прах за пране Сано Максима - по колко слагате?

  • 16 277
  • 17
  •   1
Отговори
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 983
Моля мамите, които ползват този прах да ме "светнат" по колко слагат. Аз слагам по 1-2 супени лъжици на пералня (вътре в барабана, не в отделението за прах), но се чудя дали не е много.
Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 434
Когато го купих продавачката ми даде и мерителна лъжичка.Не мисля,че 2 с.л. са много.

# 2
  • Мнения: 2 171
Аз като си го купувам винаги ми дават и мерителна чашка към него. Слагам точно колкото е посочено на чашката, но си го слагам там, където си е мястото за прахта. Все ми се струва, че не прави достатъчно пяна и си мисля, че количеството е малко, но спазвам инструкциите.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 658
до мерителната чертичка на чашката, с която го продават и го слагам в отделението за прах, защото той много бързо се разтваря.

# 4
  • София
  • Мнения: 8 275
Инструкцията е 36 гна 5 кг пране или 2 суп. съжици

# 5
  • София
  • Мнения: 672
2 и половина супени лъжици. Понякога три, не много пълни.  Peace

# 6
  • Мнения: 11 003
до мерителната чертичка на чашката, с която го продават

И аз така.

# 7
  • Мнения: 3 695
до мерителната чертичка на чашката, с която го продават и го слагам в отделението за прах...
Peace

# 8
  • Мнения: 927
 И аз слагам с мерителната лъжичка, но не съм толкова прецизна  Laughing

# 9
  • Мнения: 1 440
А сега да ви питам,смятате ли,че вече има ментета от този прах?Спомням си,че първият,който си купих беше доста ароматизиран и прането също.Напоследък вадя дрехите,а те сякаш не са прани.Не мога да си обясня защо така,иначе слагах по 2-3 с.л.

# 10
  • София
  • Мнения: 6 011
И на мен винаги ми дават мерителна лъжичка като го купувам. Грубо са около 2 с.л., но ги слагам в отделението за прах, не в барабана.

# 11
  • София
  • Мнения: 14 634
А сега да ви питам,смятате ли,че вече има ментета от този прах?Спомням си,че първият,който си купих беше доста ароматизиран и прането също.Напоследък вадя дрехите,а те сякаш не са прани.Не мога да си обясня защо така,иначе слагах по 2-3 с.л.
Последния Сано-лилав, който купих е същата работа-мирише на мокро пране, но не и на чисто или с аромат. И аз си помислих, че е менте.

# 12
  • София
  • Мнения: 44 028
Ами в началото слагах 2-3 супени лъжици...ама не в бъръбана, а където си се слга праха....ти защо в барабана слагаш не мога да ръзбера????
А иначе преди година в един сано имаше подарък мерителна лопатка, та сега с нея си меря...по принцип малко повече от 3 лъжици слагам...все ми се струва, че с повечко прах по-добре се изпират нещата....

# 13
  • Мнения: 2 092
слагам о/о 2 суп лъжици,но на 3кг пране!
Аз също се замислям да не съм взела менте, на мен не ми се струва с толкова траен аромат, както всички го описват  Thinking ,а в интерес на истината, не изпира всички петна newsm78!

# 14
  • София
  • Мнения: 44 028
Ами, това зависи и на колко градуса переш и какво е петното...ест не изпира всички петна...за петна специално ползвам препарата за такива на сано...., в комбинация с праха почти няма петно, което да не излезе...е отсвен разни много стари.....

Общи условия

Активация на акаунт