Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 107 отговора

какъв пол искахте да е детето ви? и стна ли както искахте? а ако не е станало как реагирахте.

питам защото аз искам момиче и като си помисля че например мога да родя момченце и ще ми е много гадно защото въобще не искам момче.
 Sad
има ли такива като мен?
Цитирай

какъв пол искахте да е детето ви? и стна ли както искахте? а ако не е станало как реагирахте.

питам защото аз искам момиче и като си помисля че например мога да родя момченце и ще ми е много гадно защото въобще не искам момче.
 Sad
има ли такива като мен?

Има, но не си признават Wink Спокойно, в момента, в който си гушнеш бебето ще разбереш, че точно него си искала Love
Цитирай

Бургас

Искахме си момченце и бог ни дари с него!!!

Sad
има ли такива като мен?

Има, но не си признават Wink Спокойно, в момента, в който си гушнеш бебето ще разбереш, че точно него си искала Love

И това е 100% вярно!!!
Цитирай

София; Дружбето

Исках момиче и родих момиче. Не знам как бих реагирала ако беше момче, но съм сигурна че щях да го обичам също толкова безумно силно
Цитирай

София

Sad
има ли такива като мен?

Що пък да не си признават? newsm78
Аз винаги съм мечтала да имам син. Въобще не исках да имам дъщеря, ама въобще. И всички, които ме познават го знаят. Със съпруга ми сме на едно мнение - искаме син и точка.
Пола на моето момче се видя чак в 7-ия месец, но аз бях убедена, че нося момче. Отнасях доста опити за дразнене на шега, че може да е момиче, но ние дори женско име не бяхме обсъждали.
Цитирай

София-Люлин

Първия път страшно много исках момиче и Слава Богу имам такова.Втория път честно казано нямах предпочитания,но като разбрах,че пак е момиче ми стана много кеф( и да ми бяха казали момче пак щях да се кефя)
Цитирай

София

момче и момиче
имам момче,дона второто е момиче Peace
Цитирай

София

Тайно исках момче, въпреки че непрекъснато говорех, че няма значение. Имам син.
Цитирай

в Надежда-та

Поръчах си момче Peace
Цитирай

Варна

Исках момиче и родих момиче. Не знам как бих реагирала ако беше момче, но съм сигурна че щях да го обичам също толкова безумно силно

Peace
Цитирай

Винаги съм искала да имам едно момче и едно момиче. С първото нямах предпочитания, но бях сигурна че ще е момче и то е момче.  Peace Сега искам момиче, но каквото дойде само всичко да е наред.
Цитирай

Бургас

аз си мечтаех за едно момченце-и си го имам Laughing
Цитирай

Аз пък исках само да се роди живо и здраво-нямах никакви претенции за пола.
Имам момче.
Цитирай

каквото и да е да се роди живо и здраво това искам ,момче момиче, все ще си е нашето беже , което чакаме с толкова много любов.в началото си мислех че ще е момче,казаха момиче , квото дойде ,ще е нашата безумна и безгранична радост  Hug искам да го гушкам вече ,, да го целувам малкото сладко бебешоче  Flutter
Цитирай

Бургас

Аз сякаш винаги съм знаела, че ще имам момиче... Благодаря на Бог за дъщеричката ми. Дори да беше момченце, пак щеше да е смисълът на моя живот, разбира се... Но тайничко винаги съм си мечтала за момиченце, с което да сме си приятелки, да си споделяме и т.н. Момчетата са ми някак чужди. Е, дано един ден разбера и какво е да си имаш и момченце  Smile
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 107 отговора