въпрос за млечната кухня в кв. Х. Димитър

  • 471
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 65
Здравейте, мами.
Честита нова година!
Искам да попитам някоя от вас знае ли дали в кв. Х. Димитър има млечна кухня и какви са условията за записване.

Последна редакция: вт, 08 яну 2008, 23:06 от Vivi

# 1
  • София
  • Мнения: 574
Такава кухня/ОЗИ/ има до 29 бл.на ул.Гинци.Тя е от 6 мес.,струва 3.00лв.,има и безмлечна.А какви са условията незнам ,но мога да попитам ако искаш.Бебето колко е голямо.

# 2
  • Мнения: 65
На мен ми беше интересно дали има държавна кухня. За тази Ози знам, но тя ми се струва малко скъпичка след смяната на цените им от нова година - 5 лв. на ден.
Все пак ти благодаря. Simple Smile

# 3
# 4
  • София
  • Мнения: 574
Да наистина 5.00 вече е доста.А за държавна има със сигурност,при мене,пак на ул.Гинци №16 ,3 ОДЗ,,Патиланско царство'',поне до миналата година беше 0,90ст.И май е със предварително записване.Дано този път съм ти помогнала малко.

# 5
  • Мнения: 65
Много ти благодаря, mimi-1977.  Ще проверя как стоят нещата там.

# 6
  • София
  • Мнения: 574
Много ти благодаря, mimi-1977.  Ще проверя как стоят нещата там.
За нищо Hug

# 7
  • София
  • Мнения: 627
Тъй като и аз се интересувам от тази тема мога да Ви кажа каква информация имам. Единствената държавна е на Гинци.Иначе има 2 пункта на Джуниър Меню - ето линк към сайта им: http://www.juniormenu.com/Pts.html

# 8
  • София
  • Мнения: 574
sisley 1980 провери ли за условията и от колко мес.е държавната кухня на ул.Гинци.Защото и др.моя приятелка се интересува ,а за моят бебо е малко рано,но ще е хубаво да знам.Бях чула че и там е било по някакви списъци и се чакало доста,ама дано не е така.

Общи условия

Активация на акаунт