Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

  • 7 ян. 2008, 18:13 ч.

Дали е от антибиотика

  • 374
  • 5
  •   1
Отговори
  • СОФИЯ
  • Мнения: 101
Здравейте мами,искам да попитам дали е възможно синът ми,който е на 1 година и 2 месеца да има разтройство от АГУМЕНТИНА ? newsm78

# 1
  • Варна
  • Мнения: 506
Да, затова обикновено препоръчват да се пие и ентерол или смекта.

# 2
  • СОФИЯ
  • Мнения: 101
Дълго ли продължава разтройството ако не се дават никакви медикаменти за спирането му. smile3555

# 3
  • Горно нанадолнище
  • Мнения: 2 005
Да , от АБ  е  Peace Ние пихме скоро и такова разстройство ни хвана , че го съжалих горкото Sad Като го спрете всичко ще отмине , но можеш да даваш прахчета -ентерол newsm78

# 4
  • Mediterraneo
  • Мнения: 19 948
Възможно е. Точно Аугментинът дава доста често такива странични ефекти.

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 876
Със сигурност е от Аугментина. Дъщеря ми два пъти го е пила, и двата пъти получи разстройство. Давам и Ентерол.

Редакция на ключовите думи на тема





Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт