Как приготвяте кус-кус?

  • 14 840
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 338
Как приготвяте кус-кус за следобедна закуска

# 1
  • Мнения: 887
Аз го приготвям по следния начин:
150 мл. прясно мляко
1 с.л. кус-кус
1л. захар
След като се свари добавям сирене и масло

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 891
Аз давам сутрин кус-кус и го варя с вода,после добавям маско и сирене.

# 3
  • Мнения: 1 217
Аз взимам от този на Плазмон.
Варя го във вода,слагам сирене,захар и масло.
и мисля така да продължа да го правя.

# 4
аз взвмам plazmon,много съм доволна;вари се 2 минути,после слагам и сирене;много е вкусен Simple Smile

# 5
  • Мнения: 287
Варя в леко подсолена вода, като се свари прецеждам, добавям масло и натрошено сирене. Ползвам кус-кус какъвто има в магазина, ма Борката вече е голям мъж Mr. Green и всичко яде.

# 6
  • Мнения: 311
А дали става за шестмесечно бебе?той си яде вече всичко по принцип, но се чудя дали не е опасно да се задави с топчетата като не може да дъвче добре?Трябва ли да го пасирам?

# 7
  • Варна
  • Мнения: 773
аз го пасирам, защото Йоана не понася никакви парчета в храната.

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 891
А дали става за шестмесечно бебе?той си яде вече всичко по принцип, но се чудя дали не е опасно да се задави с топчетата като не може да дъвче добре?Трябва ли да го пасирам?

Този на Плазмон е много ситен,пробвай с него ако искаш.Аз като го давах нямахме зъби още,не съм го пасирала и нямах проблем.

# 9
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 Сварявам го в подсолена вода и след това я изцеждам.Слагам масло, сирене и разреждам с топло прясно мляко.

# 10
  • София
  • Мнения: 6 964
Взимам от кус-куса на Плазмон - 2 с.л. варя 5-6 минути в 200 гр. вода. Разтварям 4-5 л. АМ в 20 мл вода, слагам сирене и изсипвам изцеденият кус-кус.

# 11
  • Мнения: 29
аз ползвам кус-кус на Плазмон.Слагам 2с.л. кус-кус в 200мл.вода да ври 3минути след това го захлупвам капак да се по надуе  изливам остатака от водата слагам малко сирене и захар и готово

# 12
  • Мнения: 508
Аз давам сутрин кус-кус и го варя с вода,после добавям маско и сирене.

И аз така. Не разбирам защо трябва да се слага и захар newsm78

# 13
  • Мнения: 814
Варя в леко подсолена вода, като се свари прецеждам, добавям масло и натрошено сирене. ..............
И аз така - и го давам само на сутрешна закуска  Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 2 044
И аз давам на Плазмон но го давам само със сирене и масло,но веднъж имаше от кухнята и беше със захар и сирене и мляко  и хич не беше лошо Grinningама  аз като го правя не слагам захар,така че ти си прецени за захарта Peace

Общи условия

Активация на акаунт