Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 225 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 61 отговора

София

Здравейте! Интересува ме дали след пране оставяте вратата на пералнята отворена, за да изсъхне барабана и да не мухляса. Така ме убеждават, че трябва да правя. Няма ли опасност да увисне? Вие какво правите? Благодаря за отговорите!
Цитирай

Варна

Винаги отворена, но не за да  съхне барабана, а защото не ми идва на ум да я затворя. Нищо не им е ставало на пералните ми досега.
Цитирай

Ямбол

Оставям я отворена, не знам защо, ясно ми е, че няма да изсъхне напълно. 9 години вече, още не е виснала вратичката.
Цитирай

Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops

Според Шани, която е спец в тази област, вратата трябва да се оставя отворена. Гледам да го правя.
Цитирай

Wonderland

Винаги отворена, но не за да  съхне барабана, а защото не ми идва на ум да я затворя. Нищо не им е ставало на пералните ми досега.
И аз така правя,вадя си прането и просто не ми идва на ум да я затворя.
Цитирай

Варна

Отворена я оставям, точно за да съхне. И чекмеджето не затварям плътно. Няма да увисне вратата, не се тревожи Peace
Цитирай

Оставям я отворена. Когато се сетя и чекмеджето отварям.
Цитирай

и аз оставям отворена, пише го и в упътването на моята.
Цитирай

Smallville

и аз оставям отворена, пише го и в упътването на моята.
И в моето така пише,но даже и да не пишеше пак си мисля,че е логично да бъде оставена да изсъхне,иначе влагата ще я скапе отвътре,а за увисването не мисля,че е толкова тежка за да се притесняваш от това Peace
Цитирай

София

Оставям и вратичката, и чекмеджето отворени за 1-2 часа. Ако пералнята ми не беше вградена и не се налагаше да затварям врата на шкаф отпред, щях и за постоянно да ги държа отворени.
Цитирай

София

Непрекъснато ги държа отворени -  капака и чекмеджето за праха. Един път само я оставих затворена и вътре смърдеше отвратително.
Цитирай

Отворена,обаче за чекмеджето не сьм се замисляла Embarassed Вече и него ще оставям отворено.
Цитирай

София

И у нас вратата седи отворена по същите причини, обаче за чекмеджето не се бях сещала...
Цитирай

кв.Изток

Оставям я отворена.Моята е с горно зареждане, така че и чекмеджето е  винаги отворено.
Цитирай

bg

Отворена я оставям,но не с някаква цел,просто не се сещам да я затворя.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 61 отговора