от къде изтриваща се дъска за рисуване като тези?

  • 2 400
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 640
Подобни китайски за по 5лв. има в почти всички квартални магазинчета.

това щях и аз да пиша

# 16
  • Мнения: 180
Dorothea, a от къде си я купувала вашата а дъска? на мен ми се струва предимство да е тежка... да стои стабилно на масата

# 17
  • Мнения: 10 758
Аз взех подобна на сина ми, от Джъмбо Peace

# 18
  • Мнения: 1 114
Dorothea, a от къде си я купувала вашата а дъска? на мен ми се струва предимство да е тежка... да стои стабилно на масата

От Австрия.
Обаче сигурно може да се поръча. Виж в темите за поръчка от чужди сайтове.
Аз исках тази, която е на Литъл пийпъл /която е  в първия ти пост/, но нямаха в момента.

# 19
  • Мнения: 180
мерси много, момичета! купих от джъмбо същата дъска като в сайта на симонови на фишер прайс, само че за 40 лв Peace
за по-нататък ще търся някоя по-голяма...

# 20
  • Мнения: 7 605
Нашата дъска е на Фишер Прайс.
Ето тази
Чудесна е, но е тежичка.
Препоръчват я за деца от 3 до 7 години.
За по-малко дете е по-добре по-малка и лека. по тази причина я бях прибрала и синът ми си играеше с едни китайски, на които им се изпочупиха писалките.Откакто стана на две и половина си играе с нея.
П.П. Ако купиш на Фишер Прайс- много важно е преди първата употреба да "изрисуваш" или "почерниш" цялата дъска /например с магнитче/ и да я изтриеш. /Аз първо драсках , а после четох упътването.   ooooh!/

Имаме съЩата, детето е на 20 месеца и много си рисува с нея, zдрави4ка е  Peace  И аz не 4етох упътването  Whistling  ама те трябваШе да го напиШат някъде на каШона  Twisted Evil
Платих 15?, има 4 пе4ати, доволна съм много  Peace

Общи условия

Активация на акаунт