Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Диети и отслабване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 299 отговора

Sofiq

Една приятелка отслабна много и то в рамките на 2 -3 месеца с едно 15 килограма. Бях много изненадана като я видях в този вид и я попитах как е успяла да свали толкова много. А тя ми отговори, че просто е спряла да яде след 4 часа следобед  Shocked newsm78. Аз направо се втрещих.. След още малко време друга моя позната ми каза, че е на същия режим вече месец и е свалила 6 килограма  Shocked.. Момичета вие чували ли сте за този режим на ядене? .. аз го започнах от 3 дена и да ви кажа много лек си чуствам корема ..  направо съм изненадана. Ще се радвам ако споделите мнение   bouquet
Цитирай

В северна Европа/ Пловдив

И аз така съм чувала и тъкмо от днес мисля да почна да действам.Все се каня Rolling Eyes А тези резултати са наистина много,много добри. Flutter Но ще комбинирам с резделното.....Много неща пък накрая да видим

Аз бях гледала по ТВ-то Евгени Минчев и Миските,че по същия начин процедират.(Макар че Минчев не ми е критерий за сравняване  Laughing )
Цитирай

Sofiq

Чудесноо  Hug значи ставаме две на този режим .. аз процедирам така : сутрин една купичка с мюсли и нарязан плод вътре.. а и кафенце   food010 как без него .. наобед към 3 хапвам салатка с нещо каквото има сготвенко Smile и към 4 един плод и от 4 нататък само чайчета и водичка Smile Така се чуствам пълна с енергия и се надявам да посмъкна нещичко .. имам да смъквам 14 килограма..  ooooh! но и на 7-8 ще съм много доволна. Желая ти успех и дано наберем още някой , който да се присъедини към нас Smile
Цитирай

София

така е
има си дори научно обяснение, отслабването на тези които не слагат нищо в устата си след 4 или 5 часа следобед се дължи на това че щитовидната жлеза на организма намалява своите способности точно мужду 4-5 часа - и всичко поето след този час се лепи на организма на една нормално мислеща желаеща да изглежда добре дама.
и аз отслабнах по този начин - за  4 месеца 15 килограма без ограничения (само дето не съм яла хляб и имам едно предимство - не обичам сладко)
Цитирай

Sofiq

сега се разрових и прочетох в едно списание , че след 5 часа следобед организмът засилва обмята на веществата си и започва да се чисти. През този период се и засилвало произвеждането на мелатонин .. май беше  Thinking  мелатонинът леко понижава телесната температура на човека – по този начин се намалява и консумацията на енергия и се ускорява регенерацията на клетките ... Мелатонинът понижава и нивото на “лошия” LDL-холестерол .. Момичета това е нашия режим  newsm10
Цитирай

DE

Момичета, чакам да се похвалите с първите резултати, че този режим ми се струва лесен за изпълнение! А чай с мед и лимон може ли да се пие след 16 часа  newsm78 ?
Цитирай

Sofiq

да даже е препоръчително , защото медът следобедно време има успокояващо действие ... а преди сън е незаменим .. в една лъжица мед ти се намират всички необходими за организма вещества Smile
Цитирай
Moмичета само ако знаете как ме зарибихте....Имам само едно въпросче,понеже мъжът ми се връща към 19.30 от работа и ми е кофти да ги оставям да вечерят самички, дали може поне салатка,не6то лекичко от моркови,зеле,краставици.........
Цитирай

Sofiq

Ми не е много препоръчително ....   Rolling Eyes но пробвай .. различните организми реагират по различни начини  Thinking
Цитирай
ще пробвам и ще докладвам    bouquet
Цитирай

Plovdiv

Здравейте!И аз искам да се присъединя към тези които ще пробват този режим.Днес 07.о1.2008г. теглото ми е 70кг. и ще почна да спазвам режима и след 2-3 седмици ще пиша как е положението.И ако има някой който да разясни след 16ч. само на вода и чай ли трябва да съм много ще му бъда благодарна.Успех на всички смели момичета.
Цитирай

В северна Европа/ Пловдив

Аз вече хапнах и мисля това да ми е последното ядене за днес. Rolling Eyes Знам че дори и някоя салатка няма да навреди или някое плодче...така че ако много ви застърже корема newsm10 Аз ще гледам да не ям,че имам спешна нужда от отслабване.Другата седмица си идвам в БГ и искам да изглеждам добре.Нямам кантар,но важното е огледалото какво показва.Пък като се върна вкъщи ще се тегля  Party
Цитирай

Sofiq

И аз сега си хапнах и за последно днес  ooooh! Smile)  но пък ще си струва надявам се Smile много се ентусиазирах след като видях резултатите на приятелките ми .. след 4 часа до на-късно 9 може да се хапне някой плод .. примерно портокал, мандаринка , ябълка Smile трябва да се пие много вода и чайчета(зелен чай е най-добре ) и така Smile успех на всички, които започват днес и да докладвате ей   bouquet
Цитирай

in my dreams

Колко време ще изкарате така newsm78Седмица,месеци ,година newsm78А после няма ли да дойде Голямото нощно тъпкане.Или Йо-Йо ефекта.Това да не ядете след 16 часа е вярно ,но да не ядете въглехидрати(брашно,захар,картофи,ориз,плодове).Няма нищо лошо в това дори и в 22 часа да хапнеш било риба на скара или печено мисо.Белтъчините или така наречен протеин дори помага вечер на организма за слабеенето.Извинявам се за намесата  bouquet
Цитирай

Sofiq

е рибата е полезна  ама все пак ... дето се вика : га яде кифтета не рива ...  Laughing така че сега глад .. а за среднощното тъпкане .. лично аз никога не съм яла по-късно от 10, така че ме съмнява сега да го направя . А и крайно време е да започнем да се храним здравословно, не само за да намалим теглото си а и за здраве . Лично аз смятам да си запазя този режим и да го направя постоянен за мен + лунната диета от време на време за разтоварване  Wink
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 299 отговора