Не знам за радост или за плач

  • 6 354
  • 80
  •   1
Отговори
# 45
Desi_T_G да ти е живо и здраво детенцето:)

# 46
  • Мнения: 2 123
Цитат на: Malechka Palechka
За това аз пък  се чудя и ядосвам на жени,които искат бебета от  мъже,които не познават Embarassed  Confused:

Съгласна съм с теб, но не смятам, че случаят на КитКат е такъв Rolling Eyes

# 47
Не знам какъв и е случаят,но и аз в момента съм много пристрастна,защото си правим бебенце Simple Smile А и съм толкова против абортите...Майка и може да не е харесвала приятеля и,но все пак и е внуче.Ако бях на мястото на КитКат щях да търся всички възможни варианти,за да си го родя.

# 48
Ехе какъв спор се заформи..Наистина ли това е важното кой какъв бил и защо..Малечка недей да съдиш за хората толкова прибързано,не се знае ти с какви хора ще се сблъскаш , а някои хора и цял живот да живееш с тях пак не ги опознаваш!Наистина явно АЗ съм сгрешила, но сега и аз сама си нося кръста!

# 49
ами,аз никога не бих живяла с мъж,който усещам,че не познавам...С моя приятел сме си говорили,че и да се разделим(не даи боже)никога няма да иска да направя аборт и ще ми помага финансово за бебето.Вие обсъждали ли ли сте такава вероятност с твоя?Да,думи...но това са думички,които за мен са много ценни и на които вярвам...

# 50
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 660
Благодаря ти, Малечка  Stuck Out Tongue

Явно понякога си мислиш, че познаваш някого, а после - оставаш изумен и прецакан  #Puppy dog
В случая и аз не мога да си обясня - как така детенцето е правено
целенасочено - и после тоя отбой  #Shocked
Мисля си, че ситуацията би търпяла промени, може би му трябва време на бащата. Въпроса е дали ще му се даде това време, и дали ще му бъде простено.
Лично аз, в тази ситуация, не бих махнала бебето - та нали и аз съм го искала Simple Smile Определено на самотните родители е трудно, но не е невъзможно да се справят. Но аз съм такъв върл противник на абортите, че моето мнение може би не трябва да се взима под внимание  Wink  
С това си мнение не искам да обидя или нараня някого - просто
искам да ти кажа KitKat - има ли желание, има и начини.

# 51
  • Мнения: 3 376
Малечка, мисля, че КитКат няма нужда да й обясняваш как твоят приятел никога не би те предал:) Все пак факт е, че с нея се е случило точно обратното.

# 52
Просто дадох пример за нормални отношения,в които говорим за предателство тогава,когато наистина има едно реално съжителство...

# 53
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Цитат на: Malechka Palechka
ами,аз никога не бих живяла с мъж,който усещам,че не познавам...С моя приятел сме си говорили,че и да се разделим(не даи боже)никога няма да иска да направя аборт и ще ми помага финансово за бебето.Вие обсъждали ли ли сте такава вероятност с твоя?Да,думи...но това са думички,които за мен са много ценни и на които вярвам...


Дали само финансовата помощ има значение обаче Thinking.
Какво като някой ти помага с пари след като детето ще е отглеждано само от единия родител,трудностите пак ще са налице!Дали детето е родено и отгледано от самотна майка или от разведена майка за мен си е едно и също.Колкото да обещанията,е недай си боже да се опира до тях Sad

# 54
Цитат на: teopr
Цитат на: Malechka Palechka
ами,аз никога не бих живяла с мъж,който усещам,че не познавам...С моя приятел сме си говорили,че и да се разделим(не даи боже)никога няма да иска да направя аборт и ще ми помага финансово за бебето.Вие обсъждали ли ли сте такава вероятност с твоя?Да,думи...но това са думички,които за мен са много ценни и на които вярвам...


Дали само финансовата помощ има значение обаче Thinking.
Какво като някой ти помага с пари след като детето ще е отглеждано само от единия родител,трудностите пак ще са налице!

Трудности винаги има,няма по-голяма отговорност от едно дете.Но не се знае как ще протече живота на КитКат и кой мъж ще срещне...

# 55
В момента, ако ме питаш изобщо никой не искам да срещам!!!А и наистина се радвам че имате чудесни отношения с приятеля ти!Винаги, когато живота ти се е скапал, е хубаво да чуеш, че има и щастливи хора:-))))Само да ти споделя и аз преди два месеца говорех като теб!

# 56
  • Мнения: 4 399
Цитат на: Malechka Palechka
Моя приятел никога не би ми напарвил съзнателно бебе и после дори и да се разделим не мисля,че би   постъпил по този начин Rolling Eyes За това аз пък  се чудя и ядосвам на жени,които искат бебета от  мъже,които не познават Embarassed  Confused:


Имаш още няколко много крайни мнения в които непрестанно повтаряш думата НИКОГА. Едно нещо научих със сигурност и то е НИКОГА НЕ КАЗВАЙ НИКОГА! Просто не знаеш кога и как ще ти дойде до главата ситуация в която никога става някога.

И конкретно по темата с абортите и НИКОГА. Имам приятелки които години наред повтаряха че те никога няма да направят аборт. Е, стана така че почти на всички им се наложи да направят. Има случаи когато нямаш много избор. А имам дори и една приятелка която роди дете от много неподходящ човек, защото тя никога не би направила аборт. На следващата година отново беше бременна и направи аборт. А изказването и беше че ако е знаела че така ще стане е щяла да направи аборт още първия път вместо да си обърква живота. Между другото детето и е едно от най-нещастните деца които познавам. Това е положението, житейски ситуации и те не се управляват с думи от сорта на НИКОГА.

Аз не съм за абортите, не съм и срещу тях, за свободния избор на хората съм. Но оставете момичето да направи своя избор, защото на нея и е много трудно и без вашите упреци. Тука сме за да си помагане, а не за да караме другите да чувстват вина!

# 57
Винаги, когато живота ти се е скапал, е хубаво да чуеш, че има и щастливи хора:-))))Само да ти споделя и аз преди два месеца говорех като теб![/quote]


  Да,трябва да чуеш,че има щастливи хора,защото точно те биха ти дали съвет и биха те изслушали.На нещастните хорица им е само до твоите проблеми!Явно търсиш съжаление,а не съвет.Аз не мога да ти помогна,защото не те съжалявам Neutral Face И не знам дали преди два месеца си говорила като мен и на кой си говорила,но нали знаеш,че отсреща трябва да има някои,които да те чуе.
 Много хора правят аборти,ти няма да си нито първата,нито последната.Каквото и да решиш,желая ти успех!

# 58
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Цитат на: Vjara
Аз не съм за абортите, не съм и срещу тях, за свободния избор на хората съм. Но оставете момичето да направи своя избор, защото на нея и е много трудно и без вашите упреци. Тука сме за да си помагане, а не за да караме другите да чувстват вина!


Абсолютно съм съгласна!Колкото по-рядко казваме "никога" толкова по-малко ще се срамуваме когато ни се наложи да нарушим "никога-то",а съм сигурна,че все някога това се случва Sad !

# 59
Малечка не търся ничие съжаление най -малко пък твоето!!!!!Просто имах нужда да споделя с някой!Може и на теб да ти се е случвало макар че като чета какво пишеш ти явно сама си решаваш всички проблеми и нямаш нужда от никой!Не го приемай като заяждане!Аз по принцип съм толерантен човек и рядко споря с хората -смятам че всеки има право на мнение, но никой не те кара насила да пишеш по темата или да съчувстваш на някой!

Общи условия

Активация на акаунт