идва Св. Валентин

  • 1 534
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Хехеее, идва и Великден  Mr. Green

Тогава мъжът ми има рожден ден и това е празникът, който аз празнувам!  Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 5 647
Какви сте антиромантички...

Ква романтика, кви 5 лева. Кич и простотия по сергиите.  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 4 726
Не сме. Обаче още не ми е минало от романтиката по Коледа. Нека си поема дъх.
Разбирам. Толкова е трудно да се премине от свинско с кисело зеле къвм шоколадови бонбони. Мъка Tired
Madeline , все ще купиш и ти някое сърце хайде сега  Mr. Green

# 18
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Мъка я! Затова ще преминем на вино, не на бонбони.

# 19
  • Мнения: 865
Хубаво ,че идва но аз католически празници не празнувам!Романтика и приятни преживявания с любимия мога да си подаря по всяко друго време!
 

# 20
  • Мнения: 5 647

Madeline , все ще купиш и ти някое сърце хайде сега  Mr. Green

О, не си познала. Ще си взема няколко, за да ми държи до другата година. Дори ще си купя червен тоалет специално за празника. И чорапи на сърчица. Дори сега ще ръчкам мъжа ми да запази маса в някой ресторант, защото току виж покрай суматохата не си намерим места. Тогава вече ще изпадна в криза, защото подозирам и виното по магазините ще свърши и дори и вкъщи няма да мога да се напия.
А аз празнувам Трифон Зарезан.

# 21
  • Мнения: 4 726
Верно. Хич не е смешно. По миналия Св. Валентин мернах в някаква парфюмерия шампоан с етикет посветен на парзника. Хората са ненормални, кой ще подари шампоан на партньора си ooooh!

# 22
  • Мнения: 5 647
кой ще подари шампоан на партньора си ooooh!


Този, който иска деликатно да му намекне да се изкъпе. Апропо, аз се чудя как да кажа на колегата ми, че косата му е вечно мазна и да се позакъпва от време на време. Ако намеря такъв шампоан ще взема да му го купя за Св. Валентин, въпреки че какъвто е смотан може да го приеме като някакъв намек.  Sick

# 23
  • Мнения: 4 726
Не бих на твое място. По-добре му вземи един Низорал, едва ли ще помисли че искаш да се включиш лично в борбата му с пърхота Mr. Green.

# 24
  • Мнения: 5 647
Не бих на твое място. По-добре му вземи един Низорал, едва ли ще помисли че искаш да се включиш лично в борбата му с пърхота Mr. Green.

 Joy

# 25
  • Мнения: 600
стана ми сълзливо-смешно. чак такова мислене и планиране за свети валентин newsm78

сега се сещам за козметичката ми, която разделя клиентките си на следните категории според повода за кола маска:
- обезкосмяващи се преди празник
- обезкосмяващи се през лятото
- обезкосмяващи се регулярно

та така, идва ДЕНЯТ, в който много да се обичаме и прануваме и да сме бясно еуфорични Sick

# 26
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
И да не забравим да се обезкосмим.  Party
П.П. Знаех си, че пак ще стигнем до космите.  Laughing

# 27
  • Мнения: 4 726
 Ще ме прощавате, но тези които ходят баш преди празника на кола с каква точно цел го правят? То би било изненада ако примерно си си гориста местност по принцип и решиш да се обрулиш предпразнично, ама другото не го разбирам ooooh!

# 28
  • Мнения: 227
Какви сте антиромантички...

Не сме. Обаче още не ми е минало от романтиката по Коледа. Нека си поема дъх.
Де Ваня,не поемай дъх,то и следващата Коледа идва Laughing Joy

# 29
  • Мнения: 5 647
Ще ме прощавате, но тези които ходят баш преди празника на кола с каква точно цел го правят? То би било изненада ако примерно си си гориста местност по принцип и решиш да се обрулиш предпразнично, ама другото не го разбирам ooooh!

Ами така де. Те явно ходят веднъж годишно. Или пък правят секс веднъж годишно и то на някакъв празник.

Общи условия

Активация на акаунт