И през Новата година, в БУРГАС купони пак ще има

  • 22 005
  • 282
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 546
ходил ли е някой в новия бебешки магазин до куцата медуза? да кажете за какво иде реч горе-долу  Rolling Eyes

дано не сте га обсъждали, нямам време да ви изчета  Blush

# 76
  • Мнения: 373
  Обаче пък днес яде хляб. Голям кеф да го троши и да бута в устата. Не знам това педагогическо захранване ли се вика при условие , че излапа доста повече от от една-две трошички. newsm78
Да, педагогическо е. Simple SmileВоди се по детето, това е най-доброто. Само си следи за реакции.
На това с теакциите ще е трудно тогава. Как ще разбера от какво е , ако не дай боже и се отрази нещо.

# 77
  • Мнения: 179
Моми4ета къде е улица Цар Асен?

# 78
  • Бургас
  • Мнения: 6 176
Виж тук точния адрес

http://www.bgmaps.com/home.asp

# 79
  • Мнения: 5 713
  Обаче пък днес яде хляб. Голям кеф да го троши и да бута в устата. Не знам това педагогическо захранване ли се вика при условие , че излапа доста повече от от една-две трошички. newsm78
Да, педагогическо е. Simple SmileВоди се по детето, това е най-доброто. Само си следи за реакции.
На това с теакциите ще е трудно тогава. Как ще разбера от какво е , ако не дай боже и се отрази нещо.
Ами ти нали не й даваш 2 нови храни в един ден? Simple Smile
Ето една статия, ако си решила да се придържаш към педагогическото захранване. Може и да си я чела.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=1496

# 80
  • Мнения: 179
Fresh Gale,благодаря smile3525

# 81
  • там някъде...
  • Мнения: 235
Хайде едно кафенце за ранобудните  Hug

# 82
  • Мнения: 1 280
           Мерси за кафенцето  Mr. Green имах нужда че не ни работи машината  Laughing   
       

# 83
  • Мнения: 373
  Обаче пък днес яде хляб. Голям кеф да го троши и да бута в устата. Не знам това педагогическо захранване ли се вика при условие , че излапа доста повече от от една-две трошички. newsm78
Да, педагогическо е. Simple SmileВоди се по детето, това е най-доброто. Само си следи за реакции.
На това с теакциите ще е трудно тогава. Как ще разбера от какво е , ако не дай боже и се отрази нещо.
Ами ти нали не й даваш 2 нови храни в един ден? Simple Smile
Ето една статия, ако си решила да се придържаш към педагогическото захранване. Може и да си я чела.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=1496
Ей тея микридози са ми трудни, тя вчера изяде 2-3 хапки хляб сигурно. Пък и много ме е страх да не се задави.

kiki2kiki, мерси за кафето. Така ми се пие Sick , а май съм отвикнала покрай кърменето.

# 84
  • Бургас
  • Мнения: 145

Привет,
да се включа по темата с главоболието,може да е кластърно. На мъжа ми го откри една жена невролог във военна болница, но не знам как се казва.
И да похваля д-р Василева - педиатър в трета поликлиника. Тази сутрин заведох бебо, щото снощи се обрина целия, веднага ме прие, не ми взе пари за прегледа, а каза че ще иска направление от джипито му. Беше много внимателна и компетентна.
До скоро

# 85
  • Мнения: 917
ходил ли е някой в новия бебешки магазин до куцата медуза? да кажете за какво иде реч горе-долу  Rolling Eyes

дано не сте га обсъждали, нямам време да ви изчета  Blush
аз ходих. все още му е слабо зареждането, но се намират и интересни неща. зависи какво търсиш. мадамата беше много любезна, даже направи подарък на малката

# 86
  • Бургас
  • Мнения: 6 176
ходил ли е някой в новия бебешки магазин до куцата медуза? да кажете за какво иде реч горе-долу  Rolling Eyes

дано не сте га обсъждали, нямам време да ви изчета  Blush
аз ходих. все още му е слабо зареждането, но се намират и интересни неща. зависи какво търсиш. мадамата беше много любезна, даже направи подарък на малката

Какъв е този магазин,някаква марка или от всичко  и къде беше това Куцата Медуза  newsm78

# 87
  • Мнения: 917
от всичко. Куцата Медуза е заведението горе над подлеза на операта на ъгъла, та магазина е до него

# 88
  • Бургас
  • Мнения: 6 176
от всичко. Куцата Медуза е заведението горе над подлеза на операта на ъгъла, та магазина е до него

И аз за там мислех,то преди имаше един,но го затвориха,предполагам пак е там.

Лекси ,какво е кластърно ?  newsm78

# 89
  • Мнения: 284
Лекси ,какво е кластърно ?  newsm78


Ако болката е внезапна и краткотрайна, това  е кластърно главоболие.

Общи условия

Активация на акаунт