Друг прах за пране освен Тео бебе

  • 19 351
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 44 041
Сано максима сенситив...изключително съм доволна, имат и омекотител и препарат за петна...и за нас вече взимам за цветно сано...изобщо много м харесват, праха е концентрат и е мн икономичен, да не те притесни, че е 10 лв...стига за много време...

# 16
  • Мнения: 5 790
Вече са ти писали - Сано Максима, но този, който е за бебета. 1.250 кг - около 9-10 лв. Концентрат е, слага се по много малко и освен, че пере много добре и има прекрасен аромат, излиза много изгодно.

# 17
  • Мнения: 812
винаги съм използвала ,само и едиствено АРИЕЛ

# 18
  • Мнения: 11 003
Ползвам Сано Максима, Ариел или Персил Сензитив. Peace Много съм доволна и от трите.
Сано-то е много икономична опаковка, стига ми за 4-5 месеца.

# 19
  • Мнения: 9 973
роса бебе

# 20
  • Мнения: 22 414
Пера още от началото с Перзил Сензитив.
Честно казано не бих си изпрала моите дрехи с Тео бебе, камо ли на детето.

# 21
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 204
Никога не съм прала с Тео бебе. Преди да родя бях взела една кутия и толкова. Мирише ми ужасно, а да не говорим, че качествата му липсват.
От раждането на детето пера с Персил сензитив. След втората годинка започнах да използвам и от другите препарати, с които пера нашите дрехи.

# 22
  • Мнения: 367
Сано Максима - страхотен е, и омекотителя също е много хубав.  Peace

# 23
  • Мнения: 153
Сано Максима

# 24
  • Мнения: 171
Пера само с Persil за цветно пране и ползвам омекотител Lenor sensitive и съм много доволна, няма никакви проблеми .

# 25
  • София
  • Мнения: 6 011
Сано максима.

# 26
  • Мнения: 2 498
Още един глас за Сано максима....

# 27
  • Мнения: 5
САНО МАКСИМА Е ДОБЪР И ОМЕКОТИТЕЛ САНО ИЗПОЛЗВАМ. А ТОЗИ PIDEON НЕ САМ ГО ВИЖДАЛА
АКО ГО НАМЕРЯ ЩЕ ПРОБВАМ

# 28
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ще взема и аз да го изпробвам този Сано максима, само трябва да го намеря Thinking

# 29
  • Мнения: 522
Определено САНО МАКСИМА И БЕЛИЯ ОМЕКОТИТЕЛ ПАК НА САНО

Общи условия

Активация на акаунт