Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Варна

Преди 2 години ми откриха алергия на кръвоносните съдове Възкулитис Алергика се казва.Излизат ми 4ервени петънца на краката,до сега не ме сърбяха,но сърбежа ве4е е факт и леко ми се подуват.Пазя си рецепти те.Ходила съм при трима специалисти 2 дерматолози и 1 хомеопат,но не ми минава.Искам да по питам понеже имам малко дете и кърмя. Да си купя ли лекарставата да ги пия,малкия да мине на АМ или да си го кърмя и да из4акам?Има вариант да взема мазило,но то не ме облек4ава много. Дай те ми съвет!

Забравих да спомена 4е тези петънца ми се появяват ве4е 5 или 6 година,но преди 2год.отидох на лекар Tired

извинявам се 4е има слети думи,но интервала ми забива нещо ooooh!
« Последна редакция: вт, 08 яну 2008, 23:34 от ФранЧеска »
Цитирай

Варна

Никой ли нее 4увал за това заболяване Tired
Цитирай

София

Никой не е чувал, тъй като такава диагноза няма. Не знам какъв специалист ти я е поставил, но със сигурност не е от компетенцията на дерматолог или хомеопат.
Васкулитите са имунореактивно предизвикани възпаления на съдовете с увреждания на засегнатите органи. За изясняване на диагнозата трябва да отидеш при ревматолог.
Цитирай

Варна

Тази диагноза ми я постави уж един от най добрите дерматолози в ВАРНА Томов се казва и още една д-р Друмева,правила съм си изледвания,казаха ми 4е няма нищо притеснително и 4е било доста упорито ooooh!

А кои органи засяга Crying or Very sad
« Последна редакция: ср, 09 яну 2008, 12:38 от ФранЧеска »
Цитирай

София

Съветвам те да посетиш Клиниката по  към МБАЛ "Света Марина" и да си запишеш час при До.  или потопените му колеги  за изясняване на диагнозата. Носи си всички медицински документи от предходни изследвания. Искрено се надявам да се окаже чисто  проблем.
Цитирай

София

Упс, нещо съм окепазила - името на лекаря е Доц. Карастатев. В клиниката работят още двама или трима читави ревматолози.
Цитирай

Варна

благодаря ти за съвета сега се разрушках и мисля 4е открих моя слу4ай ,но ще отида при ревматолог Hug
Цитирай

Плевен

Никой не е чувал, тъй като такава диагноза няма.
Има такава диагноза. Казва се още хиперсензитивен васкулит.
Цитирай

Варна

Никой не е чувал, тъй като такава диагноза няма.
Има такава диагноза. Казва се още хиперсензитивен васкулит.

да подозирам 4е това е моят васкулит намерих и в нета мойте симптоми  са хиперсензитивен васкулит но нямам Т и не ме болят ставите само 4ервени пеътнца подути и сърбящи на долните крайници
Цитирай

София

Сори за подвеждането, Дикси е права; визирах само системните васкулити.
Франческа, потърси мнението на педиатъра ти - той знае кои лекарства преминават през кърмата и са вредни за детето.
Цитирай

Варна

май ще трябва да и звънна 4е не се трае сега се събудих от сърбеж а май ве4е и ме понаболява с нещо го раздразних яко дано се успокои 4е няма да мигна цяла нощ Tired
Цитирай
moje li da mi dade6 kordinatite na tezi dermatolozi ,molia
Цитирай
na d-r Drumeva
Цитирай

Варна

д-р Друмева в поликлиника европа,но съм забравила кои дни и бяха прегледите,като звънеш те ще ти кажат Peace

ходих при друг хомеопат временно ми из4езнаха сега пак са на лице Tired още малко ще из4акам и по4вам д адействам при ревматолог,4е май по4на да се усложнява Sad
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.