Моят мъж ми призна, че е смъркал кока

  • 12 535
  • 200
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 6 999
mimil, това, което си цитирала от къде го изрови?  newsm78

Кокаина е наркотик на богатите, не само заради цената си, а и защото напротив трудно пристрастява. За съжаление го продават смесен с какви ли не боклуци, които именно водят до фатални последици и до пристрастяване...

Естествено 'социалното' пристрастяване е бързо. Ако всички около теб са на писти, ти сега...кво...?

До сега не съм била в софийски клуб, в чиято тоалетна да не се разстилат писти... ма може и да има такъв някъде - знам ли и аз?  Whistling

# 46
  • Мнения: 4 435
Isa ,точно така.
И аз даже се учудих че смешни барманчета смъркат.Не подхождало на управител. ooooh! Да,така  е,подхожда на шефовете,защото на барманите им идва скъпичко.
Коката примерно е по за предпочитане пред ежедневното наливане с алкохол и пушенето по кутия или две на ден.
Мислиш ли,че преуспелите хора на този свят биха си причинили самоунищожаване с кока,ако тя действаше така.Доналд Тръмп,Мадона,Киану Рийвс и т.н. да не би да са станали наркомани.Сега се сещам за  едно изказване на Киану-"За мене коката е по-хубаво нещо дори от секса."
Пак ти казвам,няма за какво да се притесняваш.Даже опитай и ти и ще видиш,че няма страшно.
А т'ва за кой клуб ставало въпрос е глупаво.Във всеки клуб се смърка и това е обществена тайна-СинСити,Най клуб,Бедрум,Неро,Червило и т.н.

# 47
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Нека да се друсат с кока колкото си искат, ако ще и кредити да теглят за да си купуват , но защо по време на работа и то точно в новогодишната нощ, когато всички пият , а  бременната му жена е с него  Tired

# 48
  • Мнения: 6 167
голяма работа.

# 49
  • София
  • Мнения: 127
колко съм задръстена!
към авторката: гледай това да е единственото, което не сте направили заедно, ама тепърва... дано е било инцидент и част от житейския му опит
.

# 50
  • Мнения: 476
Нищо кой знае какво не е станало.

# 51
  • София
  • Мнения: 6 360
Няма как да се пристрасти,поевярвай ми.Имай предвид и че това не е хероин.

разправят докторите, че кокаинът е един от наркотиците с най-бързо развиване на зависимост и доста разрушителен ефект върху организма. като ти чета изказванията по въпроса за кокаина, ми се струва, че или шмъркаш нещо друго или просто още не си разбрала за какво иде реч. а изразът "аз съм опитвала много пъти, но не съм пристрастена" ще си го запиша. и аз опитвам цигари вече 20 години, но не съм пристрастена в никакъв случай - о, не. Simple Smile

# 52
  • Мнения: 2 498
Не мисля, че му е било за първи път....все пак, ако му е било за първи път преди това ще го убеждават....а и съм чувала, че при първи прием може и лошо да му стане на човек и едва ли ресторанта е най-удобното място за начинаещи в бранша....

# 53
  • Мнения: 2 751
На 35 години едва ли ще стане наркоман.
За жалост не е така  Confused Sad

И не мисля, че му е за първи път, ако ще и да ти се кълне.  Peace
Иначе съм доста либерална и широко скроена, но тук бих била категорична, ако на мен не дай Боже ми се случи Rolling Eyes
Лошото е, че ако смърка отвреме на време, нищо не можеш да направиш, т.е. едва ли можеш да му забраниш или поставиш ултиматум. Просто ще го прави зад гърба ти  Shocked

# 54
  • Мнения: 411
Такива глупости скоро не бях чела.Вие за ефералган ли говорите или за кокаин ShockedСъздава зависимост,разбира се,и то много бърза и непреодолима.Да не говорим,че ако(недай си боже) имаш здравословен проблем,тая кока може да е последното нещо,което виждаш през живота си.Първо-вдига кръвното.После-блок на дишане,на сърдечна дейност.Инфаркти.Кво ви стана на вас?Това е наркотик,не добрата фея на сънищата.И всъщност...100 % кока има- http://www.dkimages.com/discover/previews/817/50062850.JPG -късаш и дъвчеш ooooh!

# 55
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 176
Аз пък се чудя как широко скроени иначе хора отдадоха толкова голямо значение на факта, че мъжът е дръпнал една линия  Rolling Eyes Ами ако беше изпушил цигара трева?! Или беше изпил нЕкво хапче?!...
Все неща, които се правят повсеместно. От нормални и здрави хора. От началници и подчинени. От мъже и жени. От млади и стари. От женени и ергени........................

# 56
  • Мнения: 1 263
А какво е накарало съпруга ти да се реши да опита-модата,приятелите...или някаква неудовлетвореност в личен или семеен план?
Ако си отговориш на този въпрос,може би,ще получиш по ясна представа за ситуацията.
Не смятам,че в едно щастливо семейство взимането на опиати е нормална(и здравословна) практика,иначе щяха да се продават в супермаркетите наред с хляба и сиренето.
Съседите ми имаха двама близнаци,на които още от ученици не беше непознато взимането на опиати-сега е само един ,а некрологът на другия виси на вратата им от години  Cry а причината да се отиде толкова не навреме от този свят са именно наркотиците.   

Последна редакция: ср, 09 яну 2008, 08:59 от mummy

# 57
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Не мисля, че е хубаво да завиждаш. Ако толкова ти се иска можеш просто да намериш мен - Чичко Паричко и аз ще те почерпя.
 
Нещо май си сбъркал форума дамите, които предлагат услуги срещу подпомагане ги търси другаде  #2gunfire

# 58
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Не мога да повярвам, че тук В БГ МАМА има жени- майки, които изразяват мнения, че вземането на наркотици било мода, нещо нормално, и първия път не водил до пристрастяване  #CrazyПри положение, че до форума имат достъп и тинейджъри. Много ми е интересно как такива жени и бащи биха реагирали ако детето им каже, че е опитало кока?  newsm78 Как ще реагират? Според много от мненията тук ще го приемат за модно  Shocked Мисля, че модераторите трябва да се намесят сериозно  smile3513 Надявам се да получа подкрепа от други съфорумци   

# 59
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Аз пък се чудя как широко скроени иначе хора отдадоха толкова голямо значение на факта, че мъжът е дръпнал една линия  Rolling Eyes Ами ако беше изпушил цигара трева?! Или беше изпил нЕкво хапче?!...
Все неща, които се правят повсеместно. От нормални и здрави хора. От началници и подчинени. От мъже и жени. От млади и стари. От женени и ергени........................
ти пак не разбра - темата не е за витзминизните качества на коката, ако ще и 1001 витамина и минерала да съдържа, ако ще и президента да дърпа, когато си е У ДОМА, на купон, в стрип. бар Темата е за това, че един мъж се дригора 1. на работа, 2. точно в новогодишната вечер, когато висчки стават неадекватни, а той трябва да е в кондициия и 3. когато бременната му жена е с него. Ами ако нещои се беше случило. И ти твърдиш, е това е отговорен мъж  Shocked щото имал семейство  Shocked пияниците и наркоманите също имат семейства, но това прави ли ги отговорни  newsm78 Нека човека се дрогира, но извън работа и тогава, когато е преценил рисковете. Тогава той е отговорен, да.

Общи условия

Активация на акаунт