Каква триколка?

  • 2 406
  • 10
  •   1
Отговори
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 983
Здравейте, дами! Бих искала да купя на сина си триколка, но не мога да избера каква.
http://www.zabebeto.com/shop/popup_image.php?pID=412
Моля кажете ми какви са вашите и доволни ли сте то тях.
Аз по принцип съм скептична към Чиполино, Мони и др. китайски продукти.
Все пак ще се радвам да споделите опита си!

# 1
  • София
  • Мнения: 3 849
Аз почти на вашата възраст купих на дъщеря ми триколка от Марсел, китайска естествено.И до ден днешен върви без проблем,но на мен ми е писнала. Ако наистина държиш на нещо истинско бих ти предложила да погледнеш "Биеме" - италиански са.Всъщност Чиполино са ги изкопирали на 100%."Биеме" предлагат в "Бебе +" в Дианабад,имат каталог и в него можеш да разгледаш всички модели.

# 2
  • Мнения: 9 481
Ползвам Чиполино Он Роуд, от 6-ия мес. на бебо-няма грешка Peace
Лека, маневрена, за всякакви терени, не е обемиста в сгънато положение, а същевременно е стабилна поради ниското разположение на седалката, има легнало пожение на облегалката, голям кош за багаж....а цената пък няма какво да я коментирам Peace Peace
Зимата слагам чувалче от ТСМ и всичко е ОК Grinning
Преди бях с един танк  МАG England...но с тази просто се родих!
Успех в избора!

# 3
  • Мнения: 8 242
Ползвам Чиполино Он Роуд, от 6-ия мес. на бебо-няма грешка Peace
Лека, маневрена, за всякакви терени, не е обемиста в сгънато положение, а същевременно е стабилна поради ниското разположение на седалката, има легнало пожение на облегалката, голям кош за багаж....а цената пък няма какво да я коментирам Peace Peace
Зимата слагам чувалче от ТСМ и всичко е ОК Grinning
Преди бях с един танк  МАG England...но с тази просто се родих!
Успех в избора!
Ехоооо.. чети малко де Simple Smile
Става въпрос не за количка, а за КОЛЕЛО триколка  Wink

Моите наблюдения са, че е малко безсмислена покупка.. затова и я пропуснах.. за което не съжелявам  Peace

# 4
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 052
Ползвам Чиполино Он Роуд, от 6-ия мес. на бебо-няма грешка Peace
Лека, маневрена, за всякакви терени, не е обемиста в сгънато положение, а същевременно е стабилна поради ниското разположение на седалката, има легнало пожение на облегалката, голям кош за багаж....а цената пък няма какво да я коментирам Peace Peace
Зимата слагам чувалче от ТСМ и всичко е ОК Grinning
Преди бях с един танк  МАG England...но с тази просто се родих!
Успех в избора!
Ехоооо.. чети малко де Simple Smile
Става въпрос не за количка, а за КОЛЕЛО триколка  Wink



Ох,тъкмо и аз се чудех как на колело триколка ще влезе чувалче на ТСМ  ooooh! , ама си викам тук всякакви фенки пишат...

# 5
  • Мнения: 9 481
Извинетееееее Mr. Green

# 6
  • Мнения: 9 481
ааама мн сте лоши! Crossing Arms
Първо, ако не отвориш линка /което направих едва сега/ ама изобщо не можеш се досети че става дума за ОНАЗИ, а не ТАЗИ триколка Mr. Green-все пак и на количките триколки, така им викат Wink
Явно и вече ми се спи...пък на вас не, та се връзвате, вместо да се посмеете за моя сметка hahaha
Айде лека от мен-отивам да спя, за да не пиша глупости Peace

# 7
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 983
Благодаря, мами!
Гледах Биеме и видях, че са 100% като Чиполино (по-скоро обратното). Аз имам сантименти към тази марка, такава е била моята бебешката количка  Wink

# 8
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Имаме същото Чиполинско колело от лятото. За мен е уместна покупка. Дребния не иска да ходи в моята посока, не иска да се вози и в количка, но с колелото решихме проблема. Ако не се вози, го бута. Сега, през зимата, е паркирано в коридора и от време на време дава зор да излизаме с него на снега  Joy

# 9
  • София
  • Мнения: 8 276
Да Чиполиното и Биемето са 1 към 1, ние имаме чиполино много е яко. Лятото бременна по стълбите го тъкаляхбез да го вдигам здраво е!

# 10
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 983
Мерси за съветите Peace, в крайна сметка се спрях на това

Общи условия

Активация на акаунт