ФОТОШОПСКИ КОНКУРС с категории "За всеки по нещо!" ЗАПОВЯДАЙТЕ!

  • 5 060
  • 122
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 614
Записвам се и аз, за да се наслаждавам на красотите, които творите!  Peace

# 46
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
И аз май ще съм само от зяпачите  Mr. Green

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Много се чудих дали да участвам, защото май съм доста далече от нивото ви. Но все пак се реших. Още повече, че винаги съм се възхищавала на такива творби като от втората задача. Само че никога не ми е хрумвало да пробвам. Благодаря, че ме накарахте да се размърдам  bouquet

# 48
  • Мнения: 1 400
Малко да подтикна темата и тези, които още не са се включили Whistling

# 49
  • Мнения: 2 616
Айде и аз се отчетох вече. Дано ви хареса нещо от творбите ми.

# 50
  • София
  • Мнения: 6 743
Брейййййй, в най-общата категория няма нито едно  Crossing Arms Може ли такива работи  Whistling Mr. Green Я правете рамки и колажи  Laughing
От категория за аватар и подпис има някои големички.Надявам се те са за подпис  Grinning
Спазвайте зададените размери за да няма дисквалификации  Peace Hug
В Боди арт-а също има интересни неща, но някои откровено не ми харесаха!
В "Нещо различно" има жестоки попадения.Аз имам фаворит за сега - едни домати  - единият със зашита уста  Joy
БРАВО момичета!!!
Аз с тези престоящи изпити не знам дали ще успея да се включа, но ще опитам!  Hug

# 51
  • Мнения: 2 270
Браво момичета.Има невероятни попадения

# 52
  • София
  • Мнения: 7 242
Поплакнах очи - много красиви и интересни неща има Grinning
А какво се разбира под "изрисуване на лице". Има ли ограничения? Могат ли да се ползват текстатури, готови елементи и т.н. или става въпрос наистина за рисуване.

# 53
  • Мнения: 1 884
Лекси, смятам че е позволено всичко за да постигнеш желания ефект - тектури /както е очевидно са доста илзвани/,  Grinning четки и т.н. Вероятно накрая трябва да те задоволява резултата. Peace

Тук ще публикувам нещо което направих днес, но не е съвсем по темата за различните плодове и зеленчуци, тъй като няма разрез, и не е пълно с "изненада" Laughing, просто ползвах една ябълка за да изпълня идеята си. Затова не съм го качила в сайта, защото смятам ч не отговаря на темата.

# 54
  • Мнения: 2 270
Дяволинке,защо да не е по темата.Никой не е казал,че трябва да има разрез.ЗАДАЧАТА Е ДА НАПРАВИМ НЕЩО ИНТЕРЕСНО ОТ ДАДЕНИТЕ СНИМКИ,А КАКВО ЩЕ Е ТО ,ЗАВИСИ ОТ ВЪОБРАЖЕНИЕТО НИ

# 55
  • Мнения: 1 466
Чудесно. Обаче ако постелката пред вратата съвпадне с пътя, ще изглежда по-добре. Сложи и малко насочена светлина от ляво на цялата картинка, защото ябълката е осветена от ляво, а пейзажа от пред и стои изкуствено. Simple Smile

Аз още не съм се включила в конкурса. Нямам почти никакво време, но все пак успях да разкрася една дама и след малко ще я кача. Simple Smile

# 56
  • Мнения: 1 884
Ами сайта с примерите които е дала Дамянти няма такива неща - общо - взето са предимно манипулации на самите плодове ил зеленчуци.  Grinning

Stillness за да я наместа на пътеката пробвах с wrap и намаляване, но резултата хич не беше добър, затова я оставих така. А относно светлината си права. Знаеш ли колко трудно си намерих подходящ фон за колажчето.  hahaha

... а пейзажа от пред и стои изкуствено. Simple Smile

Това не го разбрах.

# 57
  • Мнения: 1 466
Имах пред вид, че осветеността на фона не е като на ябълката. Ако прибавиш светлина от горния ляв ъгъл на цялата картина, ще се уеднакви.

# 58
  • Мнения: 2 587
Записвам се и чакам да гласувам.Тази година още не съм отваряла фотошопа и не се знае кога ще смогна,но във форума не изпускам да надникна.

# 59
  • Мнения: 435
И аз ще се пробвам. Много интересни категории  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт