Повече няма да пазарувам с тебе пък!!!

  • 4 131
  • 72
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 370
Ясно е от заглавието за какво иде реч. Ми...за пазаруване. Чух тази реплика в хипермаркет преди има-няма 2 часа. Мъж и жена явно спорят, той постепенно почва да вдига градуса, разменят се реплики от сорта на " Не ме поучавай, не се дръж така с мене"....(цитирам по памет, щото не бях много близо) и в един момент мъжът почти изревава "Повече с тебе няма да пазарувам".
Та....как се пазарува с вас? Можете ли да прекарате половин ден между рафтовете/стилажите или за 40 мин. сте приключили, включая минаването през касата и товаренето в чанти?
Знаете ли предварително какво искате, работите ли със стриктен списък или сте на принципа "и от това ще имаме нужда"? Mr. Green
А половинките придружават ли ви? Или предпочитат да ви връчат парите/картите и да се оправяте сами? ( при мене положението е "ето ти толкова лева, чакам те след час на паркинга) Mr. Green

# 1
  • Мнения: 520
Моят мъж обича много да пазарува. Даже напоследък основно той се занимава със седмичното пазаруване , а и всяка вчер като се прибира от работа набавя липсите Laughing Аз също обичам да пазарувам, но не за ядене , а всичко друго, така че балансираме Sunglasses
А на шопинг с цел успокояване си ходим заедно, което направо изумява хората около нас.

# 2
  • Мнения: 6 167
Пазаруваме заедно, като разделям списъка на 2 и така хем става бързо, хем не се влачим един подир друг.

# 3
  • Мнения: 3 622
Ходя с половинката да пазарим на Пикадили през седмица.  Предварително си правя списък за да не забравя нещо. Но и винаги има какво още да добавя към списъка. Мъжът ми не мрънка докато пазарим или плащаме  Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 2 623
1. Почти винаги пазаруваме заедно
2. И двамата обичаме да се мотаем между рафтовете  Hug
3. Нямаме списък - каквото преценя, че е нужно - взимам
Понякога /в повечето случаи/ пазаруваме сякаш утре идва края на света  Wink
4. Всеки си купува разни лични неща каквито прецени и
никой, никога не се бърка в покупките на другия  Hug
5. Не е нужно да ми дава пари -
в къщи касата съм аз и всичко е у мен  Hug
6. Най - често можете да ни срещнете в ХИТ - Люлин  Wink

# 5
  • Мнения: 17 407
ПАзаруваме и заедно, и поотделно.ПО списък, към който се прибавя още толкова. Аз мога да откарам с часове. Мъжът ми се изнервя. МАй по-често пазарува той сам. НАй- голям кеф е, ако сме с голямата дъщеря, иде ми да потъна в земята от срам Mr. Green

# 6
  • Мнения: 107
И аз, и той предпочитаме аз да ходя да пазарувам сама.
Така и правим...по този начин аз мога да разглеждам и оглеждам  Rolling Eyes колкото си искам, а той да се отдаде на неговите си занимания вкъщи.  tv
Но пък си ми е кавалер. След като паркирам пред нас, той идва и носи чантите до горе.  Hug

# 7
  • Мнения: 516
Пазарувам със съпруга си само в краен случай. Иначе изцяло предоставям привилегията на него.
Чичко Паричко, с теб и пълното мълчание би било досадно.  Laughing

# 8
  • Мнения: 4 068
Винаги пазаруваме заедно. Понякога се справяме за 40 минути, а понякога когато имаме време прекарваме часове в хипермаркетите. За нас това е удоволствие. Винаги имаме списък от задължителни за купуване неща, а останалите си ги насосваме по желание и вкус. Абе голям кеф ни е пазаруването.

# 9
# 10
Здравите и от мен,

по принцип пазаруваме задно, и двамата обичаме да се мотаем по магазините. Списък никога не се придържаме към него, защото обикновено го забравяме в къщи.  Hug
Но това е само ако не следва да се избира подарък за мен. По мнение на таткото на бебка, а и на моя собствен баща съм непоносима когато тръгна да си избирам подарък / още по зле ако не съм си го избрала аз, мразя изненади/ #Cussing out

# 11
  • Мнения: 7 837
Не губя енергия в дълго стоене и моткане в хранителен магазин. Винаги знам, какво ще купя и  къде да го намеря. Ако се задържа по-дълго, то е заради удоволствието на Самуил да се повози в детската количка за пазаруване.

# 12
  • Мнения: 13 512
Пазарувам винаги сама, не обичам някой да има с мен. Само за носене от гаража до апартамента викам някой. Много рядко ходя със списък , пазарувам каквото видя.

# 13
  • Мнения: 2 407
Пазарувам главно сама, мъжът ми като е с мене и само ме изнервя.Понякога имам списък,понякога,не.като съм сама се мотая из рафтовете.Купувам каквото ни е нужно, но се изкушавам да взимам и неща с който мога и без тях.
За шопинг предпочитам сама,но и с приятелки ходя.

# 14
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Моят мъж сяда на някое кафене да пие или безалкохолно или чай,докато аз се натуткам и напазарувам.Отдавна милият се е отказал от идеята да пазарува с мен. Mr. Green

# 15
  • Мнения: 1 028
Абе заедно пазаруваме,и той обича шопинга,ама понякога направо прекалявам с мотането,разглеждането,и като почна да чета по етикетите,бетер у библиотека Mr. GreenТа общо взето  като имам 2 лева у джоба/дет се вика/ гледам и се старая най-рационално и прецизно да  ги разкарам.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 840
Преди - с него.
Сега - сама!!!
По собствено желание.
Направо мразя да е наоколо и да виждам как ме гледа подканящо, барабанейки по нервите ми с едно натрапчиво мълчание. Twisted Evil

# 17
  • София
  • Мнения: 6 011
Определено съпруга ми не обича да пазарува с мен. И аз не го искам с мен, пък.
Обаче от година насам съм в много неизгодна позиция, защото детето до такава степен мрази магазините, че чак изпада в истерия.
Така, че отговора ми е - със списъка в ръка, тичам, грабвам и излизам. Много пъти заради неговите циркове не успявам да купя почти нищо.
Ако видите трепереща луда лелка с кръвясал поглед да влачи ревящо къдраво момченце из магазините - аз съм! Mr. Green

# 18
  • Мнения: X
40 минути пазарувам в кварталния супермаркет.И то при положение, че съм отишла само за мляко. Mr. Green

# 19
  • Мнения: 15 536
най-много обичам да пазарувам в МЕТРО с кака ми. двете сме страхотни загори-тенджери и никога не сме със списък, защото никога не се придържаме към него. обикновено това става събота или неделя, когато е най-голямата лудница, но тогава ми е най-приятно - обичам да съм сред много хора. обикалям си бааавно по рафтовете, хвърлям в количката каквото си харесам, не бързам за никъде, чета съдържанията на продуктите - доставям си удоволствие и си почивам  Peace

# 20
  • Мнения: 227
Преди - с него.
Сега - сама!!!
По собствено желание.
Направо мразя да е наоколо и да виждам как ме гледа подканящо, барабанейки по нервите ми с едно натрапчиво мълчание. Twisted Evil
Мда и с думите-за какво ти е тази глупост Close

# 21
  • Мнения: 843
               Правим списък , само заради удоволствието да го нарушим  и удвоим... обикновено е така  и няма сърдити.
  пазаруваме  на 2- седмици в хипермаркети ,  каквото не стига - в кварталното магазинче.
   .           Последният жив момент е този, преди Коледа, който е познат и за доста от заетите хора тук : Невъобразима опашка в "Кауфланд" . / и всички други хипер-и/  . Седим си задръстени  от опашката   и ба-а-авно преминаваме  през разни щендери. През това време, щерката / 2г и 8 м/ си отбира по нещичко,    Дребно, едро.. не сме я видяли..
               После на касата  - къде със смях, къде изчервени  , къде жълти направо  /  някакъв тиган за 98,98лв, непланиран/ , но детето си спечели  играчка, която не ни даде сърце да я върнем...
    Ноооо, иначе  ... При най малкия признак на изнервяне от половинката  / аз също не обичам да се мотам с часове/     бия петата в дупето и се изнасяме.
       Каквото не стига..., пак повтарям.. - в кварталното.

# 22
  • Мнения: 9
Ние не пазаруваме заедно защото има опасност да се сбием посред някой магазин. Защото той обича да пазарува но отккакто съм забременяа  съм била много досадна  докато пазарувам.

Последна редакция: ср, 09 яну 2008, 21:51 от sisl_ta_

# 23
  • Мнения: 7 474
Винаги сама, така си почивам и със списък, защото винаги забравям по нещо,
 а отделно и каквото ми видят очите Mr. Green

# 24
  • Мнения: 2 755
Най обичам да пазарувам сама. Понякога и със сестра ми, ама това е защото сме от една порода. Wink С мъжа ми твърдо - НЕ.

# 25
  • Мнения: 2 196
Аз мразя да пазарувам, той обича.Списъкът е от мен,пазаруването - от него. Grinning

# 26
  • наоколо
  • Мнения: 55
Сама, разбира се. То ако ще ми развалят настроението с мъркане- по добре да дам списъците и да си стоя в къщи.
Ами какво пазаруване ще е ако не изчета всички съдържания, упътвания, дати и каквото още се сетиш.  Grinning То удоволствието не е в това да  имаш нещо, а в това да си го избираш- бавно и с мерак. Party

# 27
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Най-често пазаруваме двамата. Мъжа ми е по-тутав от мен.Едно кисело мляко избира 30 мин.А другият му проблем е,че мрази големите разфасовки.Купуваме най-малките колкото за едно ядене и хайде утре пак. Много ме дразни това.

# 28
  • Мнения: 6 992
Мразя да пазарувам. Той също. На който му се падне честта влиза, купува набързо и излиза.
А дрехи, обувки и прочие също не обичам да пазарувам Tired, когато се налага, обикновено ходя с майка ми.

# 29
  • Мнения: 472
При нас няма шанс да пазаруваме заедно  Laughing Мъжо ми е като хала, влиза и купува първото, което види. Затова дава парата, колата и за мене кеф - шопинг на спокойствие  Laughing

# 30
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Хранителни и стоки за бита пазарува основно той. Уреди и мебели избираме заедно, но това не се случва всеки ден и не е досадно, но винаги се съобразяваме с мнението на другия и стигаме до общо решение. Дрехи и аксесоари всеки си купува сам, като аз купувам и за децата - сама.

# 31
  • Мнения: 2 849
Винаги пазаруваме заедно и почти винаги някой от двамата недоволства или той бърза ,или на мен не ми стига зяпането по магазините .По принцип се движим по списък ,плюс това -онова .

# 32
  • Мнения: 4 380
Познат разговор. Embarassed И ние сме си говорили на повишен тон в магазини и като излезнем не си говорим сума ти време. Joy Ужасно мрази да пазарува моя. А аз мразя да пазарувам с него. Пред Коледа обикаляме по магазините. Влизаме в голям магазин с конкретна цел. Моят ни стоварва пред входа, а сам тръгва да паркира на огромния паркинг. Ние с детето си обикаляме, аз си мисля, че той си почива в колата да не се изнервя от тълпата и след около 10-тина минути ми звъни и ми изръмжава да излизам веднага, защото ударили колата.  Sick И ми затвори.  Аз се опулих направо. И като са му ударили колата аз какво да направя? hahaha Звъня му и му обяснявам спокойно, че нямам никакво намерение да излизам защото току-що влязох и че магическа пръчка за колата му нямам. Laughing Изръмжа ми пак че си тръгвал и да се връщаме както намерим за добре. И пак ми затвори. Е как да не го убиеш, а? Нито беше ударена колата, нито пък си тръгнал. Само се изнервил до ента степен че нямало къде да паркира. Joy

# 33
  • Мнения: 2 000
Сама не пазарувам. Нали някой трябва да носи чантите  Laughing С мъжа ми ходим, обикновено знам какво трябва да купим, но често като се приберем и виждам, че доста неща сме забравили да вземем. Ако случайно го пратя сам да пазарува трябва съвсем точно да му кажа какво да вземе, че иначе ще обърка нещо.

# 34
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Пазарувам сама. Ако случайно го измамя да влезе с мен ва Билла, трябва да го държа под око, защото ще напълни количката само с месо и месни, но няма да се сети да вземе кутия мляко. А иначе мляко с нес пие.

# 35
  • Мнения: 274
Аз мразя да пазарувам, той обича.Списъкът е от мен,пазаруването - от него. Grinning
  newsm10

# 36
  • Berlin
  • Мнения: 11 254
обикновено аз пазарувам. той получава нервни кризи, когато влезе в магазин. в какъвто и да е.
рядко идва с мен, най-често в супермаркетите. казва, че аз съм му докарала непоносимост към магазините.  Blush
а аз толкова обичам да се шматкам...  Mr. Green

# 37
  • Мнения: 2 553

Ооо, с мен се пазарува много хубаво  Joy Обаче с мъжа ми, или с баща ми - лелееееее  smile3511 Само ме юркат да бързам и се щурат из магазина напред-назад в нервна криза  Joy

# 38
  • Мнения: 1 043
това е моя реплика обикновенно - колкото и да е странно , имам чувството че съм си взела обратен  newsm78, има ли други любители мъже на пазаруването , ама не да си купува и да бяга , ами мери,  мери , мери - докато ти скъса нервите  Shocked
 аз да споделя че също обичам да пазарувам ама взимам меря и бягам , ако ми хареса нещо даже и не меря понякога , като се замисля май не обичам да меря много  Rolling Eyes

# 39
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 833
пазаруваме заедно . зависи в какво настроение сме - може да минем като хали през пикадили или да се мотаме с часове между рафтовете. почти винаги ходим със списък и почти винаги, когато се приберем АЗ откривам, че сме забравили нещо и ТОЙ отива Embarassed до кварталното магазинче да го донапазарува.

# 40
  • Мнения: 951
Мразя да се мотам и да блея.Правя си списък и купувам каквото трябва.Пазарувам сама.Обаче явно не съм достатъчно бърза,защото преди 2 седмици баща ми ме "обвини" ,че съм се мотала много,а се бяхме забавили в магазина има-няма 10 минути и то защото не можах веднага да намеря моята марка лосион за тяло.

# 41
  • Мнения: 174
Пазаруваме заедно и на двамата ни харесва, без списък просто каквото ни хване окото, нали се сещате, че като се приберем сме похарчили куп пари за глупости, а сме пропуснали належащите, е поне ни е весело заедно. Joy hahaha Joy

# 42
  • Мнения: 1 312
Ох,болна тема...
Имах 6 месечна забрана да влизам в Пикадили в комплект със съпружеското тяло.
Или той сам,или аз сама.
Но заедно-не!
Изнервя се ааааааадски много когато трябва да се пазари,защото аз винаги или казвам,че влизаме само за еди какво си,или правя списък да не забравя нещо,а накрая излизаме със 150% повече продукти от тези,които сме предвидили.
Проблеми за парите не ми прави,но го влудява навика ми да се презапасявам.
И то не с хранителни продукти,а с перилни и почистващи препарати,сапуни,пасти,четки,кремове-поне по 4 винаги трябва да имам вкъщи,разни санитарни материали и какви ли не глупости за коса-то не са маски,кристали,олио,витаминозни спрейове,отвари...
Не може да проумее защо е нужно след като като свърши мога да отида да си купя друго.
Той практикува така-не ползва 2 неща едновременно,дори не си взима ново преди да свърши старото-изхвърля празната опаковка и тогава купува.
Аз не мога-искам да имам избор.
Затова се уча да пазаря сама.
Обаче е скучно...

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Уф, болна тема.
За моя мъж най-доброто му пазаруване е когато с един приятел отишли да си купуват панталони на Главната. И на 25-тата минута вече били седнали на кафе.
За хранителните отговарям основно аз - от кварталния. Но поне веднъж месечно оползотворяваме чековете за храна които му дават от работата. И тогава става страшно. Той иска да знае точно какво ни трябва, да го метне в количката и бегом марш. А пък на мен ми се ще да пообиколя, да видя нещо, да почета етикети.... такива нормални неща. Ама не, затова докопвам количката и си обикалям, а пък той си нервничи Joy Проблемът при мен е че нямам книжка, иначе той няма да припари до магазин, а аз ще си пазарувам на воля.

# 44
  • Мнения: 4 733
В повечето случаи пазарува той. Когато сме заедно съм напълнила кошницата за не повече от 10 минути, защото винаги зная какво точно ми е нужно.
 

# 45
  • Мнения: 1 505
Ние винаги пазаруваме заедно.и аз винаги правя списък,но и винаги го надвишаваме.И винаги се караме в магазините,защото имаме различен вкус и различен поглед варху нещата.

# 46
  • Мнения: 205
Мразя да пазарувам.Пазаруването ме изнервя.Даже при нас мъжът ми повече гледа и избира, а аз  казвам, да да добре е ,взимай и да тръгваме.Като влезна в магазин за дрехи избирам за 5 минути, пробвам, става ли ми взимам без излишно чудене.

# 47
  • Мнения: 1 715
С него пазарувам само в супермаркета и то по списък.На шляйпазар ходя сама или с приятелки.

# 48
  • София
  • Мнения: 15 458
 Тръгвам с няколко неща в списъка и се връщам с три огромни торби извън списъка. И накрая, пак нещо съм забравила.Обичам да пазарувам сама.Никой да не ми мрънка защо взимам това или онова. С мъжа ми никога не съм пазарувала и слава богу.Голямо мрънкало е.

# 49
  • Мнения: 1 120
Винаги пазаруваме заедно. Списъци не правя, обикновено съм си наумила какво точно да взема, но освен него пазарувам и един куп други неща харасали ми на момента.
В Метро може да обикаляме над 1 час, в Кауфланд ми стигат 40 мин , от Пикадили излизаме най-бързо , около 15-20 мин.  Изнервящото е висенето по касите , когато има опашки.
Мъжа ми мрънка , когато се натовари с големите торби от колата до апартамента Mr. Green

# 50
  • Мнения: 3 268
Никога ,ама никога не пазаруваме заедно,освен в случаите,когато купуваме нещо за обзавеждането на дома.Аз пазарувам всяка седмица храна в Била.Не,че ми е приятно,но няма начин.Нямам списък,водя се от интуицията.Когато съм с дъщеря си,а тя е на 5 год и обикновено е залепена за мен като гербова марка през уикенда,пазаруването е истинско изтощение.Дрехи си купувам рядко по същата причина,не ме оставя да меря нищо.В МОЛовете за мен е истинско извращение да се пазарува,направо се чувствам като изстискан лимон след това.Зарекох се  там да ходя вече само на кино.

# 51
  • Мнения: 351
Преди - с него.
Сега - сама!!!
По собствено желание.
Направо мразя да е наоколо и да виждам как ме гледа подканящо, барабанейки по нервите ми с едно натрапчиво мълчание. Twisted Evil
Да и при нас е така! Wink

# 52
  • Мнения: 347
Аз по принцип дрехи, козметика и изобщо неща за себе си купувам много бързо - фиксирам пробвам и купувам/не купувам.А що се отнася за храна, обикновено ходим с мойто заедно, с колата, за да не мъкна.В големите супермаркети сме просто трагичен случай и аз и той обичаме много да зяпаме, да четем опаковки, да сравняваме (той особено много обича да сравнява цени и грамажи, да не би да се мине с нещо, което много ме дразни и обикновено тук го зарязвам).Много често се караме и спорим понякога на шега, но понякога става сериозно.Може да откараме и цял час, например в Хит или Пикадили.Докарвали сме почти до нервна криза майка ми, сестра ми и една приятелка - имали неблагоразумието да дойдат с нас на пазар (не всички заедно де).А "Повече няма да пазарувам с теб  пък" се изрича почти всеки път, но естествено не се изпълнява.

# 53
  • Мнения: 3 405
Той пазарува в супермаркета, несравним е в купуването на хранителни стоки, понякога ходим всички накуп.
Двамата пазаруваме неговите дрехи.
Аз купувам моите сама.
Кой командва парада, а  Grinning

# 54
  • Мнения: 1 413

6. Най - често можете да ни срещнете в ХИТ - Люлин  Wink


Дай ден и час и ще направя каквото мога да те срещна Hug

Пазаруваме заедно храните, по списък с леки отклонения в посока сладки удоволствия.
Нехранителни неща, повече аз.
Обичам да избираме заедно, защото мъжът ми има добър вкус.Рядко успяваме да отделим време за това.
Обичам да пазарувам с дъщеря ми, защото винаги избира най-доброто Wink а аз често гледам да направя компромис със цената.
Не ми се е случвало да спорим за нещо в магазин или да убиваме много време. Явно се напасваме добре.

# 55
  • Мнения: 417
 Twisted EvilМоя мъж изпада в див ужас като разбере ,че трябва да пазаруваме ShockedИзнервя се,изнервя и мен,почва да ми засича време все едво сме на маратон Shocked УЖАС  SadУЖАС

# 56
  • София
  • Мнения: 2 623
6. Най - често можете да ни срещнете в ХИТ - Люлин  Wink
Дай ден и час и ще направя каквото мога да те срещна Hug

Колко ми е драго да те зърна Мечтице  Hug
За съжаление нямаме ден и час  Sad
Ходим когато мама е свободна да гледа малкия,
че един път направих грешката да го взема с нас
и определено не бих повторила  Rolling Eyes
Иначе ХИТ ни е любим и поне веднъж в седмицата
пазаруваме там  Hug

# 57
  • Мнения: 4 380
Аз по принцип дрехи, козметика и изобщо неща за себе си купувам много бързо - фиксирам пробвам и купувам/не купувам.А що се отнася за храна, обикновено ходим с мойто заедно, с колата, за да не мъкна.В големите супермаркети сме просто трагичен случай и аз и той обичаме много да зяпаме, да четем опаковки, да сравняваме (той особено много обича да сравнява цени и грамажи, да не би да се мине с нещо, което много ме дразни и обикновено тук го зарязвам).Много често се караме и спорим понякога на шега, но понякога става сериозно.Може да откараме и цял час, например в Хит или Пикадили.Докарвали сме почти до нервна криза майка ми, сестра ми и една приятелка - имали неблагоразумието да дойдат с нас на пазар (не всички заедно де).А "Повече няма да пазарувам с теб  пък" се изрича почти всеки път, но естествено не се изпълнява.

"Цял час"? Joy Joy Щастливци. За час и 1/3 от магазина не мога да разгледам. Час е само да вляза, да купя хляб и изляза. Laughing

# 58
  • Мнения: 4 380
Twisted EvilМоя мъж изпада в див ужас като разбере ,че трябва да пазаруваме ShockedИзнервя се,изнервя и мен,почва да ми засича време все едво сме на маратон Shocked УЖАС  SadУЖАС

Същата история и при мен. Ужасно мразя да пазарувам с него. newsm78

# 59
  • Мнения: X
На времето бях от дисциплинираните-списък,влизам,взимам и излизам/това за хранителните/.....без претенции,без размотаване....ако ще са дрехи или обувки-ако на пръв поглед нещо ми хване окото-меря,става ли-купувам.....Подаръци-отдалече се приготвях за всеки празник/като ми хареса нещо-купувам,и съм спокойна че като на конкретен човек му дойде празника-съм подготвена/
Обаче след повече от 4 години вкъщи/две последователни бременостти и майчинства/...направо съм се повредила.....дай ми сега магазини......пусни ме и не ме търси...мога с часове да блея.....и уж пак имам списък-обикновенно го забравям къде е/отделно,че към необходимите и доста други неща се оказват в кошницата/...но през седмицата почти не мога  да пазарувам,че съм все с децата/тогава диктувам по телефона или давам на благоверния списъка от предната вечер/.....но дойде ли уикенд-а и като замрънкам-"`айде няма ли да излезем"........ и се знае,че точка в програмата е голям магазин/ама колкото по-голям,толкова по-добре/.......там обикновенно децата са негова задачка....а аз се мотам..Явно много ме обича все още,щом нито веднъж не е изказал възражение/въпреки,че работат му е свързана с обикаляне на магазини и се предполага,че му е писнало/......Е,понякога  виждам наченки на изнервеност,но то е нормално/хеле сега по Коледа ,когато бедния ни народ се беше юрнал по магазините/,ама то и аз понякога се дразня от навалиците и опашките.......обичам да зяпам на спокойствие/пък ако ще и електроматериали да са-искам да съм осведомена какво се предлага на пазара/.

Последна редакция: чт, 10 яну 2008, 01:10 от Анонимен

# 60
  • Мнения: 1 418
Различно.Напоследък изобщо не пазаруваме,
но когато трябва да се направи-правим го двамата.
Общо взето почти всеки път се скарваме и аз
се заричам,че следващият път мене ме нема.

# 61
  • Мнения: 269
Ние и двамата обичаме да се мотаем из магазините, но просто ей така да разглеждаме. Когато трябва да се купи нещо конкретно става по-сложно. Аз грабвам първото което ми се изпречи пред очите и изглежда годно за целта. За има-няма 10 мин съм готова с избора.
Но мъжът ми! Ох! Ама имат ли по-голям/по-малък размер? Къде е произведено? Какви отзиви са чували за точно този продукт от клиентите си? Друг цвят имат ли? А отстъпки? Откога го продават? Те биха ли си купили от това? Имат ли достатъчно от това на склад? И т. н. Направо им съчувствам на продавачите. Понякога не издържам и излизам като го оставям "да пазарува"! ooooh! Но поне съм сигурна, че ще направи най-добрата покупка Joy. Тежко и горко на продавачите, ако въпросната покупка не е нещо наред!
Обикновено му казвам, че в този магазин ще ни сложат снимката и знак забранено...

# 62
  • София
  • Мнения: 2 271
Аз много се съобразявам с човека с мен, дали му се зяпа, или се дразни от шляенето...
Мога и набързо да напазарувам, мога и с часове да се мотая.
За мен пазаруването не е ритуал, а търсене и набавяне на необходимото.
Обаче ми се е случвало да излизам с 2-3 познати и наистина да се изнервям покрай тях... Някои жени, наистина се забравят.

# 63
  • Мнения: 269
Аз много се съобразявам с човека с мен, дали му се зяпа, или се дразни от шляенето...
Мога и набързо да напазарувам, мога и с часове да се мотая.
За мен пазаруването не е ритуал, а търсене и набавяне на необходимото.
Обаче ми се е случвало да излизам с 2-3 познати и наистина да се изнервям покрай тях... Някои жени, наистина се забравят.
И мъже, и мъже! hahaha

# 64
  • София
  • Мнения: 2 271
Аз много се съобразявам с човека с мен, дали му се зяпа, или се дразни от шляенето...
Мога и набързо да напазарувам, мога и с часове да се мотая.
За мен пазаруването не е ритуал, а търсене и набавяне на необходимото.
Обаче ми се е случвало да излизам с 2-3 познати и наистина да се изнервям покрай тях... Някои жени, наистина се забравят.
И мъже, и мъже! hahaha
Щастлива съм, че поне мъже не познавам такива.

# 65
  • Мнения: 106
Аз пазарува сама защото мъжа ми много мрънка..... smile3516 smile3512 аАми....мъже....  Peace

# 66
  • Мнения: 1 318
При нас той пазарува повече, аз само давам идеи и бутам количката Mr. Green

# 67
  • Мнения: 2 952
   А.....седмичното пазаруване - двамата - кеф ни е , знаем какво купуваме , ново няма почти , мотаме се из  ония големи супермаркети , фраскаме количката и ни черпят на всичкото отгоре ....то  бива , бива опитване от  всичко     ама .....   Stop , после мръвки от тук , от там изскачат на  човек ...пък лошо , неможе все  в колан да ги стягаш  Joy hahaha

За дрехи обичам да  съм сама. Flutter... не с деца , не с приятелки ...не с мъж....сама.  Wink

Последна редакция: чт, 10 яну 2008, 14:35 от petia911

# 68
  • Мнения: 512

6. Най - често можете да ни срещнете в ХИТ - Люлин  Wink


И ние най-често пазаруваме там, може да сме се срещали  Grinning. Даже довечера ще ходим (за нас си е експедиция, не живеем в Люлин, но това ми е любимият магазин).

Иначе - почти винаги имаме списък, но само за нещата, които в никакъв случай не трябва да забравим. Останалите покупки са - както ни хрумне. Но не трябва да пазаруваме, ако сме гладни, тогава не ни стига количката  Mr. Green.
А и детето си бута негова количка, та трябва и за него да внимавам. Последният път беше натоварил пътна карта на Париж  newsm78 (видя  Айфеловата кула в "Рататуи" и оттогава все ни кара да го водим в Париж  Mr. Green)

# 69
  • Мнения: 232
Ммм ,ако е до хипермаркет-да ,заедно сме .Но ако съм решила да купя нещо за себе си -тогава съм сама,иначе има скандали.

# 70
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Ние пазаруваме "заедно" В смисъл в хипермаркетите, единият е с коли4ката¿ този с когото е детето? другият с ко6ница, всеки обикаля 6тандовете, които  го интересуват и когато някой е готов  звъни  на другия ,  сре6та на касите Grinning
После мъжо кара коли4ката на паркинга, натоварва багажа в колата и се връ6та, продължаваме по бутиците и останалите магазини  по съ6тата система.., аз по парцалите и козметиката, той по  бяла, 4ерна техника и джунджурии....
и отново позвъняване и сре6та   в някое от кафенетата....
Когато 6те се купува не6то по сериозно за къ6тата  го гледаме и двамата....
За храната и хигиенните  консумативи обикновено обновено двамата правим  едно бързо завъртане из  супермркета... навремето има6е списъци, но не6то не сме им фенове....
Тази система на пазаруване ни се отразява супер, за6тото аз се изнервям на 6тандовете и магазините, където той може да стои с 4асове, а той съответмо  не оби4а моите магазини....

# 71
  • София
  • Мнения: 2 623
6. Най - често можете да ни срещнете в ХИТ - Люлин  Wink
И ние най-често пазаруваме там, може да сме се срещали  Grinning. Даже довечера ще ходим (за нас си е експедиция, не живеем в Люлин, но това ми е любимият магазин).

И за нас - живеем на Пирогов  Hug

# 72
  • Мнения: 34
В големите хипермаркети-заедно и със списък за неотложното, то другото само скача в количката Mr. Green Mr. Green А за дрешки и джунджурии с приятелки дето ми е приятно да обикалям и дъра-бъра тъкмо докато спретнем и пак сме със 100 торби  Joy

Общи условия

Активация на акаунт