за зъбките

  • 1 303
  • 26
  •   1
Отговори
ПОЛУДЯВАМ! smile3511   smile3514 Синът ми почна 9 месец и за сега нямаме нито един заб, но явно скоро ще поникне някой, защото целият се е подул и постоянно мрънка и реве.НЕ СЕ ИЗДАРЖА ВЕ4Е!!!!!!!!!!!!!моля ви ако знаете някакво лекарство или някой бабин трик ми кажете.Имам ги всички гелчета дето ги има в аптеките и гумените залагалки но не помагат.Моля ви се ако знаете помогнете на сина ми .Благодаря ви предварително

# 1
  • Мнения: 738
Ние вече сме с 8 зъба, но ги води доста трудно!!!Единствено се облекчава като му намажа венците с ракия-макар да е доста бабин трик, при нас действа!!!newsm47

# 2
  • Мнения: 43
...май с нищо не може да се помогне,освен времето...на моята щерка на 1год. и 2 мес.изби първото зъбче Sadмъка си беше,мъка...

# 3
Найстина ли ви помага ще пробвам  и аз. Дано да помогне, а колко често го мажете. Питам за да не го напия или натровя .много ти благодаря за съветът  bouquet
newsm51

# 4
  • Велико Търново
  • Мнения: 283
Постоянен лек едва ли има  newsm78 При Радина има не само нерви денонощно, но и задължително спим заедно в тези периоди, дупето й се изрива ужасно и изглежда я боли много и естествено не спира да се лигави и да пъха ръка в устата си.

# 5
  • Мнения: 417
Според мен няма лек!Ще търпиш. Wink

# 6
  • Мнения: 472
Нашите зъбки излязоха доста леко и не сме имали чак такъв проблем. Бяха ни донесли от САЩ клечки с обезболяващо за бебета, които ползвахме малко и бях доволна. Останалите ги дадох на  приятелки, чиито дечица бяха като вас. Казаха, че били страхотни и си поръчаха още чрез някакви познати и т.н. Та въпросните клечки се казват Baby Orajel, но се продават само в САЩ. Ако имате някакви познати да си поръчате  Hug

# 7
  • София
  • Мнения: 714
Ние сме рекордьори!  newsm44 На 8м Ронката има 8 зъба и долните кучешки чакаме всеки момент  smile3511 От 4м не сме спали, ставам по 20 пъти на нощ и при нас я взимам не помага. Но от всичките лекарства и т.н. истината е в хомеопатията - камомила на Боарон през деня и камомила на капки през ноща. Ако не са много силни болките може да си откраднете някоя нощ или поне 2-3часа. Защото аз и на това се радвам  smile3514 Но последните няколко нощи положението е непоносимо!  smile3511
Свършиха ми капките, а аптеката от която ги купувам е в другият край на София, но утре ще мина от там  smile3534

# 8
  • София
  • Мнения: 6 629
Chamomila Vulgaris 9 CH, досега има само един зъб, но го изкара много лесно, според мен заради това.

# 9
  • Мнения: 7 723
Няма лек. Като му избият и ще се успокои Wink

# 10
  • Мнения: 487
за зъбките ми казаха на върха на пръста малко мастика оспокоявало

# 11
  • Мнения: 5 940
И аз като си намажа венците с ракийка или мастика ми става едно хубаво........ Има хомеопатични средства, ракията и мастиката са доста екстремни за тази възраст.  Wink

# 12
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 380
Споко!
Зъбите избиха на моя син чак на 9м. и половина, с голям застой м/у избиването на зъб....но като тръгнат, избиват 3-4 наведнъж  Crazy
От опит знам, има доста таблетки от Щатите които помагат, моите свършиха....
Имам и оралгел от Щатите, но е ужасно горчив на вкус и малка капка парализира устата....

Търпение му е майката, търпение и здрави нерви.

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 891
Според мен няма лек!Ще търпиш. Wink

И аз така мисля Peace

# 14
  • Мнения: 5 393
Няма лек. Като му избият и ще се успокои Wink

Така е. Гелчетата успокояват само временно.Явно при твоето дете ще избиват няколко зъба наведнъж, и затова е по-неспокоен. Това е период, който трябва да се премине с търпение най-вече.
А пробвала ли си нещо хомеопатично?

Общи условия

Активация на акаунт