водна аеробика -Варна

  • 4 494
  • 9
  •   1
Отговори
Здравейте!Аз съм от Варна и се чудех дали някъде тук мога да посещавам водна аеробика newsm78. Чувала съм че е много полезна и се свалят килца Wink. Моля ако някой е чувал нещо да го сподели с мен Blush

Последна редакция: пт, 01 фев 2008, 14:30 от kopche

# 1
  • Мнения: 65
Идеята звучи супер.Но аз имам едно питане-как се справяте с гъбичките и всички онези твари,които бродят из басейните? Embarassed

# 2
 Wink за сега не съм се сдобивала с такива твари Simple Smile, но никога не е късно Sad.

# 3
  • Мнения: 84
Водна аеробика има в Ориндж Фитнес-срещу Курортна поликлиника.

# 4
Благодаря ти Simple Smile За там съм чувала само, не съм ходила- Струва ми се като цяло доста скъпо  MoneySadНо определено ще проверя за водната гимнастика.
Ти ходила ли си на такава аеробика?

# 5
  • Мнения: 1 540
Доколкото знам, в Ориндж фитнес не можеш да отидеш без да си купиш годишна "клубна карта". Може и да са пуснали месечни, не знам, ама ме е яд, че не можеш да идеш еднократно. А и наистина никак не е евтино. smile3515

# 6
на мен ми казаха, че картата струва около 2000лв #Crazy
Ще изчакам да я намалят и тогава Wink Те губят с тези цени

# 7
водна аеробика има в дом Младост. Инструкторката е много добра. Цената е 3 лв. за една тренировка

# 8
благодаря много  bouquetТам ще ми е и по близко
Ти ходила ли си?

# 9
  • Мнения: 502
аз имам клубна карта в ориндж. на мен ми излезе по коледа с намаленето 1600 лв но е за цяла година. аз ходя на фитбол, но в началото се бях навила за водната аеробика. все не ми пасват часовете, но не съм се отказала. иначе посещавам и фитнеса им. а доколкото чувам май и в новия мол варна ще откриват ориндж, но едва ли ще има басейн.

Общи условия

Активация на акаунт