Пак за изневярата, ама по частно...

  • 4 550
  • 67
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 336
Мъжете реагират по-зле на изневяра отколкото жените. И за това си има обективни причини.
И кои са обективните причини?

# 16
  • Мнения: 1 425
И кои са обективните причини?
Повечето хора предпочитат да отглеждат деца които са биологично/генетически техни наследници.
Ако на една жена мъжът и изневерява - това не води до опасност тя да отглежда биологично чуждо дете.
Ако на един мъж жената му изневерява - съществува реална опасност той да отглежда биологично жуждо дете. Статистиките при тестовете за бащинство показват че тази вероятност е доста съществена - в някои държави децата който не са от формалния баща са близо 30%. Не става дума за осиновени деца - става дума за деца които мъжът мисли че биологично са негови а истината е друга.
Ерго - мъжете реагират по-силно на изневярата.

# 17
  • Мнения: 2 336
Мерси за мнението.
Аз пък си мислих, че мъжете най ги удря по егото като любовници.  ooooh!

# 18
  • Мнения: 2 751
Много ми е любопитно как мъжете преживяват изневяра на своята половинка. Който знае да споделя...
Познавайки мъжа си-ще бъде мноооог тежко, ако разбере моя изневяра. Може и да стане краен, но не ни се е случвало  Praynig
Аз по-скоро бих простила и бих го приела по-леко.
Но за него....не ми се мисли.
Така, че ако изневерявам, ще си опичам акъла smile3505  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 218
Код:
Мъжете, също както и жените реагират различно.

 Peace

Цитат
Повечето хора предпочитат да отглеждат деца които са биологично/генетически техни наследници.
Ако на една жена мъжът и изневерява - това не води до опасност тя да отглежда биологично чуждо дете.
Ако на един мъж жената му изневерява - съществува реална опасност той да отглежда биологично жуждо дете. Статистиките при тестовете за бащинство показват че тази вероятност е доста съществена - в някои държави децата който не са от формалния баща са близо 30%. Не става дума за осиновени деца - става дума за деца които мъжът мисли че биологично са негови а истината е друга.
Ерго - мъжете реагират по-силно на изневярата.

даааааааааа....

# 20
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Код:
Мъжете, също както и жените реагират различно.

 Peace

Цитат
Повечето хора предпочитат да отглеждат деца които са биологично/генетически техни наследници.
Ако на една жена мъжът и изневерява - това не води до опасност тя да отглежда биологично чуждо дете.
Ако на един мъж жената му изневерява - съществува реална опасност той да отглежда биологично жуждо дете. Статистиките при тестовете за бащинство показват че тази вероятност е доста съществена - в някои държави децата който не са от формалния баща са близо 30%. Не става дума за осиновени деца - става дума за деца които мъжът мисли че биологично са негови а истината е друга.
Ерго - мъжете реагират по-силно на изневярата.

даааааааааа....
А пък моят ми е казвал, че ме обича прекалено много за да не преглътне моята изневяра.
Аз обаче бих се сринала.

# 21
  • Мнения: 139
От моя скромен опит:
Мъжете реагират по-скоро незаинтересувано към изневярата по принцип и доста често казват, че биха я разбрали..., но когато ги засегне лично се оказва, че не са толкова отдалечили се от егото си същества. Ако пък недай си Боже за иневярата на половинката им разберат и други хора - това е краят на връзката - мъжът ще предпочете да загуби партньорката си, защото, видиш ли всички се му се смеят, ако той, въпреки че тя го е окичила с рога, той се бори за нея. Моето мнение е, че мъжете реагират на такава случка като проявяват в пълна сила единствено гордост, предразсъдъци и егоцентризъм. Почти никой мъж, на когото е било изневерено не си дава сметка, че това не го прави по-малко мъж, и че обикновенно до такава ситуация се стига "благодарение" и на двамата партньори + това, че понякога срещу поривите на привличане, които са съвсем нормални, не може, а и не е здравословно човек да се бори.
Друг е въпросът, че жена, която изневери и иде сама да си признае е много наивна (което, за щастие е поправимо).
Хората, които не могат да приемат и продължат след такава случка - дано ме пази Господ, да не са близо до мен.

# 22
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
От моя скромен опит:
Мъжете реагират по-скоро незаинтересувано към изневярата по принцип и доста често казват, че биха я разбрали..., но когато ги засегне лично се оказва, че не са толкова отдалечили се от егото си същества. Ако пък недай си Боже за иневярата на половинката им разберат и други хора - това е краят на връзката - мъжът ще предпочете да загуби партньорката си, защото, видиш ли всички се му се смеят, ако той, въпреки че тя го е окичила с рога, той се бори за нея. Моето мнение е, че мъжете реагират на такава случка като проявяват в пълна сила единствено гордост, предразсъдъци и егоцентризъм. Почти никой мъж, на когото е било изневерено не си дава сметка, че това не го прави по-малко мъж, и че обикновенно до такава ситуация се стига "благодарение" и на двамата партньори + това, че понякога срещу поривите на привличане, които са съвсем нормални, не може, а и не е здравословно човек да се бори.
Друг е въпросът, че жена, която изневери и иде сама да си признае е много наивна (което, за щастие е поправимо).
Хората, които не могат да приемат и продължат след такава случка - дано ме пази Господ, да не са близо до мен.

Знаех си аз, че тук ще се роди някой шедьовър ....

# 23
  • Мнения: 218
кво разбираме от поста на muneca de porcelana - ако на 1 мъж му изневерят - "реагират на такава случка като проявяват в пълна сила единствено гордост, предразсъдъци и егоцентризъм"...

п.п. чувал съм за изневери, щото на благоверния му било малко "пилето"... хайде да ми каже някой как би реагирал - с гордост, предразсъдъци или егоцентризъм"...

# 24
  • Мнения: 139
кво разбираме от поста на muneca de porcelana - ако на 1 мъж му изневерят - "реагират на такава случка като проявяват в пълна сила единствено гордост, предразсъдъци и егоцентризъм"...

п.п. чувал съм за изневери, щото на благоверния му било малко "пилето"... хайде да ми каже някой как би реагирал - с гордост, предразсъдъци или егоцентризъм"...


Не, че много те разбрах, но...
В случая, който описваш не става въпрос за изневяра, за системна практика(едно е да се случи инцидентно и да не се повтори скоро, съвсем друго е да се прави постоянно, или да се поддържат няколко връзки едноременно) . И който изневерява по такава причина му е малко "пипето", или му има нещо друго. Защото всяко "пиле" може да е малко в сравнение с друго (с извинение), както и има хора, на които все не им стига. И ако една връзка се гради върху размера на "пилето", циците.....
Наскоро един мой близък приятел се раздели с момичето си, защото според него, тя харесвала по-надарени мъже..., е ако това не е комплекс и/или предразсъдък, не знам какво е.

# 25
  • Мнения: 884
Познавам такива мъже. С пари, авторитет. Ами- прощават им на жените си и ги прибират. Докато жените в повечето случаи късат и хвърлят. Поне тези, които аз познавам.
PeaceИ  аз  имам подобни наблюдения.

# 26
  • Мнения: 1 425
"Страшен" опит имаш - мъже които приказват едно, а правят друго , взимат си решенията на база това че "другите ще им се смеят", не им е ясно че за изневярата най-често са виновни и двамата... Да не ходиш с мъже в предучилищна?  Laughing

# 27
  • Мнения: 22 349
Не смятам, че може да се обобщава.
Всеки реагира различно.
Някой приемат нещата добре, други обезумяват, изритват жената и приключват всякакви взаимоотношения.
Както всяка жена приема нещата различно, така е и при мъжете.

# 28
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Не смятам, че може да се обобщава.
Всеки реагира различно.
Някой приемат нещата добре, други обезумяват, изритват жената и приключват всякакви взаимоотношения.
Както всяка жена приема нещата различно, така е и при мъжете.


Не подозирах че тук ще се пръкнат още бисери.

# 29
  • София
  • Мнения: 2 967

Знаех си аз, че тук ще се роди някой шедьовър ....


Изкажи се по въпроса като мъж Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт