Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Варна

Здравейте и честита Нова 2008 година, нека бъде здрава и много щастлива и на всеки да сбъдне мечтите!
  Може да Ви се стори малко странна темата, но не знам кого да попитам и се надявам да  можете да ми помогнете.  От доста време все си влачех една  изключително неприятна болка в крака и все си казвах, че е просто от преумора. Да ама не, ходих на съдов хирург и ми каза , че имам разширена вена и било хубаво да се махне. Разбрах, че имало лечение с лазер тук във Варна , но не знам къде, в коя болница  и какви са отзивите, не знам какво да правя да си я търпя и да си я мажа  с мехлемите или да предприемам нещо друго? Моля Ви, ако знаете нещо по въпроса пишете ми, благодаря Ви предварително!
Цитирай
  Здравейте, от 20 г. страдах от разширени вени,след това се получи тромбофлебит,в Шумен и Варна не ми помогнаха затова отидох Токуда- София и се оперирах,сега се възтановявам успешно,лазерното лечение не е гаранция за успех,така ми казаха лекарите.
Цитирай
Здравейте. Лазарно лечение знам че има в здравен център ВЕГА на ул. Русе 23, ет 3
тел.60-22-63 , или пробвай от услуги за нов телефон.успех
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.