Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама
  • 7 ян. 2008, 10:59 ч.
  • Преглеждания  648  Мнения  10  Онлайн  1
Отговори
  • Пловдив
Бях на преглед при гинеколога ми и мъжа ми иска да го заведа и него при моя лекар.Въпроса ми е дали трябва точно при моя гинеколог да го заведа или си има друг лекар за мъжете. Много ви моля ако някой знае да ми отговори.Благодаря ви предварително!

Реклама
# 1
  • под звездите
Мисля, че гинеколозите не преглеждат мъже.

# 2
  • Абсурдистан
Ами ти не казваш какъв му е проблемът, но според мен трябва да го заведеш на уролог.

# 3
Поне кажи какъв е проблема инъче принципно уролозите се грижат за мъжките полови органи хехе

# 4
  • Пловдив
Откриха ми кандида и ни дадоха хапчета и на двамата. И той сега иска да го заведа да го прегледа и него.

# 5
  • София
Мда, при кандида хапчетата се пият и от двамата. Той защо иска да ходи при гинеколога? Да се разправя с него или има проблем?  Laughing Защото ако има проблем ще трябва да посети уролог. Ако е за профилактика.... пак уролог  Mr. Green

# 6
  • в килера
За мъжките проблеми - уролог или андролог Simple Smile

# 7
  • Пловдив
Благодаря ви за отговорите.

# 8
  • София
savsem naskoro i moia priqtel proqvi jelanie da hodi pri moqta genikolojka na pregled ,zashtoto mi otkriha kondilomi koito sam hvanala ot nego.Lekarkata mi kaza che nqma nujda no ako nastoqva da go zaveda, no toi nqmashe nikakvi oplakvaniq podobni na moite i ne se naloji!!

# 9
  • София
Гинекологът може да е от полза дотолкова, доколкото да даде някой друг съвет, да обясни и пр.
За лечение и профилактика потърсете уролог.
При по-сериозни проблеми - андролог  Peace

# 10
Това, за което говориш предполагам, е микробиология.
За целта се взема секрет, това може да го свърши и твоя гинеколог. Попитай го все пак, дали може да пуснете микробиология на съпруга ти при него.

Реклама

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт