Не знам за радост или за плач

  • 6 352
  • 80
  •   1
Отговори
# 60
Ами може да му намериш друг достоен баща. Живота е шарен.

# 61
  • София
  • Мнения: 4 272
Момичета, темата се превърна в много дълъг, на моменти заядлив спор за съдбата на КитКат и детето, което носи.
Мисля, че КитКат с постинга е искала да сподели с някой това, което й се е случило и да усети подкрепата ни, независимо какво решение ще избере. Не мисля, че някоя от нас е компетентна да се произнесе по случая, защото животът е много сложен, а още по-сложни са чувствата, които изпитваме.
Затова, Кити, с теб съм, каквото и да решиш! Знам, че ще избереш най-правилното! И никога не съжалявай за вече взетото решение! Целувки Heart Eyes

# 62
  • Мнения: 1 320
ми да кажа и аз - ако бях на 25 е почти сигурно, че щях да направя аборт. но сега - на 33 съм по-склонна да мисля, че ще го задържа. и от трета страна пък...струва ми се много тягостно да чакаш и да имаш бебе от мъж, който не те уважава...
решение не мога да дам, нито съвет, защото самата аз не мога да преценя кое е най-правилното. от гледна точка на дългото чакане да стане бебе ще кажа "да", но от гледна точка на това детето да расте само с мама, бих казала:"не".
каквото и да решиш-успех! и ние сме с теб!

# 63
  • Мнения: 660
КитКат е пуснала тази тема просто за да й поолекне на душата,в момента никак не й е лесно.Надали от писаното тук ще се повлияе дали да остави детето или не.Просто иска две топли думи.
В контекста на това искам строго да осъдя всички постинги на  новака Малечка Палечка или както там  е ника....никой не го интересува какво би направил твоя приятел в една или друга ситуация..тази тема е за грижите на КитКат и ти ама никак не й помагаш с безумните си постинги.
КитКат тази вечер като си легнеш в никакъв случай да не се сещаш за коментарите на това меко казано "дете" във форума. Имаш много ценни съвети от готините момичета тук,отсей ги!

# 64
  • Мнения: 2 494
Цитат на: Malechka Palechka
ами,аз никога не бих живяла с мъж,който усещам,че не познавам......


Писах си мнението по нагоре, но това което си написала ме накара да пиша пак. Никога не знаеш какво ти е писано и какво може да ти се случи. Има безброй случаи когато си 100% уверен, че познаваш човека до теб(както си ти в момента), както е била и Кит кат , а се оказва че нищо не знаеш. Може да се случи на всеки. И аз не я познавам и само хипотетично се опитах да и дам съвет, но съм уверена, че щом са решили да имат дете, си е мислела поне че може да разчита на него. За съжаление се оказа друго. Моля се и за двете ви, да сте щастливи! За кит кат да има сили да продължи напред, а за теб, Малечка, наистина да се окаже че това е мъжа на живота ти и никога не би те предал!

П.П. Извинявам се на модераторите, че се включих в спора, обикновено не го правя, но се подразних. Всеки се стреми към щастието, а не обратното, нали?!

# 65
  • Мнения: 3 154
КитКат, съвет не мога да ти дам... само ще ти цитирам една мисъл: "Когато попаднем в кризисна ситуация, всеки знае правилният избор на решение за излизане от нея, но не всеки е готов и достатъчно силен да вземе това решение". Аз ти пожелавам да бъдеш силна и да вземеш правилното за теб решение! Heart Eyes

Малечка, аз никъде не прочетох момичето да търси съжаление... това е много силна дума и едва ли е подходяща за случая. И още нещо не знам как Киткат приема постингите колко се разбирате с твоя приятел, но за мен тук точно в тази тема са неуместни. Все едно на сакат човек да обясняваш колко обичаш да тичаш... (съжалявам за сравнението).

И последно: внимавайте на къде ще отиде темата Wink

# 66
  • Мнения: 922
КитКат, аз както винаги се включвам със закъснение, но....
аз няма да споря кое е добро за теб и кое - не...
само ще ти дам един мъничък съвет, който може да ти е от полза...
Бившето гадже на съпруга ми забременяля от друг... И му казала, че е бременна. Но той леко я отрязал... имам предвид, че не я пратил да прави аборт, но твърдо отказал да поеме отговорност. Момичето, докато се осъзнае, се разболяло и така й не могло да стигне до "под ножа" - пръста на съдбата. Родила здрава и прекрасна дъщеря (която отглежда с много любов и до ден днешен). И тук идва важното. Момичето вписало в документите баща - неизвестен. Минало се година и бащата решил да потърси родителските си права. Първо се обадил на момичето, но след като получил категоричен отказ, завел дело в съда. Претендирал си човека, че детенцето е негово. Тогава момичето му съобщило, че детето не е негово, а на моя съпруг (тъкмо се бяхме оженили - аз бременна в 5тия месец)... Едвам се отървала - лъгала, мазала.....
Та, съветът ми е - ако решиш да родиш детенцето си осигури си защита от това естество. Повярвай ми кошмарът ще е за теб...
Може би не е най-милото нещо, което можеш да чуеш сега, но човек не знае от кой ъгъл ще му дойде
Инак, аз не веднъж съм писала, че съм дете на самотна майка, която пък произлиза от бедно семейство. Е, по-късно мама се омъжи за "втория" ми баща, който ме отгледа като родно дете, обича ме и ме уважава...
Стискам ти палци, два пъти мери, един път режи
Поздрави Heart Eyes

# 67
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Наистина стора май взема вече друга посока.
Аз също мисля, че КитКат не търси съжаление. Съвет немога да и да дам защото може би съм малко пристрастена /имайки предвид, че аз искам бебе/, но ще и кажа само да послуша сърцето си...то ще и подскаже...и съм сигурна че ще вземе правилното решение каквото и да е то.

Цитат
На нещастните хорица им е само до твоите проблеми!

Съжалявам Малечка но аз не съм нещнастна жена...не мисля и че някое момиче тука е такова....напротив мисля дори че съм много ама много щастлива жена Flutter
Това е от мен..дано никой не съм обидила но не превръщайте темата в бойно поле.

# 68
  • Мнения: 4 362
Може би не трябва да се меся,може би....Но реших да се намеся,първо Малечка ти си нова тук повечето сме от мнооооого преди теб и това по никакъв начин не ти дава право да се дразниш с някого,тук никой не говори как се държи със своята половинка и какво ще направи мъжа до теб ако ти стигнеш до такъв момент,тук всички дадохме мнение НИЕ как бихме постъпили.Съгласна съм със Вяра никога не казвай никога!!!И моля те от името на всички ни не нарушавай хармонията в този форум,тук ти трябва да свикнеш и да се пригодиш с нас не ние с теб!

# 69
  • Варна
  • Мнения: 730
Здравейте, момичета!

Не мислех да се включвам, но леко се подразних от спора, който се разрази.

Първо , искам да кажа на КитКат, че стискам палци да вземе правилното за нея решение и да послуша сърцето си.
Тайно се надявам "този господин" да осъзнае какво й е казал и да помоли за прошка. Не ми се вярва ей така изведнъж да се обърне на 180 градуса и да й наговори такива глупости. Дано просто да му трябва време да свикне с мисълта, че ще става баща.

Второ подкрепям мнението на останалите момичета, че трябва да запазим добрия тон на форума. Ние сме тук да си помагаме и поддържаме, а не да се съдим взаимно.
Малечка, мила, радвам се, че мислиш така за своя приятел, но......... човек не знае от къде може да получи удар в гърба. Дано на теб не се случи.
А и на нас останалите.
Искрено се надявам вече да сме намерили точните мъже и те да ни обичат и уважават дълго. / да не казвам ВИНАГИ/.

Това е от мен, лек ден ви желяя и още веднъж:  КИТКАТ, КАКВОТО И ДА РЕШИШ АЗ И ОСТАНАЛИТЕ СМЕ С ТЕБ!!! Целувам те.  Heart Eyes

# 70
Първо Искам да благодаря на всички за подкрепата и милите думи!Радвам се, че ви има в този момент, защото само човек, който е минал през очакването на едно дете, може да разбере какво е да го загубиш..Наистина съм отчаяна , но да знам, че има хора, които ме подкрепят, е една голяма утеха!
Второ Тъй като малко или повече заради мен се разрази този спор, който определено ми е неприятен , искам да ви кажа- оставете го детето (Малечка)..То още си мисли, че живота е прекрасен и дано никой не и отнеме илюзиите!Искренно и пожелавам никога да не минава през това, което изживях аз!Не го пожелавам и на най-големия си враг!

# 71
  • Мнения: 6 472
Имах горчив житейски опит та затова реших и аз да се включа в темата! Минах през доста етапи - от необосновано крайното мнение на Палечка в крайна сметка се оказах в сходна позиция с тази на Киткат.
Никога, наистина е много коварна дума! Не само, защото после е трудно да обясниш защо  си пренебрегнал това "никога", а и защото по този начин си казваш "на мен това не може да ми се случи". Обаче се случва Cry  Имах съпруг, с който много искахме да имаме дете. Е, родих прекрасна дъщеря и имах най- прекрасното семейство. Разводите, разделите и изневерите се случваха на "онези другите". Ние имахме перфектни отношения. Перфектни до като не забременях пак и мъжът ми изведнъж не каза, че в никакъв случай не иска второ дете. И аз както никога нямаше да направя аборт, познайте....... Cry  Оказа се че всичко си има причина и че въпросните изневери и разводи могат да се случат и на мен. И така от любящ баща, човека до мен се превърна, в някой който дори не се обажда да чуе как е детето му, а аз се оказах самотна майка. И така 4 години. Сега вече имам човек до мен, но вече не използвам думички от сорта на НИКОГА:)
КитКат искам да ти кажа само едно - ако наистина искаш това дете ще се справиш! Аз се справих и с огромна изненада открих, колко други като мен има! Трудностите са много, но любовта към съществото до мен винаги ме е топлила и ми е помагала.
Решението си е изцяло твое и никой няма право да те съди за него независимо какво е то. Това е твоят живот и никой няма да дойде да изживее остатъка вместо теб!

# 72
Vijte,misleh,4e sym popadnala na gotin forum,a to se okazva,4e tuk e pylno s komplexirani jeni.I otgore na vsi4koto maiki!Razbira se,4e 6te kazvam NIKOGA.Tova,4e poznavam 4ovekyt do sebe si i mu imam doverie ne me pravi dete,a vlubena jena.No vsi4ki vie,s godinite ste zabravili kakvo e da ima6 doverie na 4oveka do sebe si,trypkata ve4e q nqma i iskate deca,koito pone te da vi q dadat.Ako vsi4ki jeni,koito vqrvat na polovinkata si bezrezervno sa deca,to az naistina vi syjalqvam.Doverieto iziskva dumi4kata nikoga,iziskva vqrata v neq.Vsi4ko drugo e nqkakyv sme6en sex,ne vryzka.Sex ot koito posledstviqta sa kato tezi na KitKat!

# 73
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Malechka Palechka,темата не беше за това,в което я превърна ти Sad .Не мисля,че да се нахвърляш така,върху всички,които имат различно от твоето мнение е правилно.Не се чувствам комплексар,а уравновесен възрастен човек,което определено няма нищо общо с възрастта,а с това до колко съм склонна да приемам околните и тяхното мнение.Никой не те обижда и не виждам защо ти го правиш ThinkingНека се опитаме да запазим добрият тон Wink

# 74
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Абе какви са тези думи жено...я се въздържай малко Imp  Искам само да ти кажа, че нито една дума от постинга ти не ми хареса...Ако си дошла тука да се заяждаш моля моля...отиди другаде да си изявяваш кавгаджийските си способности.
Бях написала и друго ще го изтрих защото не мисля да падам до твоето ниво.

Общи условия

Активация на акаунт