За крем, който се рони - има ли спасение??

  • 3 244
  • 33
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 9 395
Ох, случва ми се вече за втори път да попадам на крем, който се рони.  Twisted Evil
Ужасно е!!
Това този път е Q 10 флуида на Eucerin.
Много приятно кремче, с помпичка, с 15 СПФ,  порцеланово шишенце, хубав дизай и пр. но това ронене просто ме побърква. #2gunfire #2gunfire
Не мога да си ползвам нито едни от двата ФДТ, с които наскоро се сдобих Wink. Веднага започва да се бели, рони, трие и ... а, бе държи се ужасно, просто! Трябва след това да си изтрия цялото лице и да започна всичко от начало...
Знае, ли някой някакво спасение или решение на проблема?? Thinking

# 1
  • Мнения: 1 540
Не съм купувала тези продукти, но ако не е скръб и се рони значи е развалено според мен... Аз като купувам от тия по-скъпичките козметики, колкото и рядко да се случва, им пазя кутийките и касовия бон, за да мога да ги върна, ако случайно се окажат развалени. Не ми се е случвало досега да попадна на развален такъв продукт.

Пробвай да го върнеш!

# 2
  • София
  • Мнения: 9 395
Не съм купувала тези продукти, но ако не е скръб и се рони значи е развалено според мен... Аз като купувам от тия по-скъпичките козметики, колкото и рядко да се случва, им пазя кутийките и касовия бон, за да мога да ги върна, ако случайно се окажат развалени. Не ми се е случвало досега да попадна на развален такъв продукт.

Пробвай да го върнеш!
Не продуктът не е развален, нито пък стар.
Не е в това проблема. Thinking
Просто, флуидът образува филм върху кожата, който при контакт с пръстите се разрушава и се проявява ефектът му точно в това ронене. Пада като кир. Close
Иначе, кутийката я изхвърлих веднга, щом го сложох на рафта в банята. Wink
Аз винаги така правя. Sunglasses

# 3
  • Мнения: 1 540
Сега те разбрах вече. Мисля, че веднъж ми се беше случило това с някакъв крем, който изхвърча на момента. Неприятно усещане е наистина да ти се рони крема от лицето...  Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 1 884
Аз също ползвам такъв крем в момента - само че на Виши- Норма Дерм. Той е с леко излющващо действие и затова. Може би и твоят е такъв. Щом си изхвърлила кутийката...  Grinning Със сигурност не е с изтекъл срок. Странно ми е, защото кожата ми става много гладка и мека, но след известно време като че ли се бели.  Shocked Кожата ми се чувства доста добре от него всъщност, но нанасям го сутрин и вечер, а когато се гримирам просто използвам друг за основа. Защо не пробваш така, а ако се рони прекалено много и наистина ти е много неприятно, може би не трябва да го ползваш.  

# 5
  • Мнения: X
хм...това често се случваше на майка ми със скъпите кремове,тя има доста мазна кожа,може да е от това,и отделно много енергично си търка кожата по рпинцип като си слага крем и той от търкане се превръща в кир, на мен ми се е случвало същото нещо с мазен крем за ръце

# 6
  • Мнения: 1 884
Може би зависи от крема. Моята кожа е нормална и крема който ползвам всъщност е за заличаване на недосасъци - зачервявания и т.н изравнява цвета на лицето. Искам да кажа, че не е крем за мазна кожа, предполагам че и на kopche не е за мазна кожа.

# 7
  • Мнения: 812
аз също си патих с такъв крем на жувена/беше матиращ/и директно замина в кофата,много е неприятно Tired

# 8
  • София
  • Мнения: 9 395
Ами кремчето е точно за смесена кожа, а моята е, по-скоро, суха. Tired
Но го взех заради помпичката newsm78... Увлякох се в момента на покупка, без да преценя много добре. Рядко ми се случва. Не очаквах такъв ефект. Wink
Тези кремчета са, по-скоро, матиращи и май не са добра основа за грим, защото фдт не се плъзга така гладко и равномерно при нанасянето, както е с другите ми кремчета. Thinking
Пък и все пак е зима, трябваше по-мазничък крем да си взема, а не този. #Cussing out
пфу! ooooh!

# 9
  • Мнения: 3 830
И на мен ми се е случвало. Лошото е, че няма какво да се направи.
Това се получава, защото кремът не попива, а остава отгоре. Като започнеш да нанасяш фон дьо тен и този слой започва да се рони. Поне така си го обяснявам аз. Peace

Първият ми такъв крем беше на Гарние за суха кожа, а вторият беше за нормална кожа на Л'Ореал.

Можеш да ползваш крема, когато няма да се налага да слагаш фон дьо тен.

# 10
  • София
  • Мнения: 9 395
Можеш да ползваш крема, когато няма да се налага да слагаш фон дьо тен.
Аз така и направих днес.
Само с прахообразна пудра отгоре.
Иначе няма как. Wink

# 11
  • Мнения: 3 830
Можеш да ползваш крема, когато няма да се налага да слагаш фон дьо тен.
Аз така и направих днес.
Само с прахообразна пудра отгоре.
Иначе няма как. Wink

Да. А може ли да се слага този крем за през нощта?

# 12
  • София
  • Мнения: 9 395
Да. А може ли да се слага този крем за през нощта?
Ами не. Wink
Той е дневен и има слънцезащита-15СПФ. Wink

# 13
  • Мнения: 867
И на мен ми се случи с един Ревиталифт на Лореал. Много се чудя от какво става този ефект newsm78 Дали не си уцелвам типа на кожата или пък самият крем има такова излющващо действие?

Сега мислех да си взема Норма Дерм,  но ако и той е така не ми се иска. Досега си слагам само хидратиращ, но в това студено време е гадно. Иначе съм доволна от на Виши продуктите досега..

# 14
  • София
  • Мнения: 2 157
Аз също ползвам такъв крем в момента - само че на Виши- Норма Дерм. Той е с леко излющващо действие и затова. Може би и твоят е такъв. Щом си изхвърлила кутийката...  Grinning Със сигурност не е с изтекъл срок. Странно ми е, защото кожата ми става много гладка и мека, но след известно време като че ли се бели.  Shocked Кожата ми се чувства доста добре от него всъщност, но нанасям го сутрин и вечер, а когато се гримирам просто използвам друг за основа. Защо не пробваш така, а ако се рони прекалено много и наистина ти е много неприятно, може би не трябва да го ползваш. 

И аз ползвам този крем в момента , само ,че нощния.
Ама за какво излющващо действие говориш?
Иначе и на мен ми се рони , и за това не го търкам много .

Общи условия

Активация на акаунт