ударната супена диета

  • 3 422
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 844
прилагала ли е някоя от вас супената диета?включва само супи/всякакви/,мляко,варени яйца,зеленчуци и плодове?
чувала съм много добри отзиви от хора,които са я пробвали,и противно на очакваното нямало йойо ефект. newsm78
пробвал ли е някой и с колко килца може да се отслабне и за какъв период? Stop

# 1
  • Варна/София
  • Мнения: 71
Четох статия,в която пише,че Марая Кери е отслабнала 15кг с диета със супа,риба и зеленчуци.
Но и мнооого спорт  Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 965
ами слябее се ама много вредно бе  ooooh!
лишаваш организма от толкова неща, и после си ги връщаш май, но пък всеки с организма си
аз не мога да гладувам  Whistling

# 3
  • Мнения: 1 817
Според мен е по-вредно от полезно, защото няма да получаваш достатъчно витамини и минерали, както би получавала от сурови плодове и зеленчуци!  Peace

Последна редакция: чт, 10 яну 2008, 04:23 от ZiMa

# 4
  • Мнения: 1 280
Защо да не получаваш достатъчно витам. и минерали от плодове и зеленчуци? Аз мисля,че точно от тях най-добре си набавяш необходимите вит. и минерали...Супичките са много добра храна за стомаха и за перисталтиката...интересна диета,не се бях замисляла за супи.Да уточня,че под супи за диета разбирам варени зеленчуци и месце даже да има,ок. НО без подправките с многото сол вътре...Мацките от "Плодове и чай" са пълни с енергия и никоя не се оплаква,че и липсват витамини или минерали.Друг е въпроса,че аз не мога да спазвам тази диета,/въпреки,че ми се иска/,защото съм с изключително натоварен режим като работа и ми трябва и друга храна...

# 5
  • Мнения: 1 817
Исках да кажа, че ако е само на супи, ще яде само варени зеленчуци, а всички знаем, че след топлинна обработка храните не винаги са със запазен хранителен състав! Peace
Тоест ще липсват пресни плодове и зеленчуци в менюто, а именно те доставят най-много витамини и минерали! Wink

# 6
  • Мнения: 1 280
ООооооооооо,Зими4ка,сори не съм те разбрала правилно...така е,да..след топлинна обработка се губи почти всичко,но е полезно за стомаха да се хапват супички..Сега се замислих за статията с Марая Кери - риба+ зелен4уци и плодове,мисля ,4е е супер вариант !

# 7
  • Мнения: 1 817
Пинки, а ти на каква диета си? newsm78
Абсолютно си права за риба, зеленчуци и плодове, но дали точно така Мараята е отслабнала, не е ясно! Тя все е слаба или дебела. При нея средно положение няма. Crazy

# 8
  • Мнения: 1 280
Аз съм на Дюкан,но от скоро..А за Мараята..слабее сигурно с някой треньор.. Wink,после пак ка4и,после пак така...знаеш ли..но нея няма какво да я мислим,цели екипи се грижат за тях,ами ние с гайдите...добре,че е форума - много готини мацки има готови винаги да помогнат със съвети и с опит. Hug

# 9
  • Мнения: 1 432
Без да съм  про4ела темата,реших да съм на супички известно време  Wink в момента ври спаначена  Heart Eyes .Утре ще си сваря и зеленце  Crazy

# 10
  • Мнения: 4 435
Аз като реша да отслабвам го правя със супички.Пилешки,зеленчукови,всякакви крем супи-картофена,от броколи,смесена,гъбена.Мисля,че е добра диета.От време на време си хапвам и по нещо друго,примерно салатка,или пилешко/риба.Сол винаги си слагам,защото безсолно не мога да ям изобщо.

# 11
  • Мнения: 912
Марая за мен е точно винаги в средно положение-пищна е и й отива, според мен.
Иначе, ще взема да пробвам и аз това- ама супите си ги правите вие или от тези на прах с консервантите Wink
Аз съм чела, че от млякото се пълнее -нали "малките добичета сучели мляко, за да едреят",-това като го прочетох  Shocked вече се чувствам ужасно гузна за млякото, което си слагам в сутрешното нескафе Embarassed но само тогава.

# 12
  • Мнения: 1 432
Да ви кажа ,колко беше вкусна моята супя няма да ми повярвате ..............обачеее как си върви със сиренцеееее......опатках 150гр обезсолено  Shocked
msbilt, в никакъв случай не си правя от пакетче супа.Те са фрашкани със сол /но са вкусни да му невиди  Crazy/

Общи условия

Активация на акаунт