Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Бебето ми яде картоф,морков,тиква и тиквичка.Опитах да му добавя и плодови пюрета,дадох му първо банан 5 дни постепенно,после круша резултата беше колики!За втори път опитвам да му въведа плод ама не става...Първия път беше ябълка резултата беше същия! Crying or Very sad
Говорих с педито,той каза да спра плодовете и да давам само зеленчуци!Да ама Кристиян яде зел.пюрета от 1 месец.
Дали може да му давам вече каша?А каква по щадяща стомаха бихте ми предложили?
Явно няма да ядем плодове скоро! Confused
Цитирай

София

може,някои с това започват захранването,оризова,ябълкова на хумана.
Цитирай

София

Каша със сигурност можеш да даваш-оризовата е доста щадяща и е подходяща за захранване. Плодовете в готовите пюрета не са чак толкова незаменими, така че можеш да изчакаш. Оризовата каша на Милупа, по мое мнение е много добра, разтваря се добре, вкусна е и бебетата я харесват.
Цитирай

Бургас

Оризова,бананова,ориз и царевица....важното е да е безглутенова кашата.Може наистина да изчакаш с плодовете.Има време.
Цитирай

Хиляди благодарности! Hug bouquet
Цитирай

София

Пробвай с плодовете след 6тия месец. Успех!
Цитирай

София

Може да включиш и други зеленчуци.
Може да започнеш и с каша.
Плодовете спокойно може да ги отложиш за по-нататък, щом ви създават проблем.
Апропо, бананът съдържа хистамин. Не го давай преди навършване на 6 месеца поне.
« Последна редакция: вт, 08 яну 2008, 18:11 от Vivi »
Цитирай

По света и у нас

Наистина отложи плодовете за по-нататък, след като не му понасят на детенце.Можеш да пробваш с каша - на пазара се предлагат най-различни и все ще избереш някаква.
Цитирай

София

Можеш да дадеш каша.
Плодовете ги остави за по-нататък. Peace
Цитирай

Бургас

Давай каша.Аз за първи път дадох,морков,ориз и ябълка на Милупа...плодовете ги остави за по късно.
Цитирай

Ами дали ако кашата е плодова няма да възникне същия проблем?
Цитирай

София

Ами дали ако кашата е плодова няма да възникне същия проблем?

Не би трябвало, там плодовете не са сурови.
Цитирай

Пловдив

Ножеш да даваш каша,само да е без глутен.А за бананчето мисля че е рано.
Цитирай

на пистата

ами като чета си започнала със зеленчука и за това може да не иска плодовите пюрета,аз така направих и моя син неще и да види плодово.каша спокойно може вече да даваш,но ако сте по-дебелички давай 2-3 пъти в седмицата следобед,,аз давам фризокрем-ориз и царевица и ного я харесва,чак трепери.
Цитирай

ами като чета си започнала със зеленчука и за това може да не иска плодовите пюрета,аз така направих и моя син неще и да види плодово.каша спокойно може вече да даваш,но ако сте по-дебелички давай 2-3 пъти в седмицата следобед,,аз давам фризокрем-ориз и царевица и ного я харесва,чак трепери.
Доста сме едрички да ти кажа,на 5 месеца 8.200кг.... Embarassed

Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.