Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Наскоро получих упрек от мъжа ми, че съм се занемарила. А и да си призная честно никога не съм обръщала особено внимание на външния си вид. Кажете ми моля ви как си поддържате външния вид? Какво правите? Какъв процент от семейния бюджет отделяте за това? Дайте ми някакви идеи като начинаеща красива мама. Благодаря предварително!
Цитирай

София, Бели Брези

За да се поддържаш не е нужно кой знае какъв бюджет. Важното е желанието. Аз използвам българска козметика, натурални продукти като хума и лимон за лицето, когато ми остане време де Embarassed макар, че за тези неща оправдание няма. Зависи какво по точно искаш да пооправиш в себе си... Thinking
Цитирай

София

Ами като за начало гримирай се, боядисай се и си направи прическа, ако естествено не ги правиш тези неща.
Цитирай

Варна

Аз всеки месец ходя на козметик(около 50 лв.,може и по малко,но аз си правя доста процедури),през месец на фризьор за подстригване(около 20 лв.).Маникюр (или поне това което е останало от него  Evil or Very Mad ) си го правя в нас,ходя на педикюр (около 20-25 лв.)

И аз се присъединявам към мнението на Lilly че преди всичко е важно желанието,много от нещата можеш да си ги правиш във вас  Smile
Цитирай

Burgas

Аз също всичко си правя вкъщи-боядисване,почистване,ексфолиране,маски,маникюр,педикюр,епилиране и разни от сорта.Пари за услуги давам за фризьор-20 лв.и то през 2-3 месеца,солариум-6 лв.на сеанс и фитнес чат-пат-от 2 до 5 лв.според салона.Иначе за козметиката си вървят средства,но на пазара има такава за всеки джоб и дори сред българската вече има доста качествена.Споделям мнението на останалите,че най-важно за да се поддържаш е желанието.
Цитирай

BE, 2260

Ами, пусни снимка и ще получиш множество професионални съвети къде и какво да пипнеш Very Happy
Цитирай

София

Цитат на: lilita
Ами, пусни снимка и ще получиш множество професионални съвети къде и какво да пипнеш Very Happy

newsm74  идея  Laughing
Цитирай

BE, 2260

Цитат на: Biby
Цитат на: lilita

newsm74  идея  Laughing

Колко му е да спретнем един стайлинг! Very Happy  Flutter
Цитирай

Sofia

Ти до сега как си се поддържала? Може би от там трябва да тръгнеш - кажи какво си правила, за да ти дадем допълнителни идеи, какво да подобриш, кое да смениш... ей такива неща
Цитирай

България

госте според мен като за начало си купи едно две дамски списания ,има една хубава книга "Красива жена",отиди на фризьор,козметик и на някакъв релаксиращ масаж и постепенно сама ще се ориентираш кое е за теб и кое не.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.