Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 34 отговора

BG

Ако бихте избирали да за раждане бихте ли избрали 8 март,ако е момче?
Цитирай

София

Не. И въобще всякакви празници бих избягвала. Така детето губи, когато рожденият му ден е на някакъв празник.
Цитирай

Имах съученик роден на 8 март и винаги съм си мислила,че няма  по хубав подарък от този.
Цитирай

Не бих.  Peace
Цитирай

София

значи - това, че е "женски празник" не би ме и замислило...но наистина това, че въобще е някакъв празник, може да му пречи да си го празнува пълноценно...ама все пак не е Коледа или нещо такова....така, че защо пък не...
Цитирай

Варна

Не. И въобще всякакви празници бих избягвала. Така детето губи, когато рожденият му ден е на някакъв празник.
И аз мисля така. Няма нищо общо с пола.
Цитирай

Прага/Чехия

За мен няма значение  Wink ,то и мойто е родено на вчерашния празник  Laughing (не беше планирано,просто тогава реши да се появи)
Цитирай

Варна- на крачка от Морската градина

абе ако е момче и можеш да избереш дата ..по добре да не е точно на 8-ми март.
Цитирай

София

Мисля, че няма никакво значение на коя дата се ражда едно дете/човек. А аз лично не бих си планирала секциото - щях да оставя лекарят ми да прецени, а не да се ръководя от някакви неориентирани суеверия.
Цитирай

Бургас

Peace
Цитирай

София

Имам познат роден на тази дата, не съм забелязала да има някакви грижи  Laughing
Цитирай

Earth

smile3521 smile3521 smile3521 smile3521
Цитирай

София

Имах съученик роден на 8 март и все му се смеехме.
Аз по принцип се надявах да не родя на празник/терминът ми беше на 06 -07 май-Гергьовден/,защото собствения рожден ден някак минава между другото
Цитирай

Бургас

Не.
Цитирай

Варна

Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 34 отговора