Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 121 отговора
Интересно ми е да разбера как се чувствате, когато мъжът Ви постояно ходи за риба. Мания ли е това, трябва ли да се борим с него, как да го променим?
Цитирай

днес тук, утре там...

Моят мъж ходи много рядко за риба, но като го прави или отивам с него ,или използвам времето за себе си и се отдавам на глезотийки  Flutter
Цитирай

Моят не ходи.По-точно не е ходил отдавна, защото не  му остава време от работа. Rolling Eyes

Не знам за кой път ще го напиша в този форум:
Оставете мъжете си да имат хобита!!И да им се радват безоблачно!
Цитирай

София

Ходя за жаби  Flutter

Почивам си. Какво да правя. Ако мога оставям децата на майка ми и ходя да лудея някъде. Не тъгувам за него. После много се обичаме  Flutter Blush
Но да се боря... да променям.. стига бе, горките ви мажове.
Цитирай

Ходим заедно.  Rolling Eyes
Караме се от време на време за по-хубавите места. Често ми отмъква и плувките, но се преживява. Не си пречим. Всеки си кисне над неговите въдици и почти през цялото време мълчим. Почиваме си чудесно! Peace
Цитирай

днес тук, утре там...

35 35 35

Peace
Цитирай

София

Интересно ми е да разбера как се чувствате, когато мъжът Ви постояно ходи за риба. Мания ли е това, трябва ли да се борим с него, как да го променим?

Папи, ти пък кога цъфна тук?  Laughing

Моята не знае да плете, та кво ли прави...?  Mr. Green
Цитирай

Когато мъжът ми прояви склонност да ходи за риба, аз пък развивам склонност да каня комшията на гости.  Flutter
Странно, но мъжът ми спря да ходи за риба.  Thinking
Цитирай

Варна

Да бе и при мен така. Ако мъжът ми тръгне за риба аз ще ходя на лов (love).
Цитирай

Фазите на възрастта при мъжете били:
първо ходели по жени,
после се отдавали на работа,
третата фаза е да ходят за риба или лов.
  Very Happy

Аз си ходя с него - интересно ми е и някак си спокойно!
Цитирай

в зоната на здрача

Ми може и мания да е ,но и аз имам мания...и не бих искала никой да се бори и променя моята ...
За това не ми пречи,дори напротив,щом му харесва нека си ходи,нали и той е човек.
Аз не ходя с него,намирам си какво да правя.../не ме разбирайте погрешно....аз ,мога да плета.. hahaha/
Цитирай

Бургас

Божо,статия ли ще пишеш  Mr. Green

Цитирай

При хората, които обичам

Ходя с него. А, ако не съм с него, плета. Специално се научих, за да не се притеснява Mr. Green
Цитирай

Така като ви чета ми става ясно защо преди да подпишем брак, мъжа ми ме пита  дали мога да плета... Laughing
Цитирай

в зоната на здрача

Така като ви чета ми става ясно защо преди да подпишем брак, мъжа ми ме пита  дали мога да плета... Laughing
35 35 35
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 121 отговора