Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Пловдив

Моля споделете-полза вреда 
Цитирай

вреда няма,полза също  Very Happy /шегувам се/-не очаквай чудеса... но може да пробваш
Цитирай

Пловдив

чудеса не очаквам но искам да минат тези сополи да се задържи с отпушен нос поне 15-20 дни,че като започнат да се точат едни хреми минават 3 седмици преди да се пооправи(за напълно излекуване вече мога да си мечтая).Тая надежда че лятото ще е по-добре
Цитирай

и моята дъщеря е така-след три седмици хрема се оправи и днес тръгна на градина-чакам след седмица пак да хремяса.аз лично ползвах капки от прополис и само ако е запушен носа слагам ксилометазолин.това слагам в началото и после преставам да я тъпча с капки.изпробвала съм доста неща-и сребърната вода и бабини рецепти и за себе си установих,че няма смисъл.само сутрин и давам една лъжица мед,лимони и орехи/смлени с малко пчелен прашец/.пробвай все пак водата-има доволни майки.можеш да промиваш нослето с нея...
Цитирай

Първият път беше миналата година,когато я дадох за пръв път и останах доволна(може би бях много положително настроена),но след това ефект-никакъв! #Cussing out
Цитирай

Sofia

Преди 2 години бях купила, но кой знае каква полза не видях. Една колежка ми каза, че си мажела ноздрите отвътре с вазелин. Така вирусите не можели да се загнездят и згивали без да причинят неприятности, но аз лично не съм го пробвала още. Мисля да си купя и да пробвам.
Цитирай

Цитат
Една колежка ми каза, че си мажела ноздрите отвътре с вазелин
аз пък четох,че ноздрите се мажат с чесън,но не вярвам някой да го прави...  Mr. Green
Цитирай

Вече няколко пъти сребърната вода спасява малката от хрема.Незнам дали е съвпадение,но винаги след употребата й се оправя.Последният път беше с хрема на алергична основа(Яде вафли Боровец с фъстъци) и след 3 накапвания хремата изчезна
Цитирай

Sofia

Не бях чувала за алергичен ринит от вафли. newsm78  На Марти също е помагала сребърната вода, но ако е нещо леко.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.