Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 30 отговора

имам претеснение, моето момченце си търка очичките, предимно вечерно време, преди сън, след сън,и сега съм го сложила да спи и пак ги разтърка, дайте идея от какво може да е.
Цитирай

Варна

Спи му се на детето.
Цитирай

Петрич

Спи му се.
Цитирай

в Надежда-та

И аз мисля, че му се спи.
Цитирай

Свищов

и моето си ги търка винаги когато му се спи
Цитирай

София

и моето като му се спи си ги търка,а и също като си ги опознаваше постоянно ги търкаше,но вече не са му интересни и спря Peace
Цитирай

София

и моята като я види, че си ги търка и я слагам директно в леглото и след малко е заспала
Цитирай

Спинка му се на мъничето и ние правим така преди всеки сън! Не се тревожи! Peace Very Happy
Цитирай

София

Нормално е. И моето дете го прави, както и много други деца.
Цитирай

София

Лора също си търка очите когато й се спи.Лошото е,че го прави и докато спи,така си изважда биберона и става една... ooooh!
Цитирай

София

И ние си търкаме очите като и се спи, но предимно вечер го прави през деня много рядко, но и тя почти не спи през деня  Mr. Green
Цитирай

Варна

И моите моми си ги търкат като им се спи.Честно казано и аз си ги търкам и не съм си мислила че не е нормално или греша? newsm78
Цитирай

Когато Алекс си търка очичките, това е сигурен признак, че му се спи. А почне ли да си скубе и ушите  Party, положението определено мнооого мирише на възглавница.
Цитирай

Това е и нашият знак, няма ден, няма нощ, търка ли очите значи ще се спи Peace
Цитирай

София Люлин 10

Лора също си търка очите когато й се спи.Лошото е,че го прави и докато спи,така си изважда биберона и става една... ooooh!
Като моята щерка  Smile
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 30 отговора