Може би за последен път за здравните осигуровки?

  • 908
  • 7
  •   1
Отговори
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
http://www.standartnews.com/bg/article.php?d=2008-01-08&article=217157

Само не пише за изминалите месеци, ако не си плащал, а не си се водил и за напуснал....

# 1
  • Мнения: 847
Да , по принцип е така , и дано този път наистина стане.
Аз утре ще ходя до тази организация , да видя какво е положението , но изобщо не смятам да им плащам някакви астрономи4ески суми.
Крайно време беше да го оправят този закон . ooooh!
дано наистина стане, 4е в България вси4ко се променя от ден на ден ,а до 15.01 има още време...
За изминалите месеци то4но ще питам ,но във в-к Сега имаше статия , 4е няма да се търсят парите,нали сме плащали в 4ужбина...
4естно да си призная ,утре ми е много неприятно да ходя там,но няма как ...

# 2
  • Мнения: 1 783
А, де... fingerscrossed

# 3
  • Мнения: 847
Днес ходих в НАП ....о4акват промяна в закона от 5 месеца ,но не се знае каква ще бъде и какво ще стане.....Така ,4е освен да 4акаме с надежда друго не ни остава...! Peace

# 4
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Бях го пуснала в седмичната тема миналата седмица, но го пускам и тук:


Държавата опрощава дълговете за здраве на българи от чужбина

# 5
  • Мнения: 847
Е,да те по вестниците пишат ,4е ги опрощават ,ама като отидеш в НАП даже и документите не искат да ти вземат....
Трябвало да се 4ака, да излезе обнародван закона ,а той още не е приет,щот депутатите са във ваканция до 15.01....та освен да 4акаме поне за сега ,друго не може да се направи,и дано наистина го направят .

# 6
  • Мнения: 7 091
Мен пък лично винаги ме е дразнил начина на представяне в медиите на цялата тази история. Опрощавали били...какво точно опрощават?! Това, че неправомерно И противоконституционно искаха да събират пари??
Как не ги е срам... Rolling Eyes

# 7
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 718
Докато бъде обнародвано постановление или закон в "Държавен вестник", всичко друго си е приказки на вятъра.

Общи условия

Активация на акаунт