Повече няма да пазарувам с тебе пък!!!

  • 4 128
  • 72
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 370
Ясно е от заглавието за какво иде реч. Ми...за пазаруване. Чух тази реплика в хипермаркет преди има-няма 2 часа. Мъж и жена явно спорят, той постепенно почва да вдига градуса, разменят се реплики от сорта на " Не ме поучавай, не се дръж така с мене"....(цитирам по памет, щото не бях много близо) и в един момент мъжът почти изревава "Повече с тебе няма да пазарувам".
Та....как се пазарува с вас? Можете ли да прекарате половин ден между рафтовете/стилажите или за 40 мин. сте приключили, включая минаването през касата и товаренето в чанти?
Знаете ли предварително какво искате, работите ли със стриктен списък или сте на принципа "и от това ще имаме нужда"? Mr. Green
А половинките придружават ли ви? Или предпочитат да ви връчат парите/картите и да се оправяте сами? ( при мене положението е "ето ти толкова лева, чакам те след час на паркинга) Mr. Green

# 1
  • Мнения: 520
Моят мъж обича много да пазарува. Даже напоследък основно той се занимава със седмичното пазаруване , а и всяка вчер като се прибира от работа набавя липсите Laughing Аз също обичам да пазарувам, но не за ядене , а всичко друго, така че балансираме Sunglasses
А на шопинг с цел успокояване си ходим заедно, което направо изумява хората около нас.

# 2
  • Мнения: 6 167
Пазаруваме заедно, като разделям списъка на 2 и така хем става бързо, хем не се влачим един подир друг.

# 3
  • Мнения: 3 622
Ходя с половинката да пазарим на Пикадили през седмица.  Предварително си правя списък за да не забравя нещо. Но и винаги има какво още да добавя към списъка. Мъжът ми не мрънка докато пазарим или плащаме  Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 2 623
1. Почти винаги пазаруваме заедно
2. И двамата обичаме да се мотаем между рафтовете  Hug
3. Нямаме списък - каквото преценя, че е нужно - взимам
Понякога /в повечето случаи/ пазаруваме сякаш утре идва края на света  Wink
4. Всеки си купува разни лични неща каквито прецени и
никой, никога не се бърка в покупките на другия  Hug
5. Не е нужно да ми дава пари -
в къщи касата съм аз и всичко е у мен  Hug
6. Най - често можете да ни срещнете в ХИТ - Люлин  Wink

# 5
  • Мнения: 17 407
ПАзаруваме и заедно, и поотделно.ПО списък, към който се прибавя още толкова. Аз мога да откарам с часове. Мъжът ми се изнервя. МАй по-често пазарува той сам. НАй- голям кеф е, ако сме с голямата дъщеря, иде ми да потъна в земята от срам Mr. Green

# 6
  • Мнения: 107
И аз, и той предпочитаме аз да ходя да пазарувам сама.
Така и правим...по този начин аз мога да разглеждам и оглеждам  Rolling Eyes колкото си искам, а той да се отдаде на неговите си занимания вкъщи.  tv
Но пък си ми е кавалер. След като паркирам пред нас, той идва и носи чантите до горе.  Hug

# 7
  • Мнения: 516
Пазарувам със съпруга си само в краен случай. Иначе изцяло предоставям привилегията на него.
Чичко Паричко, с теб и пълното мълчание би било досадно.  Laughing

# 8
  • Мнения: 4 068
Винаги пазаруваме заедно. Понякога се справяме за 40 минути, а понякога когато имаме време прекарваме часове в хипермаркетите. За нас това е удоволствие. Винаги имаме списък от задължителни за купуване неща, а останалите си ги насосваме по желание и вкус. Абе голям кеф ни е пазаруването.

# 9
# 10
Здравите и от мен,

по принцип пазаруваме задно, и двамата обичаме да се мотаем по магазините. Списък никога не се придържаме към него, защото обикновено го забравяме в къщи.  Hug
Но това е само ако не следва да се избира подарък за мен. По мнение на таткото на бебка, а и на моя собствен баща съм непоносима когато тръгна да си избирам подарък / още по зле ако не съм си го избрала аз, мразя изненади/ #Cussing out

# 11
  • Мнения: 7 837
Не губя енергия в дълго стоене и моткане в хранителен магазин. Винаги знам, какво ще купя и  къде да го намеря. Ако се задържа по-дълго, то е заради удоволствието на Самуил да се повози в детската количка за пазаруване.

# 12
  • Мнения: 13 512
Пазарувам винаги сама, не обичам някой да има с мен. Само за носене от гаража до апартамента викам някой. Много рядко ходя със списък , пазарувам каквото видя.

# 13
  • Мнения: 2 407
Пазарувам главно сама, мъжът ми като е с мене и само ме изнервя.Понякога имам списък,понякога,не.като съм сама се мотая из рафтовете.Купувам каквото ни е нужно, но се изкушавам да взимам и неща с който мога и без тях.
За шопинг предпочитам сама,но и с приятелки ходя.

# 14
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Моят мъж сяда на някое кафене да пие или безалкохолно или чай,докато аз се натуткам и напазарувам.Отдавна милият се е отказал от идеята да пазарува с мен. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт