Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Алтернативна медицина
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

nqkyde tam

аз съм убедена в действието на тази наука.при дъщеря ми действа безотказно ве4е 2 години.но при бебето....не е съвсем така.въпреки това го лекувах така.но на 20.12 се слу4и ужасен инцидент,паднахме с бебо и той беше със с4упен 4ереп.в болницата се наложи да го упоят,даваха му лекарства,после мн лошо се разболя то4но по коледа,хомеопатката ни беше в 4ужбина и се наложи да го лекуваме по традиционния на4ин.сега долу горе здравословно се закрепи,но.....изобщо не спи ве4ер,спи му се,но се буди през15-20 минути и това ве4е месеци.а си беше спокойно бебе.излишно е да казвам,4е съм супер изнервена,никой не ми помага,а безсънието му съсипва.4удя се да го водя ли пак при хомеопатката,2 месеца се борехме с безсънието,но без успех.дали да не опитам пак.
мисля си,4е го мъ4ат зъбки,защото като го намажа с гел4е се успокоява за кратко....
само да вметна,4е паднахме по пътя за хомеопатката..дали не е някакъв знак.вярвам и напълно,не искам да я сменям.
Цитирай

София

Много съжалявам за инцидента, който ви се е случил.
Хомеопатичното лечение би помогнало на бебето да се отърси от ужасните неща, който е преживяло, и би подобрило съня му.

Спомням си, че беше питала за безсънието на бебето. Не помня дали ми отговори на въпроса дали и ти се лекуваш хомеопатично. Според мен това би допринесло не само за собственото ти спокойствие, а и за това на бебето ти.
Цитирай

Варна

marianamama, аз мисля, че хомеопатията ще помогне. При условие, че вече имаш опит с това лечени, ти е ясно, че няма да стане на момента.
Разбирам страха и напрежението ти. Може би и ти се нуждаеш от някоя и друга гранулка, за да се почувстваш по-уверена.!
Стискам ви палци лошото да е минало и да се оправите бързо!
Цитирай

И аз мисля, че ще помогне и те съветвам да не се отказваш. Аз с една нищо и никаква кашлица и обикновени сополи при дъщеря ми се борих 3 месеца. От време на време придружени с температура. А за капак преди Коледа и с болка в ухото. Накрая се оказа, че проблемът е в градината. От началото на годината ходи в друга и поведението й коренно се промени. Излишно е да казвам, че всичко отмина за 2 дена. И пак опираме до емоциите. Аз много се тормозих защо така се получава, но въпреки всичко не се отказах и не съм поставяла под съмнение лечението. През цялато време търсех причината. Даже мислех да не е някаква ревност от бебо в корема Smile, но да не я показва.
Стискам палци скоро да се оправите. Smile
М/у другото ние се лекуваме при същата хомеопатка, където и вие. Smile
Цитирай

София

....изобщо не спи ве4ер,спи му се,но се буди през15-20 минути и това ве4е месеци.а си беше спокойно бебе.излишно е да казвам,4е съм супер изнервена,никой не ми помага,а безсънието му съсипва.
marianamama, от подписа ти виждам, че бебо е на 5 месеца. Точно на тази възраст дъщеря ми си "загуби" съня (съответно и аз моя) Mr. Green. При нея помогна това, че я кърмех - не сучеше защото е гладна, а за успокоение. Трябваше ми известно време да свикна като я приспя и да остана при нея (намерих си и хубава страна;използвах това време за книги). Представите ми изобщо не бяха такива, но...
Когато съм отсъствала от вкъщи, таткото също е успявал да се справи  с много гушкане и спане заедно с нея. Не казвам, че е идеален вариант, но при нас единствено това помагаше.
Към хомеопатията се обърнах много по-късно и за съвсем различно нещо и вярвам, че е добро средство за лечение.
Цитирай

nqkyde tam

благодаря ви за отговорите Hug
да кърмя го през нощта,но той си су4е и после пак е буден,не заспива доакто су4е ве4е.
др седмица ще го заведа при хомеопатката ве4е.
отлагаме и ваксината ве4е трети месец.....
Цитирай

Малко извън темата, но ваксини и хомеопатия как съчетавате? Т.е. след като е сложена вече ваксината, даваш ли нещо хомеопатично да се спре действието й? Или просто си направила избор да слагаш ваксините?
Цитирай

София

Малко извън темата, но ваксини и хомеопатия как съчетавате? Т.е. след като е сложена вече ваксината, даваш ли нещо хомеопатично да се спре действието й? Или просто си направила избор да слагаш ваксините?

Въпроса не е към мен, но от хомеопата на дъщеря ми знам, че ако предстои ваксини,  преди нея се дава хомеопатично лекарство (не знам обаче как точно действа спряма ваксината).
Цитирай

nqkyde tam

ами вери първата ваксина я направихме,после пихме лекарство з а неутрализация на ефекта,защото с ферфрериефа стигнахме до извода,4е проблемите на детето по4наха сле д поставянето и.как мога да се откажа от ваксините,нали знаеш,4е  тук са задължителни.дне с ще ходя до ли4ната и ще питам пак,но тя си е традиционалистка ,твърдо за тях и понятие си няма колко с а вредни.много се 4удя как да постъпя,хем не искам д а рискувам,хем ме е страх.сега ще се оправдая с падането и нямада ни я сложат,но др път...
Цитирай

Питай д-р Ферфериева дали не познава някой педиатър, който е съгласен само да вписва, че са направени ваксините, пък да не ги слага. В други градове като София и Варна знам, че някои майки са намерили такова решение, но за Бургас...Още в първия постинг като описа проблема и се сетих за ваксина като възможна причина. И затова те попитах как процедираш.
Цитирай

Тук и Сега

Малко не ми стана ясно-след инцидента ли е запо4нало да се буди бебето,или след ваксината?
Пък това,4е имало хомеопати4ни дето неутрализират вредните съставки на ваксината-изоб6то не се връзвай!Такова нет6о няма и не може да има!
Цитирай

Преди да стане инцидента, са се борили с безсънието. След, може би, някоя ваксина.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.