Очила против лук

  • 4 840
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 585


Лук режа на дъска, с много остър нож, показалецът ми не участва изобщо.
Слагам противогаз, имам и очила за подводен риболов, за тях не съм се сетил.

# 16
  • Мнения: 2 425
Не съм запалена кулинарка, но очите ми страшно много лютят и сълзят когато режа лук.
Аз имам един плувни очила - тях си слагам. Хич не ми дреме дали е ненормално или изгъзица - важното е, че има ефект.
Joy hahaha hahaha Леле как не съм се сетила  ooooh! Аз докато разбера как да си опазя очите от лютнята, те хората и цайси за тази цел измислили  Laughing

# 17
  • Мнения: 157
Къде ги продават?

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Ако е повече от един лук го режа с машинката. Само един лук-на дъска, с остър, мокър нож. И съм бърза. Дорде ми залюти хоп-лука нарязан и метнат по предназначение.
Така че сам/а си знаеш. Ако снаха ти много се е оплаквала подари и такива очила.

# 19
  • Мнения: 3 622

И мен ме интересува

А по темата аз лично бих се зарадвала на такъв подарък  Peace

# 20
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Лука го реже кухненският робот. На него вероятно не биха му били необходими......

И при мен е така. Като се замисля, един кухненски робот си е далеч по-добър подарък от очила...

# 21
  • Мнения: 2 631
На мен не ми люти лука и очила не ми трябват.
Бившия ми приятел пък режеше лук оборудван с моторната каска на брат си  Joy

Аз не бих се зарадвала на такъв подарък.
Според мен това е нещо, което домакинята сама да си реши дали и е необходимо и да си го купи.
Не съм привърженичка на домакинските подаръци!
Макар, че белачката за чесън ми дойде добре  Crazy  bowuu

# 22
  • Мнения: 2 425
Белачка за чесън  newsm78  Лелеее колко съм озостанала  hahaha

# 23
  • София
  • Мнения: 15 458
Интересно е, но напоследък нещо лука не го усещам да ми люти. Аз бих се зарадвала на пресичка за чесън, но метална,не пластмасова.

# 24
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Ооооо на много кухненски подаръци бих се зарадвала, вкл. очила за рязане на лук. От кога си търся белачка за картофи и свивачка на сърми...питам по магазините, но ме само ме гледат странно...

# 25
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Свивачка за сърми съм виждала. Ако си спомня и къде, ще бъде екстра ooooh!
Обаче ги правеше големи, затова и не я взех.

# 26
  • Мнения: 2 926
Я вземи й подари един кухненски робот вместо очила против лук  Peace
Според мен е доста по-добре.
А иначе аз лук режа под пуснат аспиратор и нямам проблем с очите.

# 27
  • 1st floor
  • Мнения: 9 103
Свивачка за сърми съм виждала. Ако си спомня и къде, ще бъде екстра ooooh!
Обаче ги правеше големи, затова и не я взех.
вЕрно ли има такова нещо? Shocked , мислех че Ерика се бъзика...
 а някой беше писал, че с лещи не му люти ,при мен - точно обратното , едвам го изтрайвам #Cussing out...
по темата - бих се зарадвала , ако подаръка е без повод, и бих го използвала с удоволствие...но ако е за някой мой празник -  Naughtyне! Щото съм меркантилна душичка Mr. Green...

# 28
  • Мнения: 1 432
Очила против лук -хахахахаааа ,ама как зву4и само  Crazy
Аз бихс е зардавала   Wink

# 29
  • Мнения: 4 733
 Относно питането на авторката, малко ми се струва странен подобен подарък от свекърва за снаха. Не че има нещо лошо в битовизмите, но все пак интересите на жените не се изчерпват до това да белят лук денонощно.

 На вас наистина ли ви люти на очите, когато го белите. Аз имам чувството, че съм претъпнала. Сълза не ми излиза от окото даже.

Общи условия

Активация на акаунт