Постоянен плач?

  • 878
  • 10
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 438
Здравейте! От известно време Михаил ми създава доста грижи- не мога да го оставя за минутка сам да се занимава с някоя играчка, постоянно реве и подава ръчички да го вдигна , и да го разнасям. Най нетърпимо е положението когато му се доспи или е гладен. Тогава започва такъв рев, че не мога нито да го накърмя, нито да го нахраня с шише- захласва се от плач и вече съм се видяла в ужас. Току що заспа гладен след двучасова истерия. До третия месец беше много спокойно бебе . Само да спомена , че истерията се повтаря всеки ден като излезем на разходка- рев докато го облека, рев докато го сложа в количката (целия блок ни чува , че излизаме) и така докато заспи. За съжаление спи по няколко минути и се събужда от най-малкия шум и пак започва един рев, едно чудо. Просто нямам думи да го опиша. Със сигурност няма колики, няма признаци на зъб, наддава прекалено добре (т.е. не е недохранен). Аз направо полудявам, изпадам в паника и нямам представа как да се справя и как да му помогна. Понякога не помага нито гушкане, нито разнасяне , нито песен -НИЩО...

# 1
  • Мнения: 1 753
Е все едно си описала моята хубавица. Ама същата е... Вчера ми е скъсала нервите. Тя не реве толкова, а по-скоро мрънка... ееееее цял ден не спря да мрънка, не спи, не ще пюре, не ще навън, реве като я обличам и като я возя в количката... Абе ужас направо. Накрая като откърти в 8 часа вечерта тази сутрин се събуди в 7.30. Не си спомням от кога не е спала така.

Но иначе от 1-2 седмици я забелязвам, че е доста по-нервна. Все гледам да не е нещо зъб, ама не е. И аз се чудя кво й става. Ама по някое време я зарязвам да си мрънка, щото и аз откачам иначе.

Айде успех и не се шашкай толкова  Grinning  Ние нали сме съкилийнички още от болницата  Wink

# 2
  • Мнения: 10 758
Явно е такава днешната "младеж". И моя е същия. Не реве само когато спи.А спането се случва рядко. И той не знае какво иска. Мрън-мрън, уа-уа.Иди го разбери.Сменила съм памперс, проверила съм дали е сложен правилно, да не му убива някъде, нахранен, напоен, еми продължава да си реве, и т`ва е.
 Поне се успокоявам, че не е единствения. Има и други такива.

# 3
  • София
  • Мнения: 438
Цитат на: albenadi
Е все едно си описала моята хубавица. Ама същата е... Вчера ми е скъсала нервите. Тя не реве толкова, а по-скоро мрънка... ееееее цял ден не спря да мрънка, не спи, не ще пюре, не ще навън, реве като я обличам и като я возя в количката... Абе ужас направо. Накрая като откърти в 8 часа вечерта тази сутрин се събуди в 7.30. Не си спомням от кога не е спала така.

Но иначе от 1-2 седмици я забелязвам, че е доста по-нервна. Все гледам да не е нещо зъб, ама не е. И аз се чудя кво й става. Ама по някое време я зарязвам да си мрънка, щото и аз откачам иначе.

Айде успех и не се шашкай толкова  Grinning  


Ох, той по-скоро крещи и ръмжи ! Тъкмо го кърмих спящ-иначе ми е невъзможно. Вчера баща му беше с нас на разходка и се видя в чудо Embarassed , а аз по цял ден обикалям с количката  само и само да мълчи, а Рошко пак не е доволен. Веднъж го оставих да плаче няколко минути, а после толкова се беше навил да реве, че с часове не успях да го успокоя, на всичко отгоре се самообвинявах , че съм лоша майка. Ама и на мен нервите ми не издържат. Дано мине този период, защото вече полудявам.
Бени,  като се срещнем по Стамболийски ще се познаем по ревящите буби  Embarassed

# 4
  • София
  • Мнения: 438
Цитат на: magi99
Явно е такава днешната "младеж". И моя е същия. Не реве само когато спи.А спането се случва рядко. И той не знае какво иска. Мрън-мрън, уа-уа.Иди го разбери.Сменила съм памперс, проверила съм дали е сложен правилно, да не му убива някъде, нахранен, напоен, еми продължава да си реве, и т`ва е.
 Поне се успокоявам, че не е единствения. Има и други такива.

 Мен ме е страх да не би да е нещо болен ( постоянно мисля  , че така правеше бебата на една приятелка и след време установиха  , че има аутизъм  Imp ) Ако са само "НЕРВИ" все някак ще се справим

# 5
  • Мнения: 1 753
Цитат на: doroty02
Цитат на: albenadi
Е все едно си описала моята хубавица. Ама същата е... Вчера ми е скъсала нервите. Тя не реве толкова, а по-скоро мрънка... ееееее цял ден не спря да мрънка, не спи, не ще пюре, не ще навън, реве като я обличам и като я возя в количката... Абе ужас направо. Накрая като откърти в 8 часа вечерта тази сутрин се събуди в 7.30. Не си спомням от кога не е спала така.

Но иначе от 1-2 седмици я забелязвам, че е доста по-нервна. Все гледам да не е нещо зъб, ама не е. И аз се чудя кво й става. Ама по някое време я зарязвам да си мрънка, щото и аз откачам иначе.

Айде успех и не се шашкай толкова  Grinning  


Ох, той по-скоро крещи и ръмжи ! Тъкмо го кърмих спящ-иначе ми е невъзможно. Вчера баща му беше с нас на разходка и се видя в чудо Embarassed , а аз по цял ден обикалям с количката  само и само да мълчи, а Рошко пак не е доволен. Веднъж го оставих да плаче няколко минути, а после толкова се беше навил да реве, че с часове не успях да го успокоя, на всичко отгоре се самообвинявах , че съм лоша майка. Ама и на мен нервите ми не издържат. Дано мине този период, защото вече полудявам.
Бени,  като се срещнем по Стамболийски ще се познаем по ревящите буби  Embarassed


Абе добре щеше да е да съм си в къщи и да си я разхождам, ама аз работя  #Puppy dog  И като се прибера в къщи, скапана от работа, бебешорката вечерно време е по-извервена, докато заспи, докато я оправим и всичко и някъде към 10 часа вече съм е така  #Silly  И се почва миене на шишета, простиране, варене на вода за другия ден....

Иначе ще се засичаш с майка ми. Видиш ли червена количка с мрънкащо същество - това е Анна  Mr. Green

# 6
  • София
  • Мнения: 6 752
Боже,от два дни сме така,рев постоянен,на ръце постояно и пак реве....Сега съм я зарязала в леглото си да реве сама,така и така реве и в мене....ужас някакъв е!Не издържам вече!

# 7
  • Мнения: 79
Да ви се оплача!Моята Елица спазваше добро поведение само в родилния дом.Щом се прибрахме и започнаха едни среднощни концерти...вече седем месеца.Най-странното е,че през деня е засмяна и кротка,но стане ли 23 часа,сякаш някой с карфица я боцва по малкото дупе и се съдира от рев.Какво ли не опитах:кърмя,давам чай,вода,гушкам я ,пея ,друсам,сменям памперс (за всеки случай),но не млъква.Изпъва се като струна и пищи с цяло гърло.Добре,казвах си ,може да са колики преди,сега -зъби,ама тъй ли един ден не пропусна да ревне точно в 23 часа?И как разбира  колко е часа?!Кошмар голям ви казвам!Случвало се е и аз да ревна с нея от нерви и безсъние.
 Като чета във форума как другите бебета спят по цяла нощ ,направо ми звучи като научна фантастика.
 Кураж и здрави нерви на всички мами!Дано и на нашата улица изгрее слънце!

# 8
  • София
  • Мнения: 884
Здравейте,

Спряха ли да плачат дълго дечицата Ви?
Тъкмо мислех да пусна нова тема и изрових тази с търсачката.

Моята кукла от около седмица като стане 10 часа и ревва с пълно гърло, почервенява, посинява чак, но реве около час и половина два. Нищо не я успокоява. Изпада в истерия и чак потреперва с ръчички.
Притеснявам се да не е болна, но незнам какво да й изследвам. 

Как успокоявате дечицата си?

# 9
  • Мнения: 3 116
Ела да ни видиш. При нас е денонощно. Започва няколко минути след ядене. Ние имаме силни колики и аз стигнах до извода че след ядене тя очаква да я заболи и започва да плаче превантивно. Всъщност бебетата са доста по-умни и разбиращи отколкото предполагаме.

И както каза една майка: дано и на нашата улица изгрее слънце скоро Simple Smile

# 10
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 530
Мен ме е страх да не би да е нещо болен ( постоянно мисля  , че така правеше бебата на една приятелка и след време установиха  , че има аутизъм  Imp ) Ако са само "НЕРВИ" все някак ще се справим
Има тема аутизъм във форум "Деца с увреждания...",но във вашия случай можеш да се притесняваш  ако при детето има някакви сериозни проблеми около раждането или забавяне във психомоторното развитие.

Общи условия

Активация на акаунт