как разнообразявате ежедневието си?

  • 2 867
  • 72
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 940
Не казвам, че ми е "единственото удоволствие", а "единственият досег" до киното. Поддържането на киноманската страст е само от полза за авторите, а не вреда.

# 61
  • Мнения: 750
Lids_law, мила, извинявай, но каква е вашата религия?!

# 62
  • Мнения: 160
Poddarzhaneito na strastta kam kinoto ne e opravdanie... vseki ima strasti, no pone za men ima strasti i strasti i nachini na zadovoliavane na strastite... kakto kazah, na men mi e iasno che za mnogo hora nelegalnoto downloadirane na filmi ne e prestaplenie zashtoto "niama oi da me spre"

A tova za sektite izobshto ne go razbrah... az popitah za pravoslavnata tsarkva, zashtoto ne znam... kakvo i prechi da napravi neshto za mladite maiki, da se sabirat i da uchat detsata na dobro?

# 63
  • Мнения: 750
Кажи де, каква е твоята религия?
Моля, пиши на кирилица!

# 64
  • Мнения: 5 940
lids_law , какъв ти е Windows- а, оригинален ли, за колко пари?

# 65
  • В горичката, до рекичката
  • Мнения: 193
Ако не беше Интернет досега сигурно да съм полудяла. Живея в краен квартал и около мен има само пенсионери. С нетърпение чакам да се стопи снега, за да ходим на разходки.

lids_law , какъв ти е Windows- а, оригинален ли, за колко пари?

Май малко се отклоняваме от темата Peace

# 66
  • Мнения: 5 940
Не се отклоняваме. Това също е кражба.

# 67
  • Мнения: 160
Da, windows vista, napalno originalen, s litsenz i t n... Simple Smile. Stranno li e tova?

# 68
  • Мнения: 5 940
Да, наистина се отклонихме. В България е странно. Поздравявам те.   bouquet Извинявам се на авторката на темата за спама.

# 69
  • Мнения: 160
I az ti se izviniavam ako sam te zasegnala... to zatova e foruma da obmeniame informatsia kak e po sveta... az mnogo neshta nauchavam ot vas, i iskam da spodelia kakvo az znam... ne e samo v Bulgaria strannoto, ami v Kitai kakav uzas e po otnoshenie na intelektualnata sobstvenost... no az kato mama kandidat iuristka (koiato predpochita da si e pri semeistvoto i da si gleda bebeto Simple Smile) sam vse pak mnogo goliam privarzhenik na zakona, i se nadiavam edin den da ima regulatsia na interneta, koiato da predpazva ne samo tova ami i nashite dechitsa ot kakvo li ne...

Uspeh na vsichki mami i mnogo ama mnogo vi blagodaia!!!

# 70
  • Мнения: 2 960
Единственият ми досег до хубави филми по време на майчинството е благодарение на Интернет. Не смятам това за престъпление. Така поддържам страстта ми към киното, за да мога после, когато синът ми поотрасне, да ходя да си платя, за да уважа любимите ми режисьори и актьори. И  да гледам филми, както най-обичам, на голям екран.
Peace Peace Peace

A mezhdu drugoto, svalaianeto na filmi ot net-a bez da si platil e nelegalno... ostaviam izbora na vas.

Душко, тук са Балканите! Филмите не са "крадени", а споделени. Докато качулките не потропат да ми вземат компютъра няма кой да ме спре. Да се запиша в някоя секта е последното забавление за мен и детето ми.


 Peace Peace Peace
Всичко казано е ясно...нямам какво да добавя повечееееееее

# 71
  • София
  • Мнения: 2 348
моето забавление е форумът. Докато бях бременна шиех гоблен до премрежване на погледа. Сега също имам време, но е много разпокъсано и не ми се вадят и прибират конци по 10 пъти на ден.

# 72
  • Мнения: X
Аз работя от вкъщи, а за забавление си попълвам блога "http://semeistvo.rozali.com/bebe-desi.html". Това е обаче, само в часовете, в които бебето спи. Сутрин почиствам бързо и това е. Не мога да готвя, защото то постоянно плаче, ако не съм около него и въобще съм извън стаята. Има дни, в които си лежим двете по цял ден - аз си цъкам на компа, подавам играчки, кърмя, играем си, тя спи, аз пак бачкам. Гости не ми идват, нито ходя на гости. Всичките ми приятелки са без деца и работят.

Разходките са ми странни - бързо ми омръзва сама да вися в парка или да бутам количката, от друга страна вкъщи ми е тягостно, когато времето е лошо и мъгливо. Готино е, когато вечер идват приятели или излизаме някъде по магазините или в задение.

Общи условия

Активация на акаунт