нещастие!!!!!!!!!!

  • 5 589
  • 68
  •   1
Отговори
# 15
Здравей , мила не отчайвай , не всичко е загубено , а мисля, че 36 годни не а Толкова много колкото казваш, не се примирявал с този факт  потърси  други мнения. стискам палци всичко да е наред  и очаквам да прочета добра новина от теб.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 100
Кураж и не губи надежда Hug
И лекарите са хора,и те грешат-понякога за радост,понякога за съжаление!
Дано да грешат за радост в твоя случай Praynig
Пиши какво е станало,вземи поне няколко мнения!
От опит зная!
Късмет и стискам палци всичко да е наред Peace

# 17
  • Мнения: 1 868
Моля се за теб ,дано всичко е наред!

# 18
  • София
  • Мнения: 3 789
Кураж!
Моля се всичко да е наред и да не е това, което са ти казали! Praynig
Потърси и друго мнение!
Нали знаеш как понякога лекарите вземат прибързани решения, в старанието да се презастраховат

# 19
  • Мнения: 3 246
Миличка и аз се моля за теб дано не се окажат прави страховете ти ще подкрепя и казаното от момичетата до тук, за да не повтарям Hug Peace успех Praynig

# 20
  • Мнения: 740
Потърси второ лекарско мнение. Успех!

# 21
  • Мнения: 26
Много съм щастлива, че ми давате кураж. Моля се в петък да ГО видя на екрана. Хиляди пъти БЛАГОДАРЯ за подкрепата и куража. newsm10 Опитвам се да игнорирам страха си и да мисля позитивно. Няма да падам духом, въпреки, че вчера полудях. Както казват мъдрите хора - "утрото е по-мъдро от вечерта"! Сега съм по-спокойна.

# 22
  • Мнения: 26
Ще послушав съвета за второто мнение. Благодаря

# 23
  • Мнения: 94
bi ji, стискам палци всичко да е наред. Не падай духом, имай надежда! Надявам се в петък да се похвалиш с добри новини Praynig и съвсем скоро да откриеш нова тема наречена "най-голямото щастие"   Grinning Вярвай, че  всичко ще е наред. Прегръщам те силно:hug:

# 24
  • Мнения: 1 951
Стискам ти палци  Praynig Дано всичко е наред  Praynig

# 25
  • Мнения: 3 010
Ох миличка и аз ти съ4уствам за слу4илото се, защото имам една извънматочна и само при мисълта за втора ми настръхват косите  Confused Както те пита светли, ще дадеш ли пове4е инфо на какво се базирахте с док 4е решихте 50/50 извънматична? Дано да се зарадваш в петък и от екрана да ти се усмихне твоят малка то4ица, желая ти го от сърце!

# 26
  • Мнения: 274
Момичета, bi ji е прокървила тази вечер, обясни го като на един тласък тъмно кафява кръв  Cry Притеснена е многоооооо. Утре тръгва за София на преглед. Тя е почти сигурна, че ужаса се повтаря. Нека всички стискаме палци да не е извънматочна или поне да е малкия дявол и да и запазят тръбата  Praynig На мен ми стана много мъчно, въпреки, че не я познавам милата  Cry

# 27
  • Мнения: 721
 Praynig Praynig Praynig за нея и за бебчето което чака

# 28
  • Мнения: 7 716
Би жи, нека всичкият късмет да е с теб. Praynig Praynig Praynig

# 29
  • Мнения: 740
Bi ji, нека Господ е с теб Praynig

Общи условия

Активация на акаунт