Строеж - къде, как, колко? тема за взаимопомощ

  • 41 699
  • 292
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 3 770
Щастливка , да ти кажа честно изобщо не ме интересуваше юга!  Grinning Исках от едни помещения да ми се гледа панорамата на Пловдив , от други планината и това е!Юг,север,изток,запад - айде , подробности!  Joy Joy Joy

# 286
  • Мнения: 481
Диди69, за кво ти е пък слънце... някаква си подробност  Mr. Green

уффф лесно е на Пловдив, чак го гонят слънцето... а аз в подножието на Витоша, се чудя как да го поканя  Laughing

# 287
  • Мнения: 3 770
Честно казано не обичам слънцето!В смисъл пряко да ми пече в стаята!По принцип мразя горещините и не издържам високите градуси - направо припадам! И да , в Пловдив мноооого слънце ,мноооого жега лятото - не се диша!

# 288
  • Варна
  • Мнения: 480
Така е Yee, панорамата е невероятна.Има я от ниво партер.
Уникалено е мястото, на което е построена къщата-огромно с борова горичка.Намира се над Слънчев ден.
Проекта за къщата си лично мой, искам в нея да има много слънце.Смисъла на всички стъкла е точно това топлината и прекрасната морска панорама.

***Диди69***-изглеждаш ми много надъхана, но това е защото си още на етап идейни проекти. Твоя път аз вече съм извървяла.Помни -веселата част свършва с набавянето на цялата бумащина и взимане на разрешителното за строеж.
След това се ще береш ядове и със сигурност ще има и куци моменти...,но в това ще се убедиш лично ,ако някога осъществиш замисъла.


Благодаря amaranta за вниманието,което ми отправи за дъгите.Би ли дала по-подробна информация относно тази  хидроизолационна лента.

На всички ,които са се заели с това не леко начинание успех!!!
 
P.S.

Никого не карам да я харесва,още по-малко хора , които в живота си никога няма да могат да си позволят лукса за подобно начинание.На тях не им оставя нищо друго освен да пълнят темите по форумите и да обсъждат чуждите проекти....
Markrit ти си последния човек, който може да ми каже в какво да я преобразявам и дали е излишно голяма.(е поне ме накара да е смея,имаш принос в темата)Един чисто приятелски съвет от мен- друг път когато не си наясно с нещо , то не коментирай!Иначе рискуваш се се покажеш отново като кифла



 

# 289
  • Мнения: 3 770
Nushlem , наистина съм много надъхана , но и не се отказвам лесно!  Simple Smile Особено що се отнася до мечтата на живота ми!А и не ми е първата къща , която ще правя - имам богат опит с майстори и всякакви други индивиди!  Mr. Green 2-3 дена се опитват да ме мотаят, после стават като пружинки!  Mr. Green  Twisted Evil Мисля, че имаше една еврейска поговорка - Направи къща и я продай,направи втора къща и пак я продай,построй трета къща и я направи свой дом!Та аз съм на третия етапи съм се учила от грешките си!  Grinning Точно и затова моите френски прозорци на втория и третия етаж няма да са като твоите.Те са направени по изискванията , но аз не съм съгласна някой да ми диктува правила!Затова и съм се приготвила за война  Twisted Evil , която ще спечеля!После ще покажа снимките!

# 290
  • Мнения: 5 462
Никого не карам да я харесва,още по-малко хора , които в живота си никога няма да могат да си позволят лукса за подобно начинание.На тях не им оставя нищо друго освен да пълнят темите по форумите и да обсъждат чуждите проекти....
Markrit ти си последния човек, който може да ми каже в какво да я преобразявам и дали е излишно голяма.(е поне ме накара да е смея,имаш принос в темата)Един чисто приятелски съвет от мен- друг път когато не си наясно с нещо , то не коментирай!Иначе рискуваш се се покажеш отново като кифла



 
Embarassed Rolling Eyes Shocked ooooh!

# 291
  • Мнения: 7 091
Пуснете си нова тема! Peace  bouquet

# 292
  • Варна
  • Мнения: 428
Nushlem: Да, страхотно място наистина, поздравления!

Смисъла на тази тема е да споделяме опит и да си помагаме с информация и опит, а не да правим злобни коментари и да играем кой е по-по-най...

Общи условия

Активация на акаунт