понякога, когато съм подложена на стрес. Почивка и разтоварване трябват...
Цитирай

София

Имам от време на време, по време на бременността, с първата повече. Сега мисля да ходя в един мед. център и да си направя ЕКГ.
Цитирай

Абсурдистан

Надкамерни екстрасистоли имам постоянно. Доказано е като ме изследваха с холтер. При мен са на нервна почва.
Цитирай

София

Има екстрасистоли с различен произход. Лекуват се или не се лекуват в зависимост от ЕКГ- то.
Цитирай

вече в собствен дом

При мен на ЕКГ не се виждат. Има дни имам има дни са повече. Определено и при мен са на нервна почва. Та за това питам тези , които имат как се справят с тях.
Цитирай

София

Пия по 1 чаша чай от лавандула вечер(когато ми прескача много),или чай дилянка(валериана),маточина....Ако съм на работа и ми прескача,изяждам 1 лъжица мед или 1 пакетче захар,за да се подсили сърцето.Спокойствието е много важен фактор,ама при мене радко се случва.Не пия лекарства....Билките(тези) ми действат добре,но и не прекалявам с тях...
Цитирай

Белгия/София

Имала съм преди, скоро не. Получават се от нервно напрежение, стрес, прекалено много кафе, цигари и алкохол, в комбинация или единично. Помага валериан, мента, глог и валериан, валидол, успокоителни чайчета. В гръдния кош често има такива усещания, които обаче не са екстрасистоли и не са животозастрашаващи. Много млади хора страдат от това, някои дори получават по 200 за 24 часа  Crazy Стряскащи са, чак дъха ти секва, но не са опасни, не се притеснявай  Hug
Цитирай

София

Екстрасистолите могат да се лекуват с акупунктура, особено ако са сравнително чести, трябва и да се спазва нормален начин на живот. Бих казал, че само тези които понякога се появяват при бременност не изискват лечение.
Цитирай

София

Бих казал, че само тези които понякога се появяват при бременност не изискват лечение.
Бих казала, че това е погрешно изказване.
Цитирай

вече в собствен дом

Преди 2 години ходих на специален ехограф за това. Казаха ми, че сърцето ми е здравои сърцебиенето, оето имах тогава е на нервна почва. Сега вече нямам сърцебиене, но тези по-силни удари, които чувствам наистина ме стряскат. Много е неприятно. За последен път ходих даже миналата година повреме на бременността. Същата работа-нищо не откриват.Наистина мента, глог и валериан, също така и валидол ми помагат.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.