Преводач за Италия – болно детенце!

  • 2 900
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
все оЩе не ми се е обадила жената с която говорих в4ера, но ниЩо
в сайта на болницата пиШе 4е осигуряват превод
A multilingual translation service is available on request in this Hospital. Should you need this service, please ask the sister.
бъгарският език не е много рядък в милано (има много българки)
нека твоята позната се задейства от рано, за да ти гарантира заместник ако нея я няма (питайте и в посолството, току виж и те свърШат неЩо)
ако не все неЩо Ще измислим ...

само да добавя, 4е в Нигуарда (ли4ен и съвсем пресен опит), има много сестри и обслужваЩ персонал от Изто4на Европа, дори италианският персонал толкова е свикнал с говора, 4е ме разконспирираха веднага като ме 4уха на бг на телефона  Laughing
така 4е, спокойно, преводите няма да са проблем  Peace

# 16
Lennie,
не са ясни от сега дните.Утре превеждаме 30% от цялата стойност /обявена от болницата за престоя на детето и цялата интервенция/ в банковата сметка на болницата.До 3-4 дни ще получат превода.След това изпращат едно писмо до българското посолство ,което им е изпратено чрез нас от нашият хирург и кардиолог,че детето не може да бъде излекувано в България, чака се най-малко един месец отговор и виза за детето /нищо че сме в европейската общност задължително е/ и тогава в болницата насрочват дата за приемане и операция.Затова по наши виждания и с помощта на нашата връзка там смятаме и силно се надяваме това време да е началото на март.
gioia ,
благодаря ти, наистина ме успокояваш и все си мисля, че не може да нямат и персонал който да говори поне малко руски.С него поне съм добре,дядо ми по майчина линия е руснак.А между в прочем започвам да уча и италиански имам мреме да науча поне елементални думи и фрази с които да се оправям в такси,магазин на летището и т.н.
При някакво развитие веднага ще пиша.

# 17
Мили мами,
Искам само да ви напиша,че днес превода мина.Тази нощ ще спя спокойно за пръв път от много време насам, защото знам че вече Цвети ще тръгне за Италия.А там е нейното спасение.

# 18
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Сега видях темата  Rolling Eyes
Аз съЩо живея на 20тина минути от Нигуарда и имам баба,която би могла да гледа моите две девойки ако се наложи та се вклЮ4вам към агитката на feiam и gioia. До края на март Ще работя на половин ден така,4е бих могла да бъда половин ден на разположение ако има нужда.  Peace Стискам силно палци на малкото Цвете и на борбената му баба  Hug

# 19
Здравей mcdirock,
много ти благодаря за готовността да помагаш.Хубаво е че си наблизо, а и има на кой да оставиш твойте принцески.Ако ми се наложи, а то е почти сигурно ще разчитам на теб.Освен това много ще се радвам да се запознаем.ще те държа в течение кога тръгваме.Приятен ден от мен. Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 2 262
Мили момичета, много благодаря от мое име и си разрешавам да напиша от името на Бобич, която в момента е в болница след тежка операция и искам да ви кажа, че за жалост, няма да имаме нужда от вашата помощ! Цвети си отиде от нас внезапно в понеделник вечерта, дано е на по-добро място, без болка, без мъка. Място, на което е свободна и щастлива, може да тича, да се смее, да играе, без да е уморена и безсилна. Сърцето ми е пресушено от мъка, толкова малко оставаше до заветната крачка.
Чувствах се длъжна да ви пиша, за да не търсите повече варианти!

# 21
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Нека почива в мир малката принцеса  Flowers Rose

# 22
  • Мнения: 1 526
Милото дететце! Нека намери покой!
Кураж на смелата му баба и родителите й!

Последна редакция: нд, 27 яну 2008, 19:19 от Tali Dan

# 23
  • Мнения: 750
Нямам думи за да опишa колко много съжалявам за загубата на малката Цвети Cry Cry Cry
По4ивай в мир малко слън4ице Praynig

# 24
  • Мнения: 6 167
Милото детенце...
Моите съболезнования на родителите и близките му.  Flowers Rose

# 25
  • Мнения: 7 605
Милото ангел4е  Cry  Да по4ива в мир....

# 26
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Боже,толкова съжалявам Cry Преди два дни се 4удех заЩо никой пове4е не се появява и не казва ниЩо по въпроса  ooooh! Sad
Да по4ива в мир,малкото Цветенце Flowers Rose
Боби4  Hug

# 27
  • Мнения: 200
Почивай в мир малко ангелче Cry Cry Cry

# 28
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
искрени съболезнования на семейството.  Praynig

не мога да не се запитам, дали ако процедурите за документите на детето не бяха толкова тромави...

# 29
  • Мнения: 66
Почивай в мир малка Цвети . Cry
Моля се за оздравяването на бабата на Цвети, която   е претърпяла тежка операция  baby_neutral  baby_neutral  baby_neutral
Бъди силна  мила Бобич !

Общи условия

Активация на акаунт