Топче в срамната устна

  • 336 145
  • 313
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 403
Ами то по някое време си поузрява и става по податливо на стискане аз щото не мога да го изтрая иначе ако имаш нещо за изгаряне на пъпки ефикасно може да го понамажеш а ако не го пипам се самоприбира но доста време си стои така и когато си реши се прибира само ако не му обръщам много внимание. Но при мен явно е като пъпка щото като го пипна или натисна си ме боли. Сега това място си стои едно като деформирано щото доста пъти ми е образувало разни подкожни мазнотии. В момента няма нищо ама кой знае все си минава време и пак ми се задръства с нещо явно кожата.

# 151
  • Мнения: 403
Сега видях че и мойто е било на сгъвката точно където минава ластика на бикините явно там се изпотява и задръстват порите по бързо с мазнотии които се отделят от тялото.

# 152
  • Мнения: 4 150
Когато го пипам и при мен зоната е по-чувствителна, не е точно болка обаче, по-скоро някакво дразнене. За сега съм го мазала само с памуче с розова вода няколко пъти. Иначе по принцип съм с мазна кожа и често ми излизат пъпчици с връх, но това точно там не знам дали има значение.  Embarassed А бръсненето много го дразни също, но понякога е неизбежно.

# 153
  • Мнения: 495
И аз имам подобен проблем...
Преди няколко дни видях, че имам малки пъпчици отдолу. И отидох веднага на гинеколог. Каза ми, че според нея само едната от всички е кондилом и го изгори и мисля, че падна като люспичка. Изписа ми вагинални таблетки, защото имам много силно бяло течение + слаб имунитет, което също можело да предизвика тия гадости... Останалите пъпчици са много малки и са тук-там, не са накуп, но ме е страх да не се разраснат докато лекувам това бяло течение и се чудя какво да правя... Чак на 17-18.04 ще ходя отново на преглед, а дотогава ще се побъркам!

# 154
  • Мнения: 4 150
Моето не е като брадавица. Май си е класически цирей, но ме е страх да го стискам.

# 155
  • Мнения: 403
Това мойто си е чиста пъпка с мазнотия като цирей нощо такова но както казах го църкам като назрей. На моя мъж цирея на гърба беше 2см огромна дебела пъпка червена с дълбок бял връх ужасно го болеше мазах го с това 10 дни  като църкам върху цялата пъпка и слагам лепенка да не остава на блузата http://bg.oriflame.com/products/product-detail.jhtml?prodCode=24752
и се сви и изгоря сега я няма вече.
Ето и още едно предложение на друга жена от друг форум "аз да похваля този крем за пъпки http://www.tinydeal.com/gold-aloe-acne-dispelling-plaster-30g-p-61122.html вълшебен е
за акне не знам как ще действа,но за другите пъпки със няколко намазвания и изъхват"

# 156
  • Мнения: 4 150
О, не минава!  Sad

# 157
  • Мнения: 11 253
kiticat, няма какво да е чак толкова на сгъвката на крака. Предполагам, че е враснал косъм, който за сега върви надолу. Запушена пора на това място е слабо вероятно. Добре е да те види кожен лекар, но ако искаш за събота и неделя пробвай следното:

Вземаш един пресен жълтък на яйце /само жълтък/ и толкова колкото е жълтъка мед. Разбъркваш на кашичка и правиш питка като прибавяш брашно. Става колкото детско юмруче като големина. Откъсваш едно парче, сплескваш, налагаш с марля и лейкопласт за през нощта върху мястото. Останалото завиваш с домакинско фолио /прозрачното/ и го държиш в хладилника. На сутринта махаш "питката", измиваш и слагаш малко риванолче на памук за 5 минути.

Това е невероятна  рецепта на Ванга - питка за изсмукване на гнойта. Какво да очакваш? На сутринта самото топче е по-меко и е възможно вече да виждаш гнойта, която в момента не можеш да изчистиш. Принципно до 3-тата вечер на сутринта ще видиш на питката това, което бере вътре в пъпката, като е възможно и врасналия косъм да избие. Като се спука, почисти добре с чисти ръце, дезинфикцирай със спирт и сложи прах за рани.

Предупреждавам, че тази рецепта НЕ СТАВА за топчета и подобни по срамните устни, а само за открити места по кожата.

# 158
  • Мнения: 4 150
Ами днес случайно видях, че е бяло и че от него е започнало да тече бяло и го доизстисках до пускането на кръв. Мазах със спирт и йодасепт предишната вечер. Сега пак е надутичко, но може би от изстискването, дано да мине. Ще опитам рецептата.

# 159
  • Мнения: 0
Аз също имам този проблем и в началото бях доста изплашена. Постепенно топчето изчезна и в момента нямам нищо,но четох,че може да се появи отново.Въпроса ми е лекува ли се или хронично?

# 160
  • Мнения: 4
При самото "цепване" боли ли? Задължително ли е да се прави цялата операция?  Утре май ми предстои това и се притеснявам много..

# 161
  • Мнения: 46 429
При самото "цепване" боли ли? Задължително ли е да се прави цялата операция?  Утре май ми предстои това и се притеснявам много..

Не боли, защото се прави с упойка. Абсолютно нищо не се усеща, не се притеснявай.
Не знам дали е задължително, ама за какво ти е да стои и само да го мислиш?

Успех утре  Hug

# 162
  • Мнения: 0
Здравейте, аз съм на 16 и не съм девствена. Имам същото топче от 2 дена, по принцип не боли, но като го стисна - боли. Купих си Ихтиол и се чудя дали да го използвам на такова деликатно място (вътрешните срамни устни). Не мога да отида на гинеколог, защото баща ми е Grinning. Факта, че не боли ме кара да си мисля, че може бартолинита да се е превърнал в киста  Sad 
- Цвети

# 163
  • Мнения: 871
Може да отидеш на частно в друг град.  Wink

Аз лично мажа йодасепт. На каква цена е ихтиолът?

# 164
  • Мнения: 0
На мен ми струва 4.40 лв. Извинявай за личния въпрос, но на колко години си? Как се справяш с проблема?

Общи условия

Активация на акаунт