Как избрахте ник-а си?

  • 5 661
  • 147
  •   1
Отговори
  • Мнения: 51
Здравейте,
чета си из форума и ми прави впечатление, че има много идейни "ник-ове". Споделете какво ви вдъхнови, за да се окачествите точно с този ник или аватар.

# 1
  • Мнения: 89
Ами моят ник идва от името на гръцката богиня на ноща Селена...отдолу под ника Еванджелина от името ми Ивелина,а на аватара съм аз newsm78  Joy

# 2
  • Мнения: 51
А защо точно тази богиня? Моят ник е обикновено-банален, но мисля newsm78

# 3
  • Мнения: 888
От името на детето ми-Виолета  Heart Eyes

# 4
  • София
  • Мнения: 5 696
името ми на елфски http://www.chriswetherell.com/elf/  Laughing

# 5
  • Мнения: 6 990
Щото съм чела книжки Mr. Green На любима героиня съм се кръстила.

# 6
  • Майничка
  • Мнения: 12 461
По симпатия и родствена прилика.

# 7
  • Мнения: 14 654
Сходен е с фамилята ми, а и четох Бирлибан на детето.

# 8
  • Мнения: 9
Така ми казжат на галено от Сияна. 

# 9
  • Мнения: 205
Просто ми хареса как звучи , а пък и аз съм си романтичка, обичам звездите, нощта, еееех

# 10
  • Мнения: 434
От любима книга.

# 11
  • Мнения: 3 622
Моя приятелка ми викаше така като бяхме деца

# 12
  • Мнения: 89
А защо точно тази богиня? Моят ник е обикновено-банален, но мисля newsm78
защото нощта е магнетична,властна и тайнственна  Peace

# 13
  • Мнения: 1 470
Моят го измисли една мама от многодетните...Винаги когато обърквах нещо,или забравях,тя ми пишеше на скайпа-ЧЕРВЕНА ШАПЧИЦЕ...Знаете вица предполагам?! HugА на мен той си ми отговаря,напълно... Hug

# 14
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 816
харесвам книгата за мечо пух. исках да се "кръстя" прасчо, но беше вече заето и така станах "прасунчо". на аватара сме с моята половинка Heart Eyes

# 15
  • Мнения: 7 723
Мен па ми е кръстница една съфорумка bowuu

# 16
  • Мнения: 3 423
Така се казвам, пък и съм рижа.

# 17
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 370
Ника ми е умалително на името ми както съм се наричала като малка.
Скучна работа, но нищо не ми хрумваше преди това....

# 18
  • Мнения: 51
аз съм си мислела за името на звезда от съзвездието лъв (моята зодия) като идея.

# 19
  • Мнения: 227
Нищо особено-от името ми.Не ми прие Оли...та се кръстих така Wink

# 20
  • наоколо
  • Мнения: 55
Ами как иначе да се нарека, като съм си
една такава...
   -добра
   -лоша
   -весела
   -тъжна
   -подкрепяща
   -коряща
и каквато още се сетите  Party

# 21
  • Мнения: 516
Още не съм го избрала.

# 22
  • UK
  • Мнения: 3 959
От едно разказче за едно момиченце, което вечно за нещо мърморело, и вкъщи всички му викали малката госпожица мърморана. Simple Smile

# 23
  • Мнения: 183
Пълен испански член.

Шегувам се. Исках да е Елена, но постоянно имах проблеми с логването и ми писна да изписвам цялото "Елена' , пробвах с "Ел" и то взе, че стана.

# 24
  • на село
  • Мнения: 817
Това е прякор,който брат ми измисли преди доста години и често го използвам  ник/не само тук/.

# 25
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
На мен ми беше прошушнат в ухото от духа на прабабата на прабаба ми, докато седях в един интернет- клуб и се почесвах с дясната ръка по лявата плешка

# 26
  • Мнения: 4 435
От името ми Славея,защото приятелите ми казват или Славче или Авче.

# 27
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 136
Съкратиха ми името и фамилията съфорумки-отчетнички Sunglasses

# 28
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 350
Така се казвам, пък и съм рижа.
Айде Лиске не лъжи...рижа друг път.
Моят ник е името на ротвайлера ми.

# 29
  • Мнения: 3 154
Моят ник е името на ротвайлера ми.

Тъй ли? Толкуз години те познавам и чак сега разбрах що си се именувала така Crazy

По темата - мъж ми ме нарича така Laughing

# 30
  • Варна
  • Мнения: 10 780
Моминското ми име си взех за ник.  Sunglasses

# 31
  • Мнения: 2 353
  Хапеше ми се бира.

# 32
  • Мнения: X
Отначало мислех да се прасна с ника, с който от години пиша в един друг голям форум, после се отказах...и без много-много да му мисля, се накичих с името на братовчедка ми, която живее в Лондон и е мама на 3 хлапета.
Остава и тя да пише тук и да се засечем, голям купон ще настане.  Crazy

# 33
  • Мнения: 22 277
моят ник е името ми с едно -ма отзад. ))) Просто Mira вече беше заето. )) Та стана Mirama

# 34
  • Мнения: X
Сопрано ми е кръстник.

# 35
  • Мнения: 738
Аз пък пробвах около 80 пъти, строших си нервите ,защото все не ставаше и малко преди да изхвърля пс-то през прозореца, взе че стана тоя...Не че ми е любим ама карай... Tired

# 36
  • София
  • Мнения: 7 171
Така се казвам, пък и съм рижа.
Айде Лиске не лъжи...рижа друг път.
Виж ти, аз пък наистина съм.
Зат'ва съм red.

# 37
  • Мнения: 689
Бях си купила нов парафюм и докато се чудех за ник,погледа ми попадна на опаковката.
Хубаво,но всички решиха,че се казвам Лилия,което съвсем не е така...

# 38
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 350
Моят ник е името на ротвайлера ми.

Тъй ли? Толкуз години те познавам и чак сега разбрах що си се именувала така Crazy

Ми не си ме питала бе...бау Mr. Green

# 39
  • Мнения: 459
Исках да си е само Tsvety, но вече и имаше такъв ник  и сложих едно мама отпред и стана. А и тъкмо бях родила.....

# 40
  • Мнения: 948
За ник използвам истинското си име. Аватара, изразява моментното ми състояние. Wink

# 41
  • Мнения: 1 264
Взех си ника от icq-то. Пък там се регистрирах така, защото си бях поспалана преди да се роди малкият разбойник.

# 42
  • Мнения: 1 207
Ами казвам се Станислава и ми викат Таса,а от там Таси.

# 43
  • София
  • Мнения: 1 342
моя е съвкупност от 2 имена-моето Диана и на сина ми Владимир,та се получи Didimira Mr. Green

# 44
  • Мнения: 1 224
Така ме нарича момчето ми.. Пък ако има и италиано говорящи,значи знаят от къде идва Wink

# 45
  • София
  • Мнения: 1 783
Когато се регистрирах, всички опитани ник-ове бяхя заети и си сложих един мн. тъп Им_им - инициалите ми повторени два пъти. Така- една година. След това си смених подписа  и аватара с червените обувки. Една вечер ми дойде голяма муза да пиша в Бабиейроската тема, ама ми трябваше подходящо име. От любовта към обувките,   инициалите и   испанското звучене се роди Имелда Маркос.
При бабиейросите не се разписах, защото ме досрамя.

Последна редакция: ср, 09 яну 2008, 23:40 от Имелда Маркос

# 46
  • Мнения: 252
Кумът ми, ме нарича по този начин, а вече и повечето ме познати.

# 47
  • Мнения: 327
Като малка роднина ми казал ''мегишик'',оттам ми тръгнало и това име.Мъж ми го предложи за ник.

# 48
  • Мнения: 934
Ми щото съм си УФСЪ /овца/
По рождение, призвание и състояние, даже и по зодия.
А Salai значи на японски дракон или поне сходно се произнася, папа-то ми вика така от малка.

# 49
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Когато се регистрирах, всички опитани ник-ове бяхя заети и си сложих един мн. тъп Им_им - инициалите ми повторени два пъти.

А на мен пък точно Им Им ми харесваше много. И ние хора не ядем, бе. Особено, ако са с хубави обувки Mr. Green

А моя кръстница е Анджи. Макар нейното предложение да беше Дева, ама аз лекичко го преиначих.

# 50
  • София
  • Мнения: 2 271
Този ник ми е почти навсякъде от преди 7-8 години. Тогава Лара Крофт ми беше много любима героиня, та за това.
Толкова съм свикнала с него, че като говоря по телефона с една интернет позната и казвам - Здрасти, Лара се обажда  Simple Smile

# 51
  • tardis
  • Мнения: 329
На мен ми беше прошушнат в ухото от духа на прабабата на прабаба ми, докато седях в един интернет- клуб и се почесвах с дясната ръка по лявата плешка
Joy


----
По темата - име на песен, която за мен значи много.

# 52
  • Мнения: 27 524
За заблуда  Grinning

# 53
  • Мнения: X
харесвам книгата за мечо пух. исках да се "кръстя" прасчо, но беше вече заето и така станах "прасунчо". на аватара сме с моята половинка Heart Eyes
прасунчо,много ме кефи твоя ник, изобщо всякакви именца със "унчо" на края са ми мегалюбими Heart Eyes

# 54
  • Мнения: 6
emo_styl4e ,защото ми харесва стила,а аватара-то се вижда(защото  Heart Eyes EVANESCENCE )

# 55
  • Мнения: X
моят е такъв,защото любимите ми котки са червени (оранжеви,де),мили и усмихнати,просто сме от една порода с тях и се надушваме отдалеч.

# 56
  • София
  • Мнения: 15 426
Много ми харесва как изглежда написано.Всеки път, като го мернех някъде написано, все едно ми викаше "вземи ме".В лафчето на дира имах купища имена и все се чудех, какво по-шантаво да измисля, а това най-много се хареса на потребителите и то си ми остана.Само където отдавна не съм влизала там.

Последна редакция: чт, 10 яну 2008, 11:17 от Тайна

# 57
  • Мнения: 3 405
Регнах се с някакъв ник, защото нищо, което харесвах не приемаше системата. После видях опция за смяна на екранното име и го смених на Дяволина  Twisted Evil. Когато разбрах, че съм бременна с Бубачо извадих на показ добрата половинка на Дяволина - Анджелина  Grinning

# 58
  • Мнения: 17 394
НЕ разбрах само за идейните никове ли питаш...ако да, би трябвало да посочиш конкретно( шегувамсе).
Ми... моите никове са  си е простички, игра на думи, от името ми Деница- Денка, ДНК, Дренка. Денка не съм била, щото е заето. БЯх Венера дълго време, но видях, че ме копират Mr. Green Дренка май се среща често всъщност у сръбско...
И друг път съм писала, за един прител на мъжа ми, който се регистрирал някъде си с айскитир от яд, че всичко е заето.

# 59
  • в Низината
  • Мнения: 705
Една приятелка ме нарича така. Другите никове, които исках да си сложа, бяха заети. Иначе този е от името ми - нищо особено.

# 60
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Мъжът ми ме кръсти така когато се запознахме.

# 61
  • Мнения: 17 394
ПОнеже питаш и за аватар- избирам си ги по нещо мааалко да приличат на мен- обикновено косите, но не съвсем. ТАзи кака сега е с прическата на 19- годишното ми Аз например. И пеперудите- ами луд на шаренко се радва. Всъщност те аватарите ме избират, щото аз не търся баш това обикновено Mr. Green

# 62
  • Варна
  • Мнения: 10 780

И друг път съм писала, за един прител на мъжа ми, който се регистрирал някъде си с айскитир от яд, че всичко е заето.

Това в превод би трябвало да е "леден китир" ли?  Laughing

# 63
  • Мнения: 17 394
Не, киса, пак съм изяла буква, бързо пиша, ей! Ай сиктир, нарочно го написах слято аз, но съм се оплела в бързината Mr. Green

# 64
  • Варна
  • Мнения: 10 780
но съм се оплела в бързината Mr. Green

ай сиктир!  Joy

# 65
  • Мнения: 2 891
Негърка съм, за това  Mr. Green

# 66
  • София
  • Мнения: 1 783
Ма много пушиш, не е добре за кожата.

# 67
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
За кожата - не, но пък за душевното равновесие...

# 68
  • Варна
  • Мнения: 10 780
Негърка съм, за това  Mr. Green

Аз все щях да те питам какво означава ник-ът ти...  Thinking

# 69
  • Мнения: 512
Ами супер тъпа съм за оригинални идеи и затова смесих първите две букви от първото ми име и първите три от фамилията - това е (Ангеларийка Самурайкова е дълго, някак си  Laughing). Почти навсякъде се регистрирам така, защото лесно го запомних  Mr. Green.

# 70
  • Мнения: 3 634
Негърка съм, за това  Mr. Green

Аз все щях да те питам какво означава ник-ът ти...  Thinking

Аз пък мислех, че е герой от Star Wars и четях с възхита постовете ти  Laughing

По темата навсякъде използвам един и същи ник, но тук реших да внеса разнообразие. Данте Рос е продуцент на любим мой изпълнител. В някоя тема ме упрекнаха, че се мисля за Данте Агилиери... Joy твърдя, че имам реална представа за себе си.  Stop

# 71
  • Мнения: 2 448
по неясни за мен причини така сина ми наричаше spidermen като го гледа за пръв път, и до днес като започне да говори бързо му вика pasinet. Tова е. Simple Smile

# 72
  • Мнения: 7 100
За да прецакам следващите, пожелали да се кръстят Рони.  Mr. Green

# 73
  • София
  • Мнения: 7 171
Джей Джей Окоча беше нигерийски футболист май.
Виж, в Star Wars, имаше Джар Джар Бинкс.  Mr. Green

# 74
  • София
  • Мнения: 3 876
ми тривиално е - Аурора значи Зора на италиански, харесва ми как звучи и така

# 75
  • Мнения: 1 432
Щото съм си такава  Twisted Evil

# 76
  • Мнения: 1 505
Ами бив6ото ми гадже на едно място го беше написал и аз като го видях исках да ми обясни какво е и той каза,че е 666 защото сам дяволски красива и последната 6-ца с 9-tkata-69,защото сам много страстна в леглото.

# 77
  • София
  • Мнения: 5 696
Джей Джей Окоча беше нигерийски футболист май.
Виж, в Star Wars, имаше Джар Джар Бинкс.  Mr. Green
за Star Wars не знам, но за футболиста е вярно  Wink
винаги ми е било интересно защо точно този все пак?
имаше и други с интересни имена - в отбора на Нигерия от Световното в САЩ  Mr. Green

# 78
  • Мнения: 4 585

Видях от JJ okocha. Кубинец съм, затова.

# 79
  • София
  • Мнения: 7 171

Видях от JJ okocha. Кубинец съм, затова.
Lupo трябваше да е, Lupo  Mr. Green

# 80
  • Мнения: 3 405
В някоя тема ме упрекнаха, че се мисля за Данте Агилиери... Joy твърдя, че имам реална представа за себе си.  Stop

За кого?  Wink

# 81
  • Мнения: 1 279
`Щото се казвам Златина, а V-то - т.като не ми прие само Goldy-то, дойде от Варна.На аватара ми /поне за момента/ съм си аз, ама изотвътре!!! Grinning

# 82
  • Мнения: 51
НЕ разбрах само за идейните никове ли питаш...ако да, би трябвало да посочиш конкретно( шегувамсе).
Peace някои на вид не-идейни никове и те си имат някаква историйка. Моят е оЧевадно неидеен:))))

П.С. А можете ли да се почешете с дясната ръка по дясната плешка:)))

# 83
  • Мнения: 3 405
П.С. А можете ли да се почешете с дясната ръка по дясната плешка:)))

Тц.
Ето един идеен ник за теб - Дездемона  Flutter

# 84
  • Мнения: 17 394
НЕ мога, но при мен е в следствие ограничената флексия( сгъване) в лакътната става. Mr. Green
Анджи, Дездемона има вече, по- точно Дездемонка

# 85
  • Мнения: 4 585

Видях от JJ okocha. Кубинец съм, затова.
Lupo трябваше да е, Lupo  Mr. Green
Има потребителка с такъв ник, с два вълка в аватар.

# 86
  • Мнения: 189
От една книга. Означава скъпа, любима. Книгата беше за Индия, но на шега написах Larla в Гугъл и ми излязоха n-броя турски сайтове.

# 87
  • Мнения: 51
Ето един идеен ник за теб - Дездемона  Flutter
newsm10, готино звучи, малко трагико-драматично (за всекиго по нещо дет се вика). Остава да потърся някой Отело във форума и сме спретнали един театър  Mr. Green

# 88
  • Мнения: 2 821
От Блу - синьо. Не тъжно, както не веднъж са ме питали как се превежда. След това се омекоти израза и стана Блю...май имаше и подобен напев newsm78..

# 89
  • Мнения: 1
Дж. Р. Р. Толкин - "Властелинът на Пръстените" - Арвен Ундомиел /Вечерницата/.

# 90
  • Мнения: 2 891

Аз пък мислех, че е герой от Star Wars и четях с възхита постовете ти  Laughing


И вече няма да ги четеш, така ли  Mr. Green Отиде ми реномето!


Джей Джей Окоча беше нигерийски футболист май.
Виж, в Star Wars, имаше Джар Джар Бинкс.  Mr. Green

винаги ми е било интересно защо точно този все пак?
имаше и други с интересни имена - в отбора на Нигерия от Световното в САЩ  Mr. Green


Щото не е заради световното, а заради личните му качества!
 

# 91
  • Countryside
  • Мнения: 11 616
Трудно  Mr. Green

# 92
  • Мнения: 5 026
Съпругът ми,още като гаджета ми измисли този ник за пощата ми. Явно съм му била атрактивна  Flutter

# 93
  • София
  • Мнения: 11 648
Моят ник пък не е нищо особено за виртуалната публика,но за мен е!Идва от името на голямото ми дете.По времето,когато се регистрирах в този форум,малкото все още го нямаше.

# 94
  • Мнения: 2 631
Моят ник cafe представлява разменените места на буквите от съкратеното ми име  Party
След като се регистрирах с името си, реших, че не е необходимо да ме намират толкова лесно, и го преобразувах  bowuu
Не, че не обожавам кафето, де  Mr. Green
 Heart Eyes

# 95
  • Бургас
  • Мнения: 85
Лесно. Заведението в което работих се казваше така и на мен ми хареса как звучи. Heart Eyes Като се разрових в Гугъл, разбрах че "мелита" е някакъв вид медуза  (може би отровна). Twisted Evil
А актрисата от аватара ми е любимка и така...  Flutter

# 96
  • София
  • Мнения: 3 626
Преди доста време така се регистрирах в Интернет пространството за първи път- и така си остана- навсякъде съм с този ник- ама то не останаха сиви клетки помнене ,БРЕ Laughing
п.с- това е името ми

# 97
  • Мнения: 126
Фен съм на "Женени с деца" и най-вече на Пеги Бънди.

# 98
  • София
  • Мнения: 2 348
красивото ми кученце, което вълците изядоха, се казваше скреч. Сега пак си имам куче с името Скреч. Това означава "драскам"

# 99
  • София
  • Мнения: 5 696
Аз пък мислех, че е герой от Star Wars и четях с възхита постовете ти  Laughing
И вече няма да ги четеш, така ли  Mr. Green Отиде ми реномето!
Джей Джей Окоча беше нигерийски футболист май.
Виж, в Star Wars, имаше Джар Джар Бинкс.  Mr. Green
винаги ми е било интересно защо точно този все пак?
имаше и други с интересни имена - в отбора на Нигерия от Световното в САЩ  Mr. Green
Щото не е заради световното, а заради личните му качества!
 
признавам си - не съм запозната  Laughing

# 100
  • Мнения: 192
А аз си погледнах шкембенцето Mr. Green

# 101
  • Мнения: 2 199
Името ми е  Heart Eyes

# 102
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 625
Щото ми е гадно да съм известна, това ми е носело само проблеми и самота. Затова предпочитам да съм непозната.

# 103
  • Мнения: 89
Много е красиво и звучно   bouquet

# 104
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Обичам да чета романи за френските крале от средновековието  newsm03

# 105
  • Мнения: 10 758
Мен па ми е кръстница една съфорумка bowuu
Е да й беше споменала името поне WhistlingВиж Кампари го е направила Wink

Монда ми го избра Hug

# 106
  • Мнения: 2 199

 Heart Eyes и на значение го докарвам  Blush

# 107
  • Мнения: 89

 Heart Eyes и на значение го докарвам  Blush
Заинтригува ме  Praynig какво е значението му?  newsm78

# 108
  • Мнения: 179
Имах друг ник,но го блокирах не6то и после много пробвах ама заети и стигнах до mamanagabi75,4е бе6е свободно,а пък и бебка е Габи.

# 109
  • Мнения: 3 458
Така ми викат всички  Peace

# 110
  • Мнения: 336
Аз обикновено си избирам думи на редки езици за да нямам проблем с регистрациите. Настоящото vaiza означава момиче на рядък европейски език  Mr. Green - албански. А можеше да избера и нещо по екзотично за ник, като ui, което на същя език означава вода или пък gezuar, чете се гъзуар, означаващо честито, ама нейсе и vaiza става.

Последна редакция: сб, 12 яну 2008, 12:05 от vaiza

# 111
  • Мнения: 118
След дълги консултации и проучвания , съпроводени с много безсънни нощи ,стигнах до извода ,че това име ме характеризира най - добре.

# 112
  • Мнения: 336
След дълги консултации и проучвания , съпроводени с много безсънни нощи ,стигнах до извода ,че това име ме характеризира най - добре.

Пътуващ, това 'погледни ме в очите' под твоя аватара, трябва аз да си го сложа под моя  Joy

# 113
  • Мнения: 118
Подходящо е да напишеш "Виждам и невидимото" Laughing

# 114
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Или "Гледам през теб"  Laughing

# 115
  • Попово
  • Мнения: 687
баба ми се казваше Пена и за да го попрефърцуня съм пепена  Peace а иначе по лк съм си Пенка  Simple Smile

# 116
  • Мнения: 146
Поради стара и дълбока вражда с латинския  Wink

# 117
  • София
  • Мнения: 3 741
Магика е героиня от детско филмче /от преди 10-тина години/.

# 118
  • Мнения: 1 447
Моят е от името на дъщеря ми Мария 04-е годината на раждане

# 119
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
ами казвам се Анна и откакто се познаваме,моят съпруг ми вика Анита.И съм на 29г.

# 120
Мъжът ми беше Sir Morgan Drake, аз съм неговата лейди, а пък малкото ми име на галено на извратен английски е jane  Embarassed

# 121
  • Мнения: 251
Ника си го избрах от една детска книжка! А сети се коя...  Wink

# 122
  • Мнения: 1 212

Яко  thumbsup
Драго ми .... Мerenwen  bowuu , бих била ако се именувам като елфка   Grinning
Иначе ник-а ми е стара семейна абривиатура .... нищо, че звучи малко магическо  Wink

П.С . За любопитните мернах, че в сайта посочен от Elwing има най-долу препратка за генериране и на hobbit name  Party

# 123
  • Мнения: 39
Исках да звучи циганско Crazy

# 124
  • Мнения: 17 546
newsm78 И моето име е така! А не вярвам истинските ни имена да са еднакви.

Отгледах децата с анимационни филмчета. Не искаха да се хранят, докато не им пусна такова. Гледат и до ден днешен, но не върви да се кръстя Неруто.

ПП. Това Мerenwen май е титла, защото излиза на 4 имена още от 7-8, с които опитах.

# 125
  • Мнения: 1 212
newsm78 И моето име е така! А не вярвам истинските ни имена да са еднакви.

Може би само първите ?  Thinking
Собственото име тоест / моето не е толкова рядко срещано/ ... фамилиите - предполага се да са различни   Wink

# 126
  • Мнения: 187
моя от детското филмче  madagascar

# 127
  • Русе
  • Мнения: 7 764
Банално. Аз и мъжо събрани в едно.

# 128
  • Мнения: 98
Някога един човек ми каза, че олицетворявам всичко в любимата му/ни песен на KiSS Listen

# 129
  • София, откъм тъмната страна
  • Мнения: 246

- първо започнах с магията (създадох нов живот, което за мен е невероятно)
-започнах да изпитвам определени емоции -гняв(към мъжкото съсловие, което продължава да си живее,както си е живяло без да отчита новите си задължения)
- омраза (към държавата, която не и пука за хората)...
- след това постигнах мощта да удържа на раменете си умението да се справям с почти всичките си проблеми и задължения сама....
И като се замислих всичките тези неща са присъщи на тъмната страна на силата, а вече толкова съм се усъвършенствала в тези неща, че мисля титлата Лорд да е най-подходяща...
И така стигнах до този ник

# 130
  • Мнения: 827
Доскоро беше e.t. - от едноименния филм на Спилбърг, даже и титла alien си бях сложила, та да се разпознава, но поради многото грешки го кирилизирах и транслитерирах къмто Ити, а за титла си сложих произхода му (на ника ми, де) bowuu
А защо него - бе нещо все като чуждоземец се чувствам, неразбрана и неразбираща

# 131
  • Мнения: 835
Моят идва от маршрутка - измисли го синът ми, който много обича да се вози и като види маршрутка започва да вика - мармашутка.Много сладко звучеше от устата му и на мен ми хареса.

# 132
  • Мнения: 199
винаги съм искала да се казвам така.... Laughing

# 133
  • София
  • Мнения: 2 410
Много често си мисля за някой, който ми говори врели-никепи "ти въобще в реалността ли си... влез в час"... пък и на себе си си го напомням доста често Laughing

Иначе аз отгодини съм си Elfi - това беше първия ми ник в края на 90те, обаче на повечето места е заето.Сега мисля за себе си като за три отделни личности - get_real, която е малко по-сериозна и отговорна; elfi, която е лигава тийнейджърка и Ева, коята е голяма беля и тежък характер, но също много отговорна - питайте приятелите ми от реалността Hug

# 134
  • Мнения: 600
Заглавието на един филм, който има огромно значение за мен, защото е свързан с приятелка, която почина като дете и с която бяхме много близки  Sad

# 135
  • Мнения: 1 282
От името ми- Анастасия. Бивше гадже ме наричаше Анастейнджъл  Mr. Green Хареса ми как звучи и започнах да го ползвам навсякъде, не само в интернет пространството.  Crazy

# 136
  • Мнения: 146
ника ми е съкратено моите инициали и на мъжлето ми галеното му именце Hug

# 137
  • Мнения: 1 775
Кръстих се на любим анимационен герой, с който смятам , че си приличаме Mr. Green:


А титлата ми е любима песен, която се надявам скоро да чуя на живо.

# 138
  • Мнения: 66
So Amazing е една от любимите ми песни.
Реших , че е звучно и за ник.

# 139
  • Мнения: 411
Имам един познат,който ме нарича "кукло"  ConfusedВсички други ме наричат по име.
Ама това ми звучи някак студено и реших да съм "кукличка".

# 140
  • Мнения: 780
Обичам да си хапвам Twix-бисквитка, карамел, шоколааад...

# 141
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Ника с който се регистрирах идва от името ми наобратно с 1 прибавена буква отпред - нищо особоно, но си го харесвам, освен това се оказа след време, че така се казвала известна порно актриса - Адара Мишел.
 Сега се подвизавам с този ник защото не съм каквото и да било. Идва от една много любима моя песен на любима група - Контрол - Не нормален.

# 142
  • Мнения: 526
След дълги опити, този ник се оказа свободен. В последствие и го харесах  Mr. Green

# 143
  • Мнения: 327
Семейството стана голям фен на тоз герой,навярно поради очевадни прилики и съвпадения Mr. GreenМъжа-Шрек,децата Шрекчета,логично беше  да съм Шрековица,пък и ника,с който първоначално се регстрирах не ми съответсваше вече,пръкна се на бял свят шрекче N%3... и така нататък....заживели дълго и щастливо Mr. Green

# 144
  • Мнения: 47 821
Ника, с който съм регистрирана идва от името ми, а тези, които после слагах, ги измисля моята щерка
И линийките ги сменя, и аватарите по нейн вкус
Защо не- в този форум съм заради децата

# 145
  • Мнения: 3 675
Аз се казвам Маргарита, пък мъжът ми е Дамянов и от там Гитадам.

# 146
  • Мнения: 42
Колкото и да е тъпо- просто правописна грешка. Исках нещо друго да напиша, но и така много си ми харесва.

# 147
  • София
  • Мнения: 5 683
Свързан е с имената ми  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт